Skocz do zawartości

Vonki

Admin Sieci
 • Zawartość

  817
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana Vonki w dniu 7 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Vonki punkty reputacji!

Reputacja

396 Idealny

O Vonki

1 obserwujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

17336 wyświetleń profilu
 1. W tym temacie będą wpisy na temat naprawy błędów lub też wprowadzenia nowości na serwerze. Wszystkie błędy zgłaszamy w tym temacie: Wszystkie propozycje zgłaszamy w tym dziale: https://cs-soplica.com/forum/779-propozycje-zmian/ 21.10.18 Poprawienie stref startowych i końcowych na mapach (głównie tam gdzie ich brakowało) Poprawienie znanych nam modeli (czarne modele) Usunięta rozgrzewka jak i freezetime Bronie po zakończeniu rundy są usuwane z ekwipunku gracza Planowane zmiany: Poprawa duszka na dniach (możliwość bh jak i dodatkowa komenda !duszek, obecnie jedynie !redie)
 2. Temat ten służy do zgłaszania błędów obecnej edycji. Nie piszemy tego co już ktoś wcześniej napisał lub też znajduje się w tym temacie w planowanych zmianach:
 3. Tysiąc kroków na zewnątrz to 1 sweatcoin. Podobno za 20.000 sweatcoin możesz wypłacić 1000$ na paypal. Czyli wychodzi gdzieś dolar za 20000 kroków.
 4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 5. Vonki

  eee

  Naprawione. Jak za długo na coś czekacie następnym razem proszę zgłaszać mi.
 6. @Myszaty. niestety Masterboost nie jest obecnie skuteczny tak jak kiedyś. Dlatego też jeśli nie jesteś gdzieś na górze ich listy to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Tak samo dodając groupboost musisz mieć stawkę minimum Masterboosta 5zł. Na groupboostie na spokojnie schodzi 50zł na dzień. Niestety nie jest kolorowo tak jak mogłoby się wydawać. Przez chwilę gomod był nawet obecny w sieci, ale wraz z końcem reklamy zaczął od razu padać. A niestety serwer nie generował takiej gotówki by opłacić siebie, a zarazem swojej reklamy.
 7. Mam paczkę dalej go moda dla 1.6 która jest dosyć rozbudowana, ale bez inwestycji kogoś w reklamę to nie ma to szans, a pieniądze są większe niż myślisz. W pierwszym miesiącu by to miało ręce i nogi potrzebne by było minimum 100zł na tydzień, najlepiej 200zł.
 8. @Toxic01 dzięki za zgłoszenie. Już poprawiony link.
 9. Dobra sprawdzone. Działa.
 10. Dobra poczyniłem pewne kroki z antirusherem, choć będąc samemu nie mam opcji przetestowania czy chodzi tak jak powinien, więc liczę że pojawią się tutaj jakieś wypowiedzi odnośnie tego. Jeśli nie to mam jeszcze inne rozwiązanie by zatrybił. @Eren Niestety wszystkim nigdy nie dopasujesz, a jeszcze nawet sobie po narzekają. Jeśli coś jest wcześniej to też oznacza, że można zacząć wcześniej działać, a że było odciągane to przez pewną osobę to aż tak super nagłośnić się nie dało, ale to nie oznacza że teraz nie można. Co do sprawy daty. To nie jest otwierany ani nowy serwer, ani nowa edycja z nagrodami czy konkursami by od tego coś zależało. Było to jedynie przerzucenie się między jednym serwerem, a drugim. Gdzie na tym pierwszym i tak jest redirect, czyli kto by miał wejść na tamten to i tak wejdzie na ten i przynajmniej bardziej komfortowo pogra.
 11. @Sensi Samurai kwestia pewnie binarek zwykłego hlds zamiast rehlds, który jest bezpieczniejszy. Kolejną sprawą jest rechecker na pewnych kryjących się panów.
 12. Do czasu usprawnienia votemap wracamy do mapcycle, czyli na około 1 dzień.
 13. Na chwilę obecną zablokowałem tarczę jak i autosnajperki. Jeśli administracja zdecyduje inaczej to autosnajperki mogą zostać odblokowane. Votemap będzie przerobione na takie jak mniej więcej piszesz, z blokowaniem map, jak i być może zmniejszona dopuszczona pula map. Odnośnie do ptb możemy pobawić się z konfiguracją ptb jeszcze, żeby było mniej lub bardziej agresywne w pewnych aspektach, jeśli nie poskutkuje będziemy próbować dwóch innych pluginów o podobnym działaniu. Odnośnie respawnów musiałbym sprawdzić.
 14. @siurasek powinien być. Jeśli coś jest nie tak pisz PW. @ciosuoneZostaną wyłączone zaraz, małe niedopatrzenie.
 15. Votowanie zostanie dziś wyłączone.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
stat4u