Jump to content

LOREK.

Admin JailBreak [CS:GO]
 • Content Count

  1746
 • Joined

 • Days Won

  19

LOREK. last won the day on June 29

LOREK. had the most liked content!

Community Reputation

765 Wzorowy

6 Followers

About LOREK.

 • Rank
  Je suis quelqu'un qui a dĂŠtruit la peur des sentiments aux
 • Birthday 12/31/2016

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  LOREK
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  strzelajoo?
 • Zainteresowania:
  koleje wielkopolskie

Recent Profile Visitors

36225 profile views

Display Name History

 1. Osoba z banem na tydzień powinna dostać warna za robienie sobie jaj na forum (pisząc podanie). Źle wypełniony wzór, na nie.
 2. LOREK.

  Od zera do montera

  Ten filmik miał inny cel niż myślisz..
 3. napisz na pw do linxa bo ja nikogo edukować nie zamierzam XD
 4. Tutaj ciężka sprawa. Bzozek ma rację w pewnej kwesti, mianowicie mało się wyróżniasz. Jesteś mega aktywny, zgłaszasz graczy łamiących regulamin, podpytujesz jak czegoś nie wiesz do końca, ale czy to daje ci przewagę nad pięcioma innymi kandydatami? Daje na tak ale musisz dostać większy nadzór.
 5. Stary gracz, który wrócił i poczekał parę tygodni żeby napisać podanie. Nie widziałem żebyś łamał regulamin (przynajmniej przy mnie) więc jestem skłonny dać ci mój głos. Na tak.
 6. Jesteś chętny do ct ale niestety masz za młody głos na ogarnięcie całego serwera. Trzeba mieć mocną psychikę a przy osobach które obecnią grają to podstawa. Nie twój czas Santa, na nie.
 7. Nie zauważyłem ostatnio żadnych potknięć ani skarg więc poprawiłeś zachowanie. Na tak.
 8. 1. Skarga niekompletna zamek. 2. Nazwałeś mnie pajacem z powodu tego, że groziłem ci banem bo nie chciałeś powiedzieć czy ct złamało regulamin. A gdy podałem ci punkt z regulaminu o utrudnianiu pracy adminom (bo sam się przyznałeś do tego że widziałeś to ale mi nie powiesz bo nie jesteś konfidentem jak ja) to powiedziałeś że moge sobie samemu zrobić loda i coś tam jeszcze ale nie pamiętam. Dostałeś natychmiastowo mute. Przechodząc dalej, sprowokowałeś mnie na czacie pisząc: poskutkowało to gagiem też chyba na 60 minut za prowokacje. 3. Otrzymałeś bana na 120 godzin za obraze na u@ o następującej treści: byłem zw i dostałem wiadomość od Adiro żebym sprawdził u@. Po zobaczeniu postanowiłem wnieść z Adiro o bana dla ciebie w wysokości 7 dni. Nie było dyskusji i poleciałeś. 4. Zobaczymy XDDDD, najchętniej dałbym ci perma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podsumowanie: Co wejdę na serwer słyszę twoje "wywyższanie". O tym jaki ty jesteś dorosły, że ledwo co rok młodsi to jeszcze dzieciaki. Tak na prawdę jesteś po prostu osobą która szuka atencji wśród osób w internecie. Przemyśl sobie parę rzeczy bo nikomu nie imponujesz a twoje ego jest już tak wielkie że przytoczę ci Zbuka rok temu: Pozdrawiam. @edit Faktycznie, dzięki za uwagę "osobą". A co do nazywania mnie dzieciakiem to chodziło mi o cały serwer XD @Linx co jest niezgodne z tematem?!
 9. Gracz został zbanowany na 1 dzień i otrzymał ctbana na 7 dni. Pozdrawiam!
 10. Kolejny źle wzór wypełnił, na nie. Okres próbny, nie jestem przekonany co do twojego wieku i głosu.
 11. Źle uzupełniony wzór. Masz czas do końca dnia albo zmieniam na nie. Na tak.
 12. LOREK.

  1 czy 2

  Wszystkie super ale jednak sieciowe memiki są lepsze. 1.
×
×
 • Create New...