Skocz do zawartości

Vonki

Admin Sieci
 • Zawartość

  945
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Zawartość dodana przez Vonki

 1. Vonki

  Slot

  Usługa dodana.
 2. @LOoKi prosiłbym o kod zwrotny z sms w wiadomości prywatnej.
 3. @Sensi Samurai prosiłbym o kod zwrotny z sms w wiadomości prywatnej.
 4. Vonki

  slot

  @aunt prosiłbym kod zwrotny z sms w wiadomości prywatnej.
 5. Vonki

  Brak slota

  Slot dodany.
 6. Zawsze można zrobić menu do życzeń tak jak było za Cs 1.6
 7. Problem został już zgłoszony do autora sklepiku.
 8. Vonki

  CS:GO DeathRun

  Usługi dodane.
 9. W tym temacie będą wpisy na temat naprawy błędów lub też wprowadzenia nowości na serwerze. Wszystkie błędy zgłaszamy w tym temacie: Wszystkie propozycje zgłaszamy w tym dziale: https://cs-soplica.com/forum/779-propozycje-zmian/ 21.10.18 Poprawienie stref startowych i końcowych na mapach (głównie tam gdzie ich brakowało) Poprawienie znanych nam modeli (czarne modele) Usunięta rozgrzewka jak i freezetime Bronie po zakończeniu rundy są usuwane z ekwipunku gracza 17.11.18 Poprawiony czat. 02.01.19 Autorespawn przez pierwsze 10 sekund Poprawione bh na !redie, już nie powinno być problemu z bh Sprawdzone wszystkie modele pod względem błędów (do końca tygodnia zostaną one wyeliminowane) Podniesiony limit pieniędzy do 20000$ 11.01.19 (Whytti) Usunięte mapy, które były słabe bądź miały nowsze wersje: halloween, blblbl oraz projectocs2 Poprawione strefy na mapach (te, o których było wiadomo) Poprawiona nazwa serwera 13.01.19 Zaktualizowany silnik timera do najnowszej wersji Od teraz pod komendą !hud możecie sterować co ma się w nim wyświetlać (możecie tam między innymi wyłączyć specty, które was oglądają) Od teraz upuszczona broń zostaje na mapie Przywrócenie prefixów adminowskich, vipowskich, premium Planowane zmiany: Po wybraniu mapy dana mapa nie może zostać wybrana przez okres "x" map Rozwiązanie problemu z niewyświetlaniem modelu rąk Przywrócenie zadań matematycznych Jak i kilka innych usprawnień serwerowych
 10. Plugin zostanie przerobiony na dniach odnośnie całego camp meter, klatki, gr, Mario. Odnośnie przenoszenia graczy można dodać opcje dla admina jak i zostanie przywrócony autobalans. Odnośnie pluginu zawita on zapewne w weekend.
 11. Od godziny 10:40 do godziny maksymalnie 12:00 dnia dzisiejszego następuje przerwa techniczna.
 12. Podanie akceptuje. Trudno by było inaczej, gdzie samemu się zapraszało do złożenia podania. Weryfikacja nastąpi zapewne po rozmowie z lostem.
 13. Vonki

  Balans drużyn

  Problem zostanie zażegnany wraz z patchem w tym tygodniu.
 14. Vonki

  CS:GO DeathRun

  @wojtekopll Usługa dodana. @blaky W Twoim wypadku przedłużyłem gold vipa na równowartość wygranego silver vipa.
 15. Vonki

  szelbi

  Przyjęty.
 16. Vonki

  Kamerka sportowa

  W takim razie zamykam.
 17. Vonki

  Kamerka sportowa

  Nie wiem gdzie szybciej zobaczysz to wstawiam i link tutaj: https://www.pepper.pl/promocje/kamera-xiaomi-yi-4k-w-zestawie-z-obudowa-wodoodporna-amazon-134065 771zł
 18. Vonki

  zmianka

  Można wprowadzić, ale w bardziej rygorystycznej wersji opartej o minuty.
 19. Vonki

  Kamerka sportowa

  Na Amazonie znajdziesz taki zestaw poniżej 1000zł. Będą pasować o ile będziesz miał "przejściówkę".
 20. Vonki

  Kamerka sportowa

  YI 4k PLUS, często bywa w przecenach na amazonie. Jakość video często wyprzedza tą z kamer gopro, głównie z powodu większego bitrate. Ma do tego standardowy gwint, więc o akcesoria nie jest trudno. W przypadku gopro zwykle jesteś skazany na ich akcesoria. Karta myślę, że jednak przydałaby się 64GB, które też wcale nie jest trudno zapełnić. Z szybkim zapisem danych, mimo tego że myślisz o nagrywaniu tylko w fullhd to myślę, że skusisz się jednak na wyższe rozdzielczości. Do tego wodoodporną obudowę skoro to ma być przygoda ze śniegiem.
 21. Vonki

  TapczaN

  Przyjęty. Zgłoś się na pw.
 22. Vonki

  Przerwa techniczna

  Na dziś koniec przerwy technicznej. Kolejna możliwe, że nastąpi 14.01.2019 00:00, do 15.01.2019 2:00. Nie jest to pewna przerwa techniczna ze względów, że nie wiem czy po pracy będę miał siły jeszcze siedzieć.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×