Jump to content

Shomek

V.I.P
 • Content Count

  1570
 • Joined

 • Days Won

  9

Everything posted by Shomek

 1. 2. Tak naprawdę tylko w tej pracy został przedstawiony temat.
 2. 1. Tutaj ktoś musiał bardzo się napracować.
 3. 2. Oczy i pałeczki wygrały
 4. 1. Urzekła mnie praca.
 5. 2. Starannie wykonana praca.
 6. Kup mutacje to zmienię zdanie. Na nie.
 7. Nazwa: PussyBois 1 Zawodnik - @Shomek - https://steamcommunity.com/id/Shomiasty/ 2 Zawodnik - @Oks - https://steamcommunity.com/profiles/76561198000754810/ 3 Zawodnik - @Mroqusek - https://steamcommunity.com/id/mroqusek/ //Witamy zespół nr 7
 8. Hej, Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do administracji, to zgłoś to tutaj: https://cs-soplica.com/forum/720-skargi-na-adminów-graczy/ Jak nazwa tematu mówi, temat służy do zgłaszania : błędów / propozycji zmian / aktualizacji, a nie waszych uwag na temat aktywności administracji. Od tego jest Opiekun i to on rozlicza administracje. Kolejne niepotrzebne posty będą usuwane i nagradzane warnem o wartości "1". Temat ten powinien być przejrzysty, by wszyscy mogli bez problemu zobaczyc aktualne zmiany na serwerze. Pozdrawiam.
 9. Niestety, nie spełniasz minimalnych wymogów na admina. Na Nie. Powinien poradzić sobie z ogarnięciem serwera. Na tak.
 10. Miałem ten sam problem na przeglądarce Chrome. Po kilku odświeżeniach strony, czat się pojawiał. Od momentu przejścia na Opere GX problem znikł.
 11. Shomek

  Ankieta

  Minecraft ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 12. Niech naprawią grę bo od 3 tygodni wieczorem nie da się grać c:
 13. Twój nick: Shomek Ile grasz w CS'a GO: 6 lat [4,188h] Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 8 Ile masz lat: 18 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: 1164 godzin Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 1 godzine, w porywach do 2. Kiedy głównie grasz: Różnie, wszystko zależy od dnia. Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Coś czego aktualnie brakuje w administracji, "ciężkiej" ręki sprawiedliwości. Jakieś poczucie humoru, wyjdzie wszystko w praniu. Sposób płatności: Przelew Imię: Bartłomiej Kontakt STEAM: https://steamcommunity.com/id/Shomiasty/
 14. Jedyną zabawą w której TT nie może przebywać w GR podczas odliczania, to polowanie (chyba, że coś się zmieniło i się mylę). Popracuj Ramon nad składnią zdań. bo nic prawie z tego nie rozumie.
×
×
 • Create New...