Jump to content

Bawolek

Opiekun Serwera
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Bawolek last won the day on August 15

Bawolek had the most liked content!

Community Reputation

375 Idealny

2 Followers

About Bawolek

 • Other groups Admin 1vs1 [CS:GO]
  Donator
 • Rank
  I can be des­troyed.... but not de­feated.
 • Birthday 10/27/1998

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Bawolek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Konin
 • Zainteresowania:
  Militaria.

Recent Profile Visitors

9094 profile views

Display Name History

 1. Podanie przyjęte. Zgłoś się do mnie na PW.
 2. Dzięki za zgłoszenie. Gracz wrzucony w odmęty Soplicowskich katakumb.
 3. Gracze ukarani. Dzięki za zgłoszenie.
 4. No cóż. Zdania są chyba jednogłośne. Podanie odrzucam.
 5. Powiem tak. Przeczytałem nazwę i chwilę mi zajęło zanim doszedłem do wniosku że jednak nie udzielałem żadnego wywiadu Fajnie napisane +1
 6. Skarga dotyczy gracza "ODD FUTURE" nie admina. Gracz odpalony, został już ukarany. Dzięki za zgłoszenie, skarga słuszna. Jeśli chcesz złożyć skargę na admina zrób to w oddzielnym temacie.
 7. Kolejny raz próbowałem Ci wytłumaczyć jak to działa, kolejny raz nie rozumiesz. Przy takiej ilości osób mówiących naraz na chacie głosowym nie jest człowiek w stanie wychwycić wszystkich i dostosować kary do jego przewinienia. W sytuacji akurat w której wszedł admin, ewidentnie mógł odnieść wrażenie że to ty jesteś promotorką całego cyrku i tak faktycznie było. Po raz kolejny popełniasz ten sam błąd, po raz kolejny nie rozumiesz swojego zachowania, po raz kolejny zostajesz ukarana. Życzę dalszej wytrwałości w próbie udowodnienia winy każdemu tylko nie przyznanie się do własnej. Pozostało ci jeszcze kilka prób zanim zostaniesz wyciszona permanentnie. Skarga niesłuszna.
 8. Bawolek

  ???

  Tak jak żółtek napisał wyżej. Ban zostaje krewetkowy podróżniku.
 9. Imię: Mikołaj Wiek: 21 Kontakt: PW/steam/niektórzy FB Staż w sieci: Cztery lata Co Cię skłoniło do napisania podania? Otwarta rekrutacja. I nie tylko Kilka słów o sobie. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Moja styczność z Polskim szkolnictwem zakończyła się dwa lata temu. Od owych dwóch lat pracuję w składzie stali ciężkiej jako operator urządzeń transportu bliskiego tzn suwnice oraz żurawie wieżowe. W wolnym czasie miło spędzam czas oglądając seriale, obejrzałem już ich dziesiątki i nie zapowiada się na koniec. Interesuję się głównie szeroko pojętymi militariami (broń, taktyki interwencyjne, strzelectwo, jednostki specjalne itp) Oraz od roku Snowboardem do którego zajawkę zasiał we mnie mój były Opiekun Mimo że w górach byłem raz to wspominam ten czas zajebiście i zajarałem się tym sportem. Jakie zmiany na forum i w jego regulaminie jesteś w stanie zaproponować? Do regulaminu zastrzeżeń nie mam, co do forum przydały by się notki moderatorskie które były na starym forum, łączenie postów jeśli napiszemy dwa pod rząd, oraz drobne zmiany w szablonach przy zamykaniu tematów ( UNIEWINNIONY xD) Jakie są Twoje szczególne wyróżnienia i osiągnięcia w sieci? Donator , Opiekun najlepszego serwera sieci oraz Dowódca najlepszej jednostki do zwalczania serwerowej patologii w tej sieci. Ile godzin dziennie jesteś w stanie poświecić na zajmowanie się forum? Myślę że może to być spokojnie minimum godzinka dziennie, a że jest łatwy dostęp do forum z komórki to nawet więcej. wysoka kultura osobista + umiejętności pracy w zespole + dyspozycyjność pod względem czasu + dobra znajomość ortografii i interpunkcji + minimum 3 miesięczny staż na forum + doświadczenie w moderowaniu forum -+ (dział aren) minimum 150 postów na forum + zauważalna aktywność w różnych działach -+ zerowy poziom ostrzeżeń + brak multikont na forum + brak poważnych przewinień w sieci + posiadanie praw admina przynajmniej na jednym serwerze w naszej sieci + posiadanie sprawnego mikrofonu na potrzeby komunikacji + posiadanie rangi Grafika, Uploadera lub Gamer'a CS:GO - znajomość obsługi amxbans/sourcebans + wcześniejsze doświadczenie w pracy na wyższym stanowisku typu Opiekun Serwera lub Junior Admin Serwera + wykonanie minimum 5 zleceń graficznych na forum + (kiedyś tam się tym bawiłem) Podstawowa znajomość języka angielskiego + @Shomek Ale tak to mnie nie obrażaj. @`izcoN
 10. Random spamujący kopiuj wklej tematami z innej strony/innych stron. Tak to ja widzę i tyle o Tobie wiem. Jestem na NIE.
 11. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy
 12. To ty rozkręcałeś największy burdel na serwerze. Admin nie popełnił ŻADNEGO błędu. Dziękuję że sam się zgłosiłeś i mogłem osobiście posłuchać pajacerki którą współtworzyłeś wraz z innymi graczami którzy również zostali nagrodzeni mutami. Aczkolwiek Ty w przeciwieństwie do nich ze względów również iż nie jest to twoja pierwsza ani druga ani nawet piąta kara, dostajesz nagrodę specjalną w postaci permanentnego wyciszenia. Skarga niesłuszna oczywiście.
 13. Battlefield 4 cały czas gra w to masę osób tym bardziej polaków. Na polskie serwery nie idzie się dopchać nawet posiadając premium. Robię nawet mały rekonesans czy jest opłacalne otwarcie takowego serwera.
 14. +1 Obyś ty się tym nie zajmował xD Przepraszam, nie chcę być chamski ale k**wa musiałem xDDDDDDDDDDDDDD I do tego ta sytuacja z Ewą.... Niestety ale jestem stanowczo przeciwny twojej kandydaturze.
 15. No sobie wyobraź własnie że jest to zależne od mapy pobierając mapę z warsztatu pobierasz mapę z jedną areną. Wgrywając coś takiego na serwer będzie tylko jedna arena i reszta osób na spect z napisem na chacie "jesteś x graczem w kolejce"

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×