Jump to content

Vonki

Zasłużony
 • Posts

  1,201
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Vonki last won the day on July 8 2021

Vonki had the most liked content!

Reputation

808 Wzorowy

10 Followers

About Vonki

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

22,449 profile views
 1. Troszkę do tego tematu się zbierałem, ale nie chciałem robić tego na hop siup bez pomysłu i przygotowania. Co prawda nie udało mi się ukończyć wszystkiego co chciałem, ale jestem już na takim etapie, że nie ma co was trzymać w niewiedzy. Jak już wspominałem serwer będzie istniał dalej. Nie dołączy on do żadnej sieci będzie istniał samotnie, ewentualnie jakby zaczął się cieszyć na skutek jakichś czynników sporym zainteresowaniem to zostanie rozszerzony o inne warianty (np. podział łatwe i trudne mapy). Choć nie wykluczam powstania innych serwerów z motywem przechodzenia map (np. surf, dr, speedrun, czy co tam jeszcze się znajdzie). Miejscem do dyskusji będzie podany niżej discord. Będzie on służył za swego rodzaju forum dla serwera. Będzie można tam pogadać na dowolne tematy, jak i przykładowo złożyć propozycje czy też skargę. Serwer ten będzie nastawiony na polsko jak i anglojęzycznych graczy. Tak samo serwer cs go zostanie do tego przystosowany, by obcokrajowcom było łatwiej się na serwerze odnaleźć. Jakby nie było stanowią oni niemalże 1/3 graczy serwera, więc wypadałoby się na nich otworzyć. Sam serwer poza samym językiem też czeka kilka drobnych zmian, a największa będzie dotyczyć vipa. Związku z tym zapraszam do składania propozycji na serwerze discord. W raz tymi zmianami wprowadzam dwa mini konkursy, bo pełnoprawnymi ich nazwać nie mogę. Pierwszym z nich jest wymyślenie nazwy dla serwera, wygrana osoba zgarnie vip'a po zmianach na okres 3 miesięcy. Drugim mini konkursem jest opracowanie grafiki dla serwera discord, ale ta forma konkursu wystartuje dopiero po wymyśleniu nazwy serwera. Informacje o dalszych działaniach związanych z serwerem znajdziecie na serwerze discord (link poniżej). W tym temacie mogę dodatkowo odpowiedzieć na pytania jeśli jakieś się pojawią. https://discord.gg/P5dJs4bUE9
 2. Vonki

  Zamknięcie Sieci

  W tym miejscu chce również podziękować wszystkim co tworzyli społeczność soplicy. Była to sieć, w której spędziłem jakby nie było najwięcej czasu, a zaczynałem tutaj grę na surfie długo przed tym jak się zarejestrowałem. Oczywiście z przerwami, bo początki sięgają serwera surf 1.6 za nim został serwerem only SS2. Decyzja jak już przedmówcy napisali była dla nas znana już od dłuższego czasu, pytanie zawsze było tylko kiedy zejść z tej sceny, a chcieliśmy to ciągnąć jak najdłużej, póki był widoczny tego sens. Niestety ten po trochu zanikał. Odnośnie co będzie z serwerem bhop dowiecie się na dniach, mogę na chwilę obecną powiedzieć tylko, że dalej będzie istniał.
 3. 1. Będzie to poprawione. 2. WR'ki będą przywrócone, temat kwestii punktów za to może podlec dyskusji. 3. Przy kolejnej aktualizacji zostanie to poprawione. 4. Potrzebowałbym jakieś nagranie bym lepiej mógł zrozumieć, gdzie leży problem. 5. Mapy są na bieżącą dodawane, w tej chwili jest ich około ~300. Jeśli masz godne propozycje polecenia to po proszę o ich wypisanie.
 4. ~ 10:00 14.09.2021 (jutro) - przerwa techniczna, która może potrwać do kilku godzin, celem jej jest wprowadzenie paru poprawek, nowości, nowych map. Po przerwie technicznej nastąpi reset rankingu, reset sourcebansów.
 5. Przyjęty. Zgłoś się na PW w celu omówienia dalszych kwestii.
 6. Temat będzie służył do zapowiadania dłuższych przerw technicznych (tych, które trwają więcej niż pół godziny). ~ 24:00 05.08.2021 (jutro) - przerwa techniczna wnosząca poprawki w balansie + zmiany w dołączaniu do gry.
 7. ~ 24:00 05.08.2021 (jutro) - przerwa techniczna mająca na celu wnieść poprawki do anticheata, nowe mapy, przywrócenie stattracka do noża po przejściu mapy dla vipa.
 8. Naszedł ten długo wyczekiwany czas udostępnienia serwera dla wszystkich. Póki co w otwartej becie (o ile nie będzie błędów z expem to resetu nie będzie w przypadku zakończenia bety). Przewiduje, że jej okres to maksymalnie dwa tygodnie, z nastawieniem na tydzień. Start serwera odbędzie się 09.07.2021 o godzinie 20:00. IP serwera, które można już zapisać: 51.83.136.150:27015 Zapraszam również do składania podań na admina (pierwszy miesiąc darmowy): https://cs-soplica.com/forum/1394-prośby-o-admina/ Jak i składania propozycji, np. przedmiotu do sklepiku: https://cs-soplica.com/forum/1392-propozycje-zmian/ No i oczywiście zgłaszania wszelkich błędów (najaktywniejsi będą nagradzani): https://cs-soplica.com/forum/1393-pytania-problemy/ Zachęcam również do zapraszania znajomych jak i zalecam wybierać na grę czas godzin wieczornych, myślę że łatwiej będzie się wam wtedy złapać w większym gronie. Przed startem pytanie odnośnie serwera można zadać w tym temacie.
 9. Tutaj krótsze zmiany: podpięcie pozostałych rzeczy dla admina pod jedno menu, poprawka przy blokowaniu broni (od teraz po antidotum można wybrać broń ponownie), specjalne modele dla vipa, bonusowe wartości w AP i EXP dla vipa, początkowa wartość na mapie ap z 15 zmieniona do 5, przy niektórych przedmiotach nałożony limit kupna na rundę (wcześniej miała go tylko laser mina), od teraz pierwszy zombie ma bonusowe hp zależnie od ilości osób na serwerze.
 10. No po drugiej sesji, niestety nie co w mniejszym gronie wyłapaliśmy kolejne rzeczy i część z nich już właśnie załatałem. Możliwe, że do kolejnej sesji się powiększy. O to lista: Kolejne lekkie przebudowanie menu, Zmniejszenie ilości zdobywanych AP i punktów expa podczas rund takich jak: plague mode, sniper mode, survivor mode, armageddon mode, nemesis mode, Nerf klasy zombie Psyh (mniejsze obrażenia z umiejętności), nerf klasy zombie explosive (mniejszy zasięg eksplozji, dodane trochę hp by miał szanse podejść), Buff klasy człowieka Kameleon (jest teraz bardziej niewidoczny podczas umiejętności), Poprawiona bomba zombie, teraz powinna wybuchać natychmiastowo, Większe spowolnienie podczas przechodzenia przez molotov, Od teraz molotov nie zadaje obrażeń ludziom (coś dla Ciebie @ Nightmare xD), Survivor teraz szybciej zaczyna strzelać, Buff granatnika pod względem obrażeń, Od teraz limit ilościowy jak i czasowy na kupowanie broni ( @ Supergosciu będziesz musiał zmienić taktykę xD) Reset AP co mapę, Wyłączony xray dla zombie, Buff noktowizora dla zombie, Admin od teraz może odradzać (to takie raczej info dla przyszłych adminów).
 11. Przepraszam za małą zmianę planów, jednak godzina 18:00 @ Always @ Arystokrata Profesor
 12. Dziś o godzinie 18:00 odbędzie się druga sesja. Podczas, której będzie można zgłaszać dalej swoje uwagi, propozycje jak i przetestować obecne rozwiązania.
 13. Jest to pierwszy patch, na razie pominę ich numeracje. Niestety na umówioną sesję trzeba poczekać aż do soboty, ale zapewne będzie to przedostatnia sesja zamkniętej bety przed betą właściwą, na którą będziecie mogli się umawiać między sobą czy też liczyć na dar losu przyjścia ludzi od tak (serwer wtedy będzie już bez hasła). Wybór broni od teraz zbliżony do tego z DM, Przebudowane menu, Resp jako zm przy dołączeniu do gry podczas rundy (nie licząc rund specjalnych, gdzie nie ma respienia), Zwiększenie szansy na inne tryby niż standardowy, Od teraz pełen zestaw zwykłych granatów dla ludzi, Zmniejszenie zdobywanego doświadczenia jak i zwiększenie progów levelowych, Buff surva w postaci zmiany broni + naprawienie jego bezliku + brak obrażeń od upadku, Buff snipera w postaci zwiększenia zdrowia + brak obrażeń od upadku, Bomba infekcyjna od teraz zaraża również przez ściany, wybucha z mniejszym opóźnieniem i ma mniejszy zasięg, Buff bazooki (większy dmg + zwiększenie czasu między strzałami), Zmiany w zdobywaniu AP i zmiany cen w sklepiku, Usunięcie zbędnych rzeczy ze sklepiku, Dodanie klas wśród ludzi (1 VIP i 1 od LVL) Dodanie broni specjalnych (1 VIP i 1 od LVL do każdej z kategorii: pistolety, karabiny, shotguny)
×
×
 • Create New...