Jump to content

Bawolek

Opiekun Serwera
 • Content Count

  317
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by Bawolek

 1. Dzięki za zgłoszenie. Gracz wrzucony w odmęty Soplicowskich katakumb.
 2. Gracze ukarani. Dzięki za zgłoszenie.
 3. No cóż. Zdania są chyba jednogłośne. Podanie odrzucam.
 4. Powiem tak. Przeczytałem nazwę i chwilę mi zajęło zanim doszedłem do wniosku że jednak nie udzielałem żadnego wywiadu Fajnie napisane +1
 5. Skarga dotyczy gracza "ODD FUTURE" nie admina. Gracz odpalony, został już ukarany. Dzięki za zgłoszenie, skarga słuszna. Jeśli chcesz złożyć skargę na admina zrób to w oddzielnym temacie.
 6. Kolejny raz próbowałem Ci wytłumaczyć jak to działa, kolejny raz nie rozumiesz. Przy takiej ilości osób mówiących naraz na chacie głosowym nie jest człowiek w stanie wychwycić wszystkich i dostosować kary do jego przewinienia. W sytuacji akurat w której wszedł admin, ewidentnie mógł odnieść wrażenie że to ty jesteś promotorką całego cyrku i tak faktycznie było. Po raz kolejny popełniasz ten sam błąd, po raz kolejny nie rozumiesz swojego zachowania, po raz kolejny zostajesz ukarana. Życzę dalszej wytrwałości w próbie udowodnienia winy każdemu tylko nie przyznanie się do własnej. Pozostało ci jeszcze kilka prób zanim zostaniesz wyciszona permanentnie. Skarga niesłuszna.
 7. Bawolek

  ???

  Tak jak żółtek napisał wyżej. Ban zostaje krewetkowy podróżniku.
 8. Imię: Mikołaj Wiek: 21 Kontakt: PW/steam/niektórzy FB Staż w sieci: Cztery lata Co Cię skłoniło do napisania podania? Otwarta rekrutacja. I nie tylko Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Moja styczność z Polskim szkolnictwem zakończyła się dwa lata temu. Od owych dwóch lat pracuję w składzie stali ciężkiej jako operator urządzeń transportu bliskiego tzn suwnice oraz żurawie wieżowe. W wolnym czasie miło spędzam czas oglądając seriale, obejrzałem już ich dziesiątki i nie zapowiada się na koniec. Interesuję się głównie szeroko pojętymi militariami (broń, taktyki interwencyjne, strzelectwo, jednostki specjalne itp) Oraz od roku Snowboardem do którego zajawkę zasiał we mnie mój były Opiekun Mimo że w górach byłem raz to wspominam ten czas zajebiście i zajarałem się tym sportem. Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować? Do regulaminu zastrzeżeń nie mam, co do forum przydały by się notki moderatorskie które były na starym forum, łączenie postów jeśli napiszemy dwa pod rząd, oraz drobne zmiany w szablonach przy zamykaniu tematów ( UNIEWINNIONY xD) Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci? Donator , Opiekun najlepszego serwera sieci oraz Dowódca najlepszej jednostki do zwalczania serwerowej patologii w tej sieci. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum? Myślę że może to być spokojnie minimum godzinka dziennie, a że jest łatwy dostęp do forum z komórki to nawet więcej. wysoka kultura osobista + umiejętności pracy w zespole + dyspozycyjność pod względem czasu + dobra znajomość ortografii i interpunkcji + minimum 3 miesięczny staż na forum + doświadczenie w moderowaniu forum -+ (dział aren) minimum 150 postów na forum + zauważalna aktywność w różnych działach -+ zerowy poziom ostrzeżeń + brak multikont na forum + brak poważnych przewinień w sieci + posiadanie praw admina przynajmniej na jednym serwerze w naszej sieci + posiadanie sprawnego mikrofonu na potrzeby komunikacji + posiadanie rangi Grafika, Uploadera lub Gamer'a CS:GO - znajomość obsługi amxbans/sourcebans + wcześniejsze doświadczenie w pracy na wyższym stanowisku typu Opiekun Serwera lub Junior Admin Serwera + wykonanie minimum 5 zleceń graficznych na forum + (kiedyś tam się tym bawiłem) Podstawowa znajomość języka angielskiego + @Shomek Ale tak to mnie nie obrażaj. @`izcoN
 9. Random spamujący kopiuj wklej tematami z innej strony/innych stron. Tak to ja widzę i tyle o Tobie wiem. Jestem na NIE.
 10. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy
 11. To ty rozkręcałeś największy burdel na serwerze. Admin nie popełnił ŻADNEGO błędu. Dziękuję że sam się zgłosiłeś i mogłem osobiście posłuchać pajacerki którą współtworzyłeś wraz z innymi graczami którzy również zostali nagrodzeni mutami. Aczkolwiek Ty w przeciwieństwie do nich ze względów również iż nie jest to twoja pierwsza ani druga ani nawet piąta kara, dostajesz nagrodę specjalną w postaci permanentnego wyciszenia. Skarga niesłuszna oczywiście.
 12. Battlefield 4 cały czas gra w to masę osób tym bardziej polaków. Na polskie serwery nie idzie się dopchać nawet posiadając premium. Robię nawet mały rekonesans czy jest opłacalne otwarcie takowego serwera.
 13. +1 Obyś ty się tym nie zajmował xD Przepraszam, nie chcę być chamski ale k**wa musiałem xDDDDDDDDDDDDDD I do tego ta sytuacja z Ewą.... Niestety ale jestem stanowczo przeciwny twojej kandydaturze.
 14. No sobie wyobraź własnie że jest to zależne od mapy pobierając mapę z warsztatu pobierasz mapę z jedną areną. Wgrywając coś takiego na serwer będzie tylko jedna arena i reszta osób na spect z napisem na chacie "jesteś x graczem w kolejce"
 15. rzecz w tym że to kosztuje trochę czasu i umiejętności. usuniecie niegrywanych map jest już zgłoszenie. dodanie nowych już nie jest tak łatwe to znaczy wszystkie mapy praktycznie są tworzone pod 10 aren albo 15 a my potrzebujemy aren minimum 18
 16. Wykazujesz się totalnym brakiem znajomości gry skoro uważasz że tak słaby gracz jak szefo ma według ciebie cheaty. Skarga nie słuszna. śmiechem. XD
 17. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 18. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 19. Zamykam bo kolor czerwony jest zarezerwowany dla [email protected]
 20. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 21. Admin made a mistake banning you. You'r get unban at both accounds. GL
 22. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy
 23. Dostałeś pierwszą karę od Danielka bodajże. Po czym zostałem poproszony o obejrzenie dwóch niżej podanych demek. Więc na ich podstawie oraz podstawie twojego Chatu zostałeś nagrodzony miesięcznym mutem oraz gagiem za prowokacje, wprowadzanie toksycznej atmosfery, działanie na szkodę serwera (bo inaczej nagadywanie na adminów nazwać nie można) oraz brak kultury. Abyś nie czuł się osamotniony nagrodziłem również parę innych osób które się przewinęły na demkach miesięcznymi oraz tygodniowymi mutami. Do nałożenia tak długich kar szczegółnie skłonił mnie fakt iż gdy wchodził admin na serwer nagle nabieraliście (ty z swoją hołotą zwaną kolegami) wody w usta i cisza, pełna kulturka, aż boje się patrzeć co za cyrk robiliście gdy nie było admina na innych demkach kiedy graliście. nuke grass + jestem za wprowadzeniem punktu w regulaminie który by w jakiś sposób egzekwował ortografię oraz poprawną polszczyznę osób piszących odwołania oraz skargi.
 24. Zdania są jak widać mieszane. Osobiście na serwerze Cię tylko widywałem ale kompletnie Cię nie znam i chyba nigdy nie słyszałem twojego głosu. Daj się poznać i złóż podanie ponownie za jakiś czas.
 25. Przyjęty zgłoś się na PW.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×