Jump to content

Vonki

Junior Admin Sieci
 • Content Count

  1040
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Everything posted by Vonki

 1. Postaram się zapewnić by taka sytuacja się nie powtórzyła. Po prostu modyfikując rtv, by był czas na skończenie mapy. Jakby nie było ten serwer w dużej części opiera się na rekordach. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie będzie pasowało obydwu stronom.
 2. Skarga rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 3. Po przejrzeniu logów stwierdzam, że @raianx nie slapował Ciebie, ani też innych osób tego dnia. Tym bardziej jak wyżej wspomniał nie ma do tego uprawnień. Dlatego też nie rozumiem tych obelg w stronę sieci, a to że nie wejdziesz to cóż Twój wybór. Nie zmuszamy nikogo do gry, ale też nie lubimy fałszywych oskarżeń Także siemanko.
 4. ~8:00 - 10:00 29.04.2020 (tommorow) - technical time-out
 5. 8:30 - 10:00 28.04.2020 - technical timeout
 6. Nie dokładaj mi roboty xD A wywiadzik spoko.
 7. Próbowałeś przywrócić system do czasu sprzed problemu? Zrób tylko sobie kopie rzeczy, które chcesz zachować, a przybyły w czasie problemu.
 8. Regulamin serwera Discord §1 Postanowienia Ogólne §1.1 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. §1.2 Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego uprzedzenia. §1.3 Przebywanie na serwerze wiąże się z zapoznaniem i akceptacją jego regulaminu. §1.4 Na serwerze obowiązuje kultura osobista, dlatego należy zachowywać się przyzwoicie oraz dbać wspólnie o dobro serwera i jego użytkowników. §1.5 Jeśli użytkownik nie jest pewien czy treść, którą chce umieścić jest zgodna z regulaminem. Ma prawo zapytać o to administrację serwera. §1.6 Dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta na serwerze. Osoby powielające konta muszą liczyć się z tym, iż zostaną one usunięte z serwera. §1.7 Nazwa użytkownika powinna być zapisana zwykłymi znakami bez znaków specjalnych nie licząc tych dostępnych z poziomu klawiatury. §1.8 Zabronione jest rozsiewanie fałszywych informacji na temat regulaminu serwera. §1.9 Zabronione jest wychodzenie i wchodzenie na serwer w celu usunięcia roli @Muted. §1.10 Administracja nie odpowiada za szkody sporządzone przez kliknięcia we wszelkie linki nie pochodzące od Administracji. Każdy użytkownik robi to na własne ryzyko i musi liczyć się z konsekwencjami. §2 Zasady Kanałów Tekstowych i Głosowych §2.1 Zakazuje się spamowania i floodowania. §2.2 Zakazuje się pisania samymi wielkimi literami. §2.3 Zakazuje się nadmiernego przeklinania. §2.4 Zakazuje się prowokacji w różnej postaci (np. nick, nazwa kanału, itp.). §2.5 Zakazuje się reklamowania czegokolwiek bez zgody administracji. §2.6 Zakazuje się obrażania użytkowników serwera. §2.7 Zakazuje się podszywania pod administracje jak i innych użytkowników serwera. §2.8 Zakazuje się celowego wykorzystywania błędów serwera. §2.9 Zakazuje się pisania rzeczy niezgodnych z tematyką danego kanału. §2.10 Zakazuje się wydzierania się do mikrofonu. §2.11 W przypadku nie poprawnie działającego mikrofonu (trzeszczenie, itp.) nakazuje się stosowania opcji push to talk. §2.12 Zakazuje się umieszczania linków do niebezpiecznych stron. §2.13 Zakazuje się umieszczania na serwerze treści rasistowskich, wulgarnych, obraźliwych, nazistowskich, itp.(dotyczy to wszelkich możliwych miejsc, np. nick, wiadomość, avatar, itd.) §2.14 Zakazuje się puszczania muzyki jeśli nie zgadzają się na to osoby znajdujące się na danym kanale. §2.15 Zakazuje się spoilerowania. §2.16 Zakazuje się bezpodstawnego oznaczania użytkowników oraz ról. §3 Zasady Dotyczące Bota §3.1 Zakazuje się celowego zapychania bota. §3.2 Zabronione jest wykorzystywanie bota w celu obrazy/prowokacji/oznaczenia innego użytkownika. §3.3 Komend do bota używamy tylko na kanale #komendy §3.4 Wszelkie błędy bota należy zgłosić do administracji serwera. §3.5 Spamowanie komendami również jest uznawane jako spam.
 9. Niestety wypadło mi trochę spraw po drodze, ale wstawiam już coś co można zobaczyć, a nie tylko przeczytać. Dziwnym trafem studia w postaci zdalnej zabierają więcej czasu niż w zwykłej formie. Dodatkowo troszkę teraz więcej poświęcam uwagi serwerowi BHOP, ale myślę, że w dalszym okresie bez problemu będzie przynajmniej jedna wrzutka w tygodniu. Zostały zaktualizowane też plany na najbliższe dni, o których można przeczytać w drugim spoilerze.
 10. Vonki

  Darmowe klucze do gier

  Epic games: World War Z za darmo, polecam: https://www.epicgames.com/store/pl/product/world-war-z/home
 11. Problem rozwiązany na PW. Zamykam.
 12. Informuje, że w najbliższych dniach na serwerze w godzinach porannych od 8 do 10 może pojawiać się przerwa techniczna. Będzie miała ona związek między innymi ze stawianiem na nowo stref na mapach, porządkami technicznymi jak i aktualizacjami pluginów. Po zrobieniu wcześniej wymienionych rzeczy możliwe, że na serwer zawitają nowości. Jeśli byście mieli jakieś propozycje co do tych nowości to zapraszam tutaj:
 13. Jak nazwa tematu wskazuje, jest on skierowany do waszych propozycji jakie zmiany chcielibyście zobaczyć na serwerze. Każda z nich zostanie poddana analizie i zostanie przedyskutowana. Jeśli werdykt będzie pozytywny to na pewno zawita dana zmiana na serwer. Taką zmianą mogą być różne rzeczy. Od dodania map, po wprowadzenie różnego rodzaju modyfikacji serwera. Oczywiście propozycje na tyle realne by serwer był dalej serwerem bhop, a nie jakimś innym.
 14. Pierwsza aktualizacja tematu. Wyniki ankiety mówią jasno, że idziemy w stronę ulepszania statków. Na chwile obecną został napisany tylko sam kod rejestracji i logowania jak i strony głównej. Niestety wśród darmowych zasobów nie znalazłem satysfakcjonujących elementów na stronę, dlatego część wizualna się przedłuży, ale myślę że do końca tygodnia dam radę wykonać potrzebne grafiki sam. Wtedy też pojawi się pierwszy screen byście prócz suchych informacji dostali też coś co można zobaczyć. Zacznę też już robić pierwsze modele statków. Jeśli będę miał kilka wizji to zapewne też wybór pozostawię wam w wybraniu pierwszego statku. Patrząc na to, że wygrał system ulepszania statków, to pierwszy statek będzie pewnie nie dużych rozmiarów, by dać pole do ulepszeń statku. Ulepszenia będą dostępne od danego poziomu konta, by zapobiec praktykom P2W.
 15. Project Cosmos Od jakiegoś czasu chodzi za mną chęć stworzenia jakiegoś większego projektu. Po drodze wykonałem kilka mniejszych projektów platformówek jednoosobowych, itp., ale to nie było to. W gruncie rzeczy chciałem czegoś, gdzie będzie mogła się bawić większa ilość graczy. Z stąd też pomysł na inspiracje grą, w której kiedyś spędziłem mnóstwo czasu, ale niestety została zniszczona przez system P2W. Mowa tu o grze darkorbit. Od razu zaznaczam, że nie będzie to kopia. Wiadomo oba tytuły będą miały części wspólne czego ze względu na typ gry nie można uniknąć. Mimo niezbyt dużej ilości wolnego czasu (praca, studia w tym niedługo czas na prace magisterską) będę starał się przynajmniej raz w tygodniu wrzucać jakiś postęp z prac. Staram się celować w częstsze aktualizacje, ale to już zobaczymy jak będzie. Poniżej w spoilerach będą znajdować się postępy z prac, itp. rzeczy. Obawiam się, że treść tematu bez spoilerów mogła by być zbyt długa z czasem. Będę wam też na bieżąco zadawał pytania lub tworzył ankiety, jak będę miał dylemat którą opcje lepiej wybrać. Również wy możecie zadawać pytania mi odnośnie projektu, na które myślę chętnie odpowiem. Całej swojej obecnej wizji nie będę zamieszczał, bo myślę że jeszcze nie raz może ulec zmianie. Stan projektu Plan na najbliższe dni: Changelog: Screeny: W przypadku jakby ktoś chciał wesprzeć projekt finansowo to zapraszam na PW. Wszystkie pieniądze z tego tytułu pójdą na projekt w postaci kupna assetów, czy też maszyny na przyszłe testy.
 16. Kwestia reklamy, ale wpierw w planach mamy zamiar dopieścić ten discord pod względem technicznym.
 17. Informuję, że z dniem dzisiejszym (09.03.20) nowym opiekunem serwera Discord zostaje @Rodzynel. Odznaczył się dużym zaangażowaniem na początku serwera jak i w dalszych jego etapach i nie chodzi tu tylko o aktywność, ale też pracę od strony technicznej. Uważam, że poradzi sobie na nowym stanowisku, tak więc gratuluje objęcia nowego stanowiska i mam nadzieję, że wyciągniesz serwer na same wyżyny!
 18. Niestety zabiorę przyjemność wypowiedzenia się innym użytkownikom, ponieważ opinii pomocniczej nie potrzebuje ze względu, że znam tą osobę na tyle by móc zaakceptować to podanie. Witamy w naszym mini zespole. Dzisiaj jak się złapiemy, powiem co i jak.
 19. Także jestem na tak, niech ma coś ten bot od życia xD
 20. Wzór skargi na admina / gracza: Twój nick na serwerze: Nick osoby, na którą składasz skargę: Data zdarzenia: Opis sytuacji: Dowody: Dowody rozumiemy, jako świadków, zrzuty ekranu, nagrania głosowe czy też obrazu.
 21. Jeśli uważasz, że dostałeś niesłusznego bana, ewentualnie masz zamiar przeprosić za swoje nieodpowiednie zachowanie na serwerze to poniższe wzory to Ci umożliwią. Po pozytywnym rozpatrzeniu w przypadku niesłusznego bana lub też innej blokady, wcześniej wymienione kary mogą zostać zdjęte lub też skrócone. W przypadku przeprosin kary są jedynie skracane. Powtórne złamanie regulaminu w ten sam sposób nie umożliwia już przeprosin. Wzór odwołania od nałożonej kary: Twój nick na serwerze: Data zdarzenia: Powód nałożenia kary: Opis sytuacji: Świadkowie(jeśli byli): Wzór przeprosin: Twój nick na serwerze: Data zdarzenia: Powód nałożenia kary: Treść przeprosin:
 22. Wymagania: wiek 16+, głos po mutacji, znajomość komunikatora discord, stabilność emocjonalna, dobry kontakt z użytkownikami, jak i administracją. Wzór: Nick z serwera: Parę słów o sobie: Dlaczego akurat Ty: Czy spełniasz wszystkie wymagania: Możliwe odstępstwa od wymagań, ale kłamstwo w podaniu może skutkować natychmiastowym wyrzuceniem z administracji.
 23. Vonki

  Powrót!

  Jeśli chodzi o rangę moderatora to jestem na tak, choć nie zgodzę się z pewnymi kwestiami przedmówców.
 24. Mieszane uczucia co do tej kandydatury mam, ale mimo wszystko daje tak.
×
×
 • Create New...