Jump to content

dami563

Użytkownik
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Dobry

About dami563

 • Birthday 05/14/1999

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  ★★Krecik♥KZM♥
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków Nowa-Huta

Recent Profile Visitors

1485 profile views

Display Name History

 1. Dlaczego prywatne rozmowy z Facebooka są tutaj wstawiane skoro nie wyraziłem na to zgody to po 1. Po 2 primo Pokaż mi że obraziłem sieć na ts, czy masz może jakieś dowody na piśmie bądź nagrania że "obraziłem sieć" ?
 2. Twój nick na serwerze:Krecik Data/czas bana:29.08.2018 godzina 22:09:09 Nick admina:Nie wiem kto?? Powód bana:Obraza sieci. Dowody/świadkowie:Nie ma takich osób ani nie ma żadnych dowodów. Opis sytuacji:Wbiłem sobie porozmawiać z Whyttim,(na temat który zapoczątkował konflikt czyli "WYŻSZA ADMINISTRACJA STALKUJE INNĄ SIEĆ") po czym dowidziałem się od Whyttiego że wyższa administracja stalkuje inną sieć. Porozmawialiśmy po czym wyszedłem bo nie widziałem dalszego sensu pisania z takim człowiekiem, który ma tylko argumenty wyssane z palca. Kiedy chciałem wejść na serwer o godzinie 22:19 dostałem informację że jestem zbanowany za rzekome obrażanie sieci. Chcę tą sprawę doprowadzić do końca oraz dowiedzieć się jak niby obraziłem sieć.
 3. Zgadzam się ja dostałem gaga na 30minut bez wytłumaczenia po czym administrator uciekł.
 4. Twój nick:Krecik Nick oskarżonego:parkour.crue Steam ID:STEAM_1:0:28949829 Data i godzina:24.08.2018 godzina 19:17-19:19 Mapa:jb_new_chernobyl Opis:Gracz wszedł do ct po czym nagle zaczął walić FK na każdym graczu TT. Dowód:Gracze/świadkowie Żądania:Perm Ban na ct oraz jakaś kara czasowa.
 5. @Patryk Nastawniczy nie napisałem nic o tym że Mackora z nam z reala więc skąd te wnioski.
 6. Twój nick:Krecik Nick oskarżonego:Adiro Steam ID:STEAM_0:0:28949829 Data i godzina:24.08.2018 godzina 13:05 Mapa:ba_jail_minecraftparty_v6s Opis:Wszedłem na serwer oraz zobaczyłem że w ct jest Mackor więc powiedziałem "Witam wszystkich, Mackor to stara kur*a" ci jest dla nas normalne jako dobrych kolegów bo obrażamy się prawie codziennie + inny gracz wszedł i zaczął obrażać a administrator adiro jak to zobaczył i usłyszał od razu wyszedł z serwera. Dowód:Oczywiście świadkowie (dużo osób z serwera). Żądania:Proszę o ściągnięcie muta oraz utemperowanie administratora.
 7. Jestem na Tak * Często siedzisz na serwerze co jest największym + w porównaniu do administracji która ucieka jak coś się dzieje * Trzymasz atmosferkę swoim "gadaniem bez sensu" jak napisał prądu
 8. Też byłem oraz potwierdzam ziomek robił FreeDmg,FreeKill oraz nie miał mikro :)
 9. Jestem na TAK -sesje są na bardzo średnim poziomie bo niekiedy masz poniżej 30minut (ale są wakacje i wszystko ci wolno) -nie ma skarg ani zażaleń na ciebie i raczej nie było -ogarniasz co widać na serwerze -bardzo miły człowiek w stosunku do graczy -wiek też na + -posiadasz mikrofon oraz mutację co jest podstawą bycia "ADMINEM"
 10. Na TAK -Ogarnięty -Sesje nawet są spoko ale mogły by być lepsze -Widzę na gameme że twój czat nie ma żadnych wulgaryzmów oraz nie obrażasz graczy co jest kolejnym + dla mnie Jedynym minusikiem jest ten wiek bo 14 to minimum
 11. dami563

  1 czy 2 ?

  House zdecydowanie Policja czy straż miejska?
 12. @whytti jak na razie najlepsze zrobiłeś <3
 13. @jacozor twój avatar bardzo ładny lecz nie związany z wytycznymi podanymi przeze mnie czyli temat "GALAKTYKA" 1.edit 2 avatar to plagiat drugiego + nałożone kolorki itd.
 14. Tematyka: Galaktyka Rozmiar: 200x200 Napis: Кяесiк Kolorystyka: Dowolna Inne uwagi:---

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×