Jump to content

Shomek

Moderator
 • Content Count

  1497
 • Joined

 • Days Won

  8

Shomek last won the day on August 31 2019

Shomek had the most liked content!

Community Reputation

315 Świetny

9 Followers

About Shomek

 • Other groups V.I.P
 • Rank
  Mówie co myśle, nie mówie co czuje
 • Birthday 02/09/2002

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198145384517/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Shomek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Śląsk
 • Zainteresowania:
  BeatBox

Recent Profile Visitors

10298 profile views

Display Name History

 1. W sieci już trochę jesteś i jakieś doświadczenie zdobyłeś. Jedynie do czego mogę się przyczepić, to do aktywności na forum. Mało się wypowiadasz i prawie nigdzie Cię nie widać. Mam nadzieje, że w najbliższym czasie to zmienisz. Jestem na tak.
 2. Brakuje Ci doświadczenia na wyższych stanowiskach. W aktualnej rekrutacji są lepsi kandydaci. Jestem na nie.
 3. Nadrabiasz aktywność tylko i wyłącznie w momencie gdy otwarta jest rekrutacja na moderatora. Jestem na nie.
 4. Shomek

  Powrót!

  Kolejna raz chcesz wracać? Jakoś tego nie widzę. Forum odwiedzasz i nic po za tym. Jestem na nie.
 5. Dziękuję za wszystkie oddane głosy na mnie .
 6. Shomek

  Tło profilu

  Tematyka: IronMan z rękawicą nieskończoności Rozmiar: Tło profilu forum Napis: Shomek Kolorystyka: według uznania. Inne uwagi: -
 7. Start serwera Rust o godzinie 20:00!
 8. Start serwera DeatchMatch o godzinie 19:00!
 9. Shomek

  Nowy styl forum

  Błąd był zgłoszony już wcześniej, dobra spostrzegawczość
 10. Shomek

  Nowy styl forum

  Jeśli ktoś Cię oznacza na czatboxie jest to praktycznie niewidoczne.
 11. Polać temu Panu (oczywiście jak ma 18 lat, bo zaraz mnie ktoś pozwie, że nieletnich rozpijam ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Ezieka znam i niestety muszę potwierdzić to co kolega napisał. Notorycznie nadużywasz swoich praw i powtarzasz kim ty to nie jesteś. Ostatnio trochę pogrywam na serwerze i widzę co odawalasz. Starasz się na siłę być kimś i udowodnić nam, że się nadajesz :/ (Kurde jakbym widział siebie z przed 4 lat XD). Weź zluzuj trochę, naprawdę. Już nie wspomnę o wczorajszej sytuacji jaka miała miejsce na SOPLICOWYM ts'ie. Edit. Osoba, która broni się prawem nie powinna go sama łamać, prawda? Pozdrawiam, były Opiekun Serwera JB
 12. Wyższa Administracja Sieci: Streepy - Uzasadnienie: Tutaj nie ma co uzasadniać. To co on zrobił przez rok niektórzy nie zrobili przez całą swoją kadencje. Admin Forum: Darxx - Uzasadnienie: Mimo ciężkiego startu na stanowisku, to nie poddałeś się. Przyczyniłeś się w dużym stopniu do projektu. Junior Admin Sieci: `IzcoN - Uzasadnienie: Na stanowisku jesteś od niedawna, ale nie widzę tutaj nikogo innego na to miejsce. Niech twoje ambicje się nie rozpłyną. Moderator: MałaMi - Uzasadnienie: Kobieta z przysłowiowymi "jajami". Cudownie mi się z tobą współpracowało. Opiekun Serwera: Radek5142 - Uzasadnienie: Za swój staż oraz to ile włożyłeś w MDC. Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2019: Oks - Uzasadnienie: W 99% skuteczny jak mu się zachce. Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2019: Lost - Uzasadnienie: Swoimi decyzjami, zerową aktywnością przyczyniłeś w bardzo dużym stopniu do tego w jakim stanie jest aktualnie sieć. Najbardziej pracowita osoba w sieci 2019: Streepy - Uzasadnienie: Wiecznie zajęty przez serwery. Najbardziej pomocna osoba w sieci 2019: Oks - Uzasadnienie: Pomoże we wszystkim, nawet w matematyce. Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2019: Descent - Uzasadnienie: To co uczyniłeś na zbiórce, to po prostu... WOW. Najzabawniejsza osoba w sieci 2019: Mateo - Uzasadnienie: Twoje historie, memy zostaną długo w mojej pamięci xD. Osoba z klasą roku 2019: Vonki - Uzasadnienie: Godnie reprezentował sieć. Nielubiana osoba w sieci 2019: Eizi3k - Uzasadnienie: Zadeklarowałeś się w pewnej sprawie i zawaliłeś. Serwer CS: 1.6 roku 2019: TeamPlay - Uzasadnienie: Ostatni serwer 1.6, który niestety zakończył swój żywot. Serwer CS: GO roku 2019: JailBreak - Uzasadnienie: Sentyment. Support serwera roku 2019: Streepy - Uzasadnienie: Ogromna wiedza z zakresu SM. Minecraft do nadrobienia Junior admin serwera roku 2019: Rodzyneł - Uzasadnienie: Odwał za mnie czarną robotę. Admin roku 2019 CS: GO: TrojanXD - Uzasadnienie: Bezkonfliktowy, miły, pomocny. Twoje sesje po 40 godzin imponowały mi. Admin roku 2019 TS3: Mateo - Uzasadnienie: "Wypierdalać z tego centrum pomocy, bo gram" Grafik roku 2019: Darxx - Uzasadnienie: Prace na bardzo wysokim poziomie. Nie wyobrażam sobie prosić kogoś innego o grafikę.
 13. Cześć. Z dniem dzisiejszym niestety musimy się pożegnać z serwerem Minecraft na jakiś czas. Do zamknięcia serwera przyczyniły się osoby trzecie przez liczne włamania na konta oraz DDOS'y. Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zapewnić lepszych zabezpieczeń. Dużo osób wspierało nas przy serwerze, za co serdecznie dziękujemy. Ponownie chciałbym podziękować wszystkim graczom oraz Administracji za spędzony czas na nim oraz wsparcie. Bez was nie było by w ogóle tego serwera . Jeśli ktoś chce przyczynić się do powrotu serwera zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...