Skocz do zawartości

Vonki

Admin Sieci
 • Zawartość

  776
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Vonki w dniu 2 Maj

Użytkownicy przyznają Vonki punkty reputacji!

Reputacja

381 Idealny

O Vonki

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

16910 wyświetleń profilu
 1. Vonki

  AIM

  Player has been banned
 2. Zgłoś się na PW.
 3. Może, ale nie musi. Warto dać wszystkim odpowiedzieć. Opiekun ma prawo zablokować dostęp do serwera dla danej osoby jeśli uważa, że działa na szkodę serwera lub też sieci. Nie będąc na dobrą sprawę uczestnikiem całej tej konfrontacji (nie licząc jednej grupowej rozmowy na ts) to nie mi to oceniać czy działasz na tą szkodę czy też nie, ale zarazem skoro mówisz, że tu nie grywasz kara nie powinna być dotkliwa, ani zarazem obrażająca Twoją osobę. Tak, więc dalszą sprawę bana zostawiam @EnZo420. Jego decyzja czy ta kara wraz z biegiem czasu zniknie czy też zostanie.
 4. Na weekendzie zawita spora część poprawek.
 5. Zacznijmy od tego, że jest to zdecydowanie, za krótki czas by kogoś osądzać. Dajmy ludziom czas, nie od razu Rzym zbudowano. Postarajcie się chłopaki zachować, bo jak widać obecnie tylko z DR są takie cyrki przy chwilach słabości by pisać na kogoś skargi, itd. Inne serwery mając problemy raczej potrafiły sobie poradzić bez takiego przekomarzania się między sobą pisząc na siebie skargi, a potem tylko zdziwienie dlaczego to, a dlaczego tamto. Wpierw musicie stanowić jedność, po drugie nie czekać jak część tylko na gotowe. Mówię tu o osobnikach, którzy obecnie nie pograją, bo nie ma osób, ale też nie robią nic w tym celu by te osoby były. Chociażby przykład jakiegoś tam "anona" "Ja nie gram, bo nikogo na serwerze niema". Na pewno to pomoże xD Tak samo jak pisanie skarg na siebie jak i napierdalanie (przepraszam za użycie tak okrutnego słowa xD) na siebie. Skargę uważam za niesłuszną.
 6. Vonki

  random weapons

  Jest wykonalne jak najbardziej Ale zostawiam sprawę dla @EnZo420. Będzie to dla niego okazja się wykazać.
 7. Lubię kontrowersje, dlatego też przyjmuje podanie. Kolejny kandydat, który ma potencjał. Co prawda musisz popracować nad cierpliwością i to będę wytykał za każdym razem. Obecnie potrzebujemy ludzi tak też i ilość miejsc nie jest jakoś szczególnie ograniczona, ale też nie dopuszczę do sytuacji by osoba była na randze jeśli na to nie zasługuje. Może to część użytkowników uspokoi co się wypowiedziała negatywnie, a może i niektórych którzy wypowiedzieli się pozytywnie. Jeszcze odniosę się do tego czemu nastąpiło podanie po podaniu w tak krótkim okresie. Była to moja wola, a stało się tak z powodu, że poprzednie podanie było złożone podczas mojego urlopu (jak i żartu prima aprilis) i "werdykt" wydał Walt, gdzie jak wspomniał w poprzednim podaniu, że ostatnie słowa należy do mnie lub Losta.
 8. Mimo w przeszłości blokady VAC rozpatruję podanie pozytywnie. Widzę w Tobie potencjał odnośnie technicznej sprawy serwerów jak i masz już jakieś doświadczenie. Lubisz pomagać a to się ceni. Powodzenia w kolejnych etapach rekrutacji.
 9. Dnia 25 kwietnia około północy nastąpi przerwa techniczna, która możliwe że potrwa do paru godzin. Co takiego podczas jej nastąpi? Przede wszystkim zmiany mają zdynamizować rozgrywkę i ograniczyć kampienie. Jak i czas bycia chociażby martwym. Zmiany, które mają w tym pomóc: - Skrócenie czasu rundy do: 5 minut (obecnie 6 minut). - Runda kończy się w raz z upływem czasu, a nie jak do tej pory, aż osoby się zabiją. - Campmeter będzie ładował się odrobinę szybciej, jak i slap z campmeter'a będzie zabierał 1hp (obecnie był slap bez obrażeń). - Przenikanie przez graczy będzie teraz trwało 12 sekund licząc czas od początku rundy. - Gracz będzie posiadał teraz osłonkę tylko na początku rundy, a nie tak jak obecnie, czyli po każdym respawnie. - Redukcja obrażeń od upadku o 50%. Pozwoli wam to na bardziej ryzykowne akcje. - Pierwszy respawn będzie dokonywał się automatycznie bez kosztów, kolejny będzie nas już kosztował 6000$, czyli tak jak obecnie. - Przebywanie w klatce dłużej niż 15 sekund będzie skutkowało teleportem przed klatkę (dzięki temu nie jesteście skazani na łaskę innych graczy). - Przebywanie w GunRoom'ie lub Mario dłużej niż 30 sekund również będzie skutkowało teleportem do wyjścia z danego miejsca (zapobiegnięcie przedłużania rundy). - Zmiany w vip'ie, który obecnie często bywał za mocny. Przede wszystkim nastąpi rozłam na dwie usługi: vip i svip. Poniżej przedstawię co one posiadają. - vip: 100 hp, 100 armora, 2he, potrójny skok, prefix, menu broni pod komendą /b lub /bronie (płatne), unikalne modele noży, za zabójstwo 5hp i 250$ (w przypadku hs 10hp i 500$) - svip: 120hp, 100 armora, 2he, potrójny skok, prefix, menu broni pod komendą /b lub /bronie (płatne), unikalne modele noży + m4, m3, ak47, za zabójstwo 10hp i 350$ (w przypadku hs 20hp i 700$) W tym temacie możecie też pisać swoje propozycje, które być może zagoszczą na serwerze. Jak i opinie. W przyszłości też przewiduje wprowadzenie systemu treningowego, ale na czym on będzie polegał to na razie zachowam dla siebie. Niestety przerwa techniczna musi zostać przeniesiona na następny dzień. Za opóźnienia z góry przepraszam. Niestety część nocy musi zostać poświęcona na uczelnie, że tak to nazwę. Część zmian wprowadzona, na weekendzie czeka nas jeszcze jedna przerwa techniczna.
 10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 11. Vonki

  Ósme urodziny naszej Sieci!

  On otwiera tylko na nuke xD
 12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×