Jump to content

Daxmin

Banned
 • Content Count

  697
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Daxmin last won the day on March 1 2016

Daxmin had the most liked content!

Community Reputation

170 Przykładny

About Daxmin

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Daxmin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

2785 profile views

Display Name History

 1. Jestem na tak. Zamykam.
 2. Jako były [email protected] mogę jedynie stwierdzić że Siber1aN ma wszystko w d*pie. Ogólnie to Siber1aN'a bardziej interesuje ranga w CS GO i granie mixów niż serwer. O tym że zachowujesz się jak byś miał 14 lat chyba nie trzeba wspominać prawda? Jego stosunek do Administracji serwera jest kategoryczny. Myślę że @Walt to zna, zrób to zrób tamto. Ja nie mam czasu, nie mam komputera, zajmij sie forum, zobacz czy Vandal nic nie odwala, pilnuj Vandala, pilnuj wszystkich, ja teraz nie mogę. Takie podejście ma nasz szanowny Siber1aN. [email protected] robią za niego wszystko, podczas gdy on gra mixy, i mówi że nie ma czasu. A on dalej ma Opiekuna, coś tu nie halo prawda? O tym że jest toksyczny i szuka spiny wszędzie, to chyba już każdy wie. To jest moja opinia. Nie jest to zemsta za ''degradacje'' bo i tak bym złożył prędzej czy później rezygnacje, myślisz że gdyby mi zależało na tym [email protected] to bym się zachowywał tak jak na JB pewnego razu? Jak [email protected] jest zawsze ''chłopcem na posyłki'' to w tym wypadku jest w szczególnym stopniu. Z resztą, jak teraz sobie myślę o Siber1aN'ie to się śmieje, bo niby taki troskliwy że pilnuje swoich Adminów poza granicami ''swojego'' serwera. A sam swoją osobą reprezentuje minumum. Pozdrawiam.
 3. Zakazy/Nakazy z tego co wiem są zabronione. Jeśli warden ma z tym problem, niech po prostu powie że Więźniowe nie mogą skakać, kucać. Jak koledzy wyżej napisali, JB to gra słów, i o to w tym modzie chodzi. Jestem przeciw.
 4. Dziękuje za wszystkie prace. Temat do zamknięcia.
 5. Tematyka: Napis Daxmin na jakimś tle, w rozmiarze forum. Drugi w rozmiarze 1920x1080p również z napisem Daxmin, ale na tle związanym z grą World of tanks. Przykładowe tło ---> https://wallpaperscraft.com/image/world_of_tanks_world_of_warplanes_world_of_warships_wargaming_net_wows_97745_1920x1080.jpg Rozmiar: Jeden na forum, drugi 1920x1080p Napis: Daxmin Kolorystyka: Co do tego na forum to dowolna. Inne uwagi: Brak. //Coś mi się zdaje że rozmiar 1920x1080 to nie rozmiar na awatar, napisz zlecenie na tapetę w oddzielnym temacie. /Pixelini
 6. Proponuje reinstall cs go.
 7. Daxmin

  Cos drobnego

  1. Słaby sklep 2. Laptop, rly? Może na rok, dwa starczy. Potem zaczną się problemy 3. Nie wiem w co ty będziesz chciał na nim grać, może CS GO ci będzie działał na średnich. Nie spodziewaj się kokosów. Dołóż trochę $ i złóż sobie PC.
 8. Nie spełniasz minimalnych wymagań. Nie masz szans na Admina.
 9. Na tak. Miał Admina Ogarnia Nie czepiajcie się
 10. Może nie gram jakoś dużo, ale ostatnimi czasy można mnie spotkać na serwerze. Jestem na nie, z uwagi iż chyba nigdy cię nie widziałem, a jeśli nawet byłeś to niczym się nie wyróżniałeś.
 11. Jak przejdziesz mutacje to będę na tak, bo jesteś spoko koleś. Jak na razie na nie.
 12. Dzięki za wasze głosy, chciałem poznać waszą opinie, pomijając fakt iż połowa osób mnie nie zna Można zamknąć.
 13. Twój nick: Daxmin Ile grasz w CS'a GO: 1000h Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10:7 Ile masz lat:17 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: 287h Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 2 h Kiedy głównie grasz: Wieczorami Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Ład i porządek. Sposób płatności: Sms Imię:Damian Kontakt STEAM: http://steamcommunity.com/id/91124252/ Myślisz że mnie to obchodzi? Na JB możliwe. Ale o arenkach proszę mi nie pisać bo nie wiecie jak było, a było tak że miałem to w du**ie i dostałem degrada. Za to chociażby iż raz mi się nudziło na JB, oraz za aktywność Nie miałem tego w sensie takim że miałem w d*pie serwer. Ty [email protected] nigdy nie miałeś, ale [email protected] głównie polega na tym że jesteś ''murzynem'' Opiekuna, i robisz to co on ci zleci, a sam w większości przypadków nie robi nic. W takim sensie to miałem w d*pie.
×
×
 • Create New...