Jump to content

Qucak

Użytkownik
 • Posts

  1,171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Qucak last won the day on April 12 2018

Qucak had the most liked content!

Reputation

275 Świetny

1 Follower

About Qucak

 • Birthday 10/10/2001

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Qucak
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wroclaw

Recent Profile Visitors

23,639 profile views
 1. Zerowy poziom na rozmówkach podtrzymany przez wiele osób. @Ahesik Tobie radzę się zamknąć na poważnie bo sam jesteś toksyczny, odwalałeś grube akcje poza adminami i luz, sam nigdy nie dostaniesz [email protected] Skup się na adminowaniu na Mirage'u bo swoim zachowaniem przynosisz tylko wstyd dla całej społeczności tego serwera. @AK GOD który sam posiadał x permów za bycie toxiciem, działaniem na niekorzyść serwera i wbijaniem na multikontach mówi na kogoś, że jest zbuntowanym kidem. Klasa sama w sobie co nie? @BZOZEK1 Od Ciebie jest wyczuwalny cringe na kilometr. Dziwi mnie to, że nie została jeszcze stworzona specjalna odznaka dla Ciebie. Poczekajmy na plebiscyt by móc wyciągnąć największego błazna na forum za rok 2020 i może takowa odznaka powstanie. Nie wypada mi oceniać innych bo sam odwalałem, ale zanim cokolwiek napiszecie na tym forum spójrzcie na to jak zachowywaliście się w przeszłości lub obecnie i wyciągnijcie z tego wnioski.
 2. XD bezsens dla mnie bo będzie wpadał niepotrzebny spam
 3. codziennie bo kradne wiele jednorazowych z pracy
 4. piątek wieczór humor zepsuty.... taki właśnie jesteś najlepsza ekipa w historii
 5. zaśpiewanie słynnego pakistańskiego disco na ts
 6. https://cs-soplica.com/topic/216890-opiekun-jb/ https://cs-soplica.com/topic/217156-skargashomekv3/ https://cs-soplica.com/topic/216542-skarga-jb-shomek/ https://cs-soplica.com/topic/207872-knejpar-jailbreak/ https://cs-soplica.com/topic/206913-jailbreak-opiekun-knejpar/ https://cs-soplica.com/topic/201823-skarga-na-opiekuna-jb-csgo/ https://cs-soplica.com/topic/187660-skarga-smiley/ https://cs-soplica.com/topic/185163-skarga-na-opiekuna-csgo-jb/ Trochę obawiałem się, że wypadły z mody skargi na opiekunów JB, ale na całe szczęście moje obawy były nie słuszne. Mimo wszystko jestem przekonania, że sprawę związaną między adminami a opiekunem jest w stanie się wyjaśnić bez pisania skargi na forum(np. rozmowa na poważnie z wyższą sieci) skoro osoby trzecie poza adminami nie są w stanie obiektywnie wypowiedzieć się na ten temat. Na waszym miejscu, adminów próbowałbym kontaktować się z każdym "weteranem" lub osobą aktywnie grającą do nie dawnego czasu dlaczego teraz nie widać ich na serwerze. Może być wiele powodów tego (szkoła,sprawy prywatne, przenoszenie waszych konfliktów na serwer). Każdy kto grywał na JB wie, że na serwerze potrafiło przesiadywać ponad 20 osób bez obecności żadnego admina. Trzymam kciuki za happy-end w tej sprawie tak, aby JB nie dołączyło do DR, ZM i innych upadłych serwerów.
 7. O to nie ma co się martwić. Przyszłe talenty z czasem się ujawnią
 8. Miałem przyjemność oglądać demko z nocnych cloudsów i dalej jest to lepsze widowisko niż filmy Vegi
 9. Będzie tragedia jak co roku. W tej grze nic nie idzie na lepsze.
 10. Potwierdzam oraz dzisiaj na jednej z map Profesor za pomocą jakieś luki zabił CT'ka podczas odliczania zabawy Abdul Terrorysta zanim zabawa w ogóle się rozpoczęła.
 11.  

  1. Streepy

   Streepy

   ***** ***?

  2. Qucak

   Qucak

   dokładnie tak ***** ***

×
×
 • Create New...