Jump to content

dami563

Użytkownik
 • Content Count

  176
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Dobry

About dami563

 • Birthday 05/14/1999

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  ★★Krecik♥KZM♥
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków Nowa-Huta

Recent Profile Visitors

1631 profile views

Display Name History

 1. Zgadzam się jak najbardziej, chcę dostać MUTE, ponieważ obrażam każdego, lecz nie wiecie o tym że robię to wszystko na bekę i powiedzenie słów np."Ty stara KU*WO zmarnowałaś mi 20lat mojego życia" jest dla kogoś obraźliwe bo ma "Kija w Du*ie" to sorry ale no troszkę śmiesznych momentów się przydaje na serwerze. Co do ciebie to popatrz w lustro i zobaczy człowieku prawdziwego "DEBILA" przy okazji patrząc na twoje wypowiedzi np. "Dobra shonek na ch*j sie tu odzywasz, nikt cie tu nie chce wiec nie szukaj atencji na mafi jb", "Jebać was h3h3", "Dzieci, w tetrisa to ja was [email protected]" a tutaj coś z mojego profilu steam: fearson | Saguaro 23 godz. temu Po ♥♥♥♥ usuwasz komentarze krecie slepy, jestes po prostu smieciem Niestety usunąłem bo na takich ludzi jak ty nie będę tracić czasu A więc ✯✘ subaRkek ✘✯ nie jestem krecik lecz ★★Krecik♥♥ Jeśli już chcesz kogoś oskarżać to chociaż to pisz jego nicki poprawnie Więc proszę administrację JB o nadanie mi mute i będzie jeszcze lepiej
 2. Jestem na TAK: +wiek +według mnie ogarniasz nawet w tym ct ale nie masz aż takiego przegłosu (Okres próbny na pewno by wjechał)
 3. Oczywiście,że jestem na NIE: -Nie ma mutacji -Nikt nawet nie słyszy cię za bardzo na serwerze bo nie używasz prawie wcale mikrofonu - -Już widzę jak wprowadzasz nowe skiny, skoro każdy admin potrafi wejść na gamebanana i pobrać skiny -Pamiętam nawet że swego czasu obrażałeś każdego (Dosłownie każdego) nie ważne czy admin czy gracz jak napisał czy powiedział "JSD", które tobie kojarzy się tylko z jednym (TOXIC PLAYER ALERT) - Twój czat też pokazuje że jesteś toxic i nie ogarniasz do końca REGULAMINU (gdzie się znajduje i co jest w nim napisane): 26 Jun 2019 11:33:39 ej trojan a gdzie moge sprawdzic ile gram na serwie? 26 Jun 2019 11:56:55 ch*j z kierownica 26 Jun 2019 11:30:59 a na forum jak chce napisac cos np. Propozycja zmian to kliknoc nowy temat? 18 Jun 2019 22:10:56 Bursuk odrazu uwazaj rzuca mflasha 13 Jun 2019 15:33:16 k**wa skok z gangu sie bugujer Więcej takich ciekawostek " http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/1796758 " Jak dla nie jest to najlepszy moment na admina,gdyż jest ich dosyć sporo. P.S lepiej było by posiedzieć trochę i pogadać nawet z ludźmi i za miesiąc pisać podanie.
 4. A dajcie mu UB, bynajmniej ten serwer żył kiedy gracze "Tyralni" byli.
 5. Twój nick:Krecik Ile grasz w CS'a GO:5Lat Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10:5/10 Ile masz lat:20 Czy masz rangę w innej sieci:Niestety nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity:Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze:4 dni 11:12:08 godzin Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer:2-4h Kiedy głównie grasz:Od około 12-23 Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin:Na pewno chciał bym pomóc w ogarnięciu "NIEKTÓRYCH" osób i pomóc nowym osobom, które dopiero zaczęły swoje przygody z CS:GO. Sposób płatności:Przelew Imię:Damian Kontakt STEAM:https://steamcommunity.com/id/Krecik_KZM/
 6. Nick na serwerze:Krecik Data wyrobienia sesji:6.05.2019 Link do gameme:http://soplica.gameme.com/player_histories/sessions/202691 Numerek (patrz pkt. 2 regulaminu konkursu):Dawaj mnie tu szybciutko numerek 14.
 7. FameMMA 1 Cs-SopliCa na serwerze JB oraz DR zapraszamy codziennie od godziny 8:00-23:30
 8. Twój nick:Krecik Nick oskarżonego:Zbuku RAPER/Ja z liskiem/^2Havor.^4exe" Steam ID: STEAM_1:0:134214958/STEAM_1:1:116573720/STEAM_1:0:150443100 (wszystkie ID ułożone jak osoby wypisane wyżej). Data i godzina:około 18:25 Mapa:ba_toobalot_v5 Opis:Wchodzę na serwer,patrzę że jest 14 runda, CT czyli 3 panów zaczyna odwalać manianę fest tj: -Normalne prowadzenie rundy -Zabijanie graczy za nie wykonywanie poleceń. Dowód:Demko Żądania:Proszę aby gracze wypisani powyżej dostali bany na CT(za masowy FK oraz nie stosowanie się do regulaminu "pkt 7 pod pkt 8).
 9. Jestem na TAK - wiek to jedyny minus dla mnie (według mnie 14lat w rekrutacji to troszkę za mało/ale to sprawa wyższej administracji) +Kontakt to podstawa więc też jest ok +SM to też podstawa, lepiej było by wyżej ale pewnie nie znasz FTP Jest to troszkę słabe określenie dlaczego chcesz zostać adminem. Jestem za okresem próbnym
 10. Jak dla mnie skarga słuszna lecz, żeby pisać skargę o takie błahostki to jest troszkę dziwne.
 11. -Twój nick:★★Krecik♥♥ -Twoje Steam ID:STEAM_0:0:28949829 -Nick Admina:Whytti -Powód bana/gaga/muta:Nadmierne wyzwiska, niestosowanie się do upomnień, prowadzenie działań, aby dostać perma. -Data zdarzenia:13.10.2018 -Mapa:--------- -Link do demka/SS'ów:--------------- -Dlaczego chciał byś zostać odbanowany?:Ponieważ się zmieniłem i chciał bym sobie czasami pograć na DR bez żadnych spin i problemów. Sześć miesięcy bana dało mi trochę do myślenia.
 12. Jestem na tak: -Wiek -Mutacja -Kultura osobista jest zachowana na serwerze -Jest dosyć pomocnym graczem -Jest wolontariuszem na rzecz "Małych biednych ślepych Krecików z Ugandy"
 13. Także się podpisuję, 5razy lub więcej Masowy FreeKill oraz nie stosowała się do regulaminu itd. Wszystko na Demku.
 14. Dlaczego prywatne rozmowy z Facebooka są tutaj wstawiane skoro nie wyraziłem na to zgody to po 1. Po 2 primo Pokaż mi że obraziłem sieć na ts, czy masz może jakieś dowody na piśmie bądź nagrania że "obraziłem sieć" ?
 15. Twój nick na serwerze:Krecik Data/czas bana:29.08.2018 godzina 22:09:09 Nick admina:Nie wiem kto?? Powód bana:Obraza sieci. Dowody/świadkowie:Nie ma takich osób ani nie ma żadnych dowodów. Opis sytuacji:Wbiłem sobie porozmawiać z Whyttim,(na temat który zapoczątkował konflikt czyli "WYŻSZA ADMINISTRACJA STALKUJE INNĄ SIEĆ") po czym dowidziałem się od Whyttiego że wyższa administracja stalkuje inną sieć. Porozmawialiśmy po czym wyszedłem bo nie widziałem dalszego sensu pisania z takim człowiekiem, który ma tylko argumenty wyssane z palca. Kiedy chciałem wejść na serwer o godzinie 22:19 dostałem informację że jestem zbanowany za rzekome obrażanie sieci. Chcę tą sprawę doprowadzić do końca oraz dowiedzieć się jak niby obraziłem sieć.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×