Jump to content

Vonki

Zasłużony
 • Content Count

  977
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by Vonki

 1. Nie ma mnie do września

 2. Drużyny które awansują dalej : 1. G2 Esports2. mousesports3. North4. FURIA Esports5. Team Vitality6. NRG7. forZe8. TYLOODrużyny, które odpadają z turnieju: 1. Syman Gaming2. Dream Eaters3. Grayhound Gaming4. AVANGAR5. Complexity Gaming6. HellRaisers7. INTZ Esports8. CR4ZYDrużyny z bilansem 3:0 1. Team Vitality2. mousesportsDrużyny z bilansem 3:11. G2 Esports2. North3. forZeDrużyny z bilansem 3:21. TYLOO2. NRG3. FURIA EsportsDrużyny z bilansem 2:31. HellRaisers2. AVANGAR3. Complexity GamingDrużyny z bilansem 1:31. Grayhound Gaming2. INTZ Esports3. CR4ZYDrużyny z bilansem 0:3 1. Syman Gaming2. Dream Eaters
 3. Przypuszczam, że szukałeś na polskich forach, które zżynają zwykle stąd: https://forums.alliedmods.net/index.php Myślę, że na tej stronie znajdziesz z możliwością pobrania.
 4. Popieram swojego przedmówcę. Przy TFT nie umie sobie poradzić z agresją. Dlatego mówię stop staczaniu się prawie jak Kate Moss. A jak wiadomo praca moderatora to praca pod ciągłą presją społeczeństwa przez co boję się o jego zdrowie psychiczne i możliwy kolejny wybuch agresji.
 5. Z obecnych kandydatów w moich oczach wpadasz najlepiej to też pozwolę zawrzeć w tym podaniu swój głos. Jestem na tak, skoro potrafi zaprowadzić porządek wśród tych hultaji z aren to myślę, że nad tymi z forum też se poradzi.
 6. Zamknięcie serwera surf 1.6 Z dniem dzisiejszym zamykamy serwer surf 1.6. Niestety modyfikacja ta w Polsce cieszy się coraz słabszym zainteresowaniem i bez ciągłej reklamy serwer tego typu nie potrafi zebrać graczy. Dlatego też stwierdziłem, że nie ma potrzeby na siłę trzymać przy życiu tego serwera i lepiej zająć się nowymi projektami. Zarazem nie jest to ostanie słowo strefy 1.6. Zacząłem już nawet pracę nad jednym modem, ale mile są też widziane propozycje co chcielibyście zobaczyć na sieci wśród serwerów 1.6. Najlepiej, żeby prócz samej propozycji była też chęć współpracy, która miałaby na celu przyśpieszenie procesu pojawienia się takiego serwera.
 7. Może jak dobije do wagi, którą chcę osiągnąć to może bym zademonstrował parę rzeczy, ale obecnie niestety mimo sporej ilości pochłanianego jedzenia to metabolizm nie pozwala tak łatwo zwiększać masy.
 8. Jest na pewno minimum jedna osoba, czyli ja, choć są to głównie salta w tył.
 9. Zgodzę się z tym, bo odnośnie 3 byłem zdziwiony, że do mnie trafiły, ale najwidoczniej były typowo losowane, a nie dobierane.
 10. Tak jak już napisałeś kompletnie nie znasz się na amxx. Na sourcemodzie zgaduję, że też. Jak to napisałeś będąc "na adminie", więc przypuszczam, że ogranicza się to do adminowskich komend, itp. Musisz też wypracować sobie opinię wśród użytkowników, że tak powiem dać się poznać, a przede wszystkim poznać się w stopniu podstawowym ze składnią sourcemoda jak i korzystać z jego dokumentacji. Na chwilę obecną podanie odrzucam, ale nie zamyka to drogi do składania kolejnych podań jak się poprawi wyżej wymienione punkty.
 11. Same prawilne mordki, nie to co ja xD
 12. Vonki

  Slot

  Usługa dodana.
 13. @LOoKi prosiłbym o kod zwrotny z sms w wiadomości prywatnej.
 14. @Sensi Samurai prosiłbym o kod zwrotny z sms w wiadomości prywatnej.
 15. Vonki

  slot

  @aunt prosiłbym kod zwrotny z sms w wiadomości prywatnej.
 16. Zawsze można zrobić menu do życzeń tak jak było za Cs 1.6
 17. Problem został już zgłoszony do autora sklepiku.
 18. Plugin zostanie przerobiony na dniach odnośnie całego camp meter, klatki, gr, Mario. Odnośnie przenoszenia graczy można dodać opcje dla admina jak i zostanie przywrócony autobalans. Odnośnie pluginu zawita on zapewne w weekend.
 19. Podanie akceptuje. Trudno by było inaczej, gdzie samemu się zapraszało do złożenia podania. Weryfikacja nastąpi zapewne po rozmowie z lostem.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×