Jump to content

Bawolek

Donator
 • Content Count

  347
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Everything posted by Bawolek

 1. Popraw sesje i złóż podanie ponownie za jakiś czas. Wtedy pewnie decyzja będzie jednogłośna.
 2. Skarga rozpatrzona pozytywnie, gracz zbanowany. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 3. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 4. Nagminne używanie tego typu komend jest ewidentnym działaniem na szkodę serwera. Staraj się nie używać tego typu komend na naszym serwerze, a ten ban niech będzie dla Ciebie ostrzeżeniem. Zostajesz odbanowany ale w następnym takim przypadku taryfy ulgowej nie będzie.
 5. Przyjęty. Zgłoś się na PW do @krushi. Ja mam chwilowo komputer gdzieś w garażu.
 6. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci @Streepy
 7. Mimo tylu kar nie nauczyłeś się że lepiej jest czasem ugryźć się w język. Twój chat mówi sam za siebie. http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/2796123 Jesteś nadzwyczaj wulgarnym oraz toksycznym graczem. Kara zostaje.
 8. Nie ma sensu przedłużać. Nie spałniasz większości wymagań a o twojej rozpoznawalności wśród graczy jak i administracji nie chcę wspominać. Pograj, daj się poznać i spróbuj za jakiś czas. Podanie odrzucone.
 9. Grasz dziko, ale w moim przekonaniu jest to po prostu twój styl gry a nie wspomagacze. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 10. Dla nas jedynym dowodem są demka, przy filmikach nie możemy wykluczyć czy nie były one w jakiś sposób edytowane. Dodatkowo staraj się odpisywać w swoim pierwszym poście, oraz nie ma u nas czegoś takiego jak "podbijanie" tematu, jest to spam. @NexoPL
 11. Gracz zbanowany Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 12. Spójność plików i usunięcie map z folderu maps może pomoże. Innych pomysłów nie mam, pierwsze widzę taki problem. @Streepy wiesz o co może chodzić?
 13. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 14. Masz faktycznie kilka dziwnych akcji przez które można myśleć że wiesz za dużo ale nadal jest to zbyt mało aby stwierdzić jednoznacznie że jesteś odpalony.
 15. Skarga rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 16. jest to u nas uznawane za perma gdyż zwykły admin nie ma prawa do dawania kar stricte permanentnych Tak jak napisałem wyżej. cytowanie tego punktu jest kompletnie bez sensowne gdyż jak sam zacytowałeś, admin ma obowiązek zejść na spect (i zrobił to) oraz sprawdzić twój profil, medale itp (również to zrobił) co do czasówek no cóż... na serwerze dzieje się wszystko szybko dodatkowo admin działał pod presją gdyż miał w kolejce jeszcze innych podejrzanych. Na demku wszystko wygląda inaczej można zwolnić tempo itp. I wykonał tym sposobem swój obowiązek bez zastrzeżeń. Admin ma obowiązek sprawdzania zgłaszanych mu graczy. Resztę skargi nie biorę nawet pod uwagę gdyż nie tyczy się sytuacji z serwera, ale dodam że to jaki cyrk pisałeś na SB jest żenujący i jesteś hipokrytą mając problem że ktoś obraził Ciebie,a samemu wcześniej obraziłeś jednego z moich administratorów.
 17. Na czas rozpatrywania prośby, proszę o ustawienie profilu steam na publiczny. W przeciwnym razie nie zostanie ona rozpatrzona.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...