Jump to content

Vonki

Admin Sieci
 • Content Count

  1155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Vonki last won the day on February 14

Vonki had the most liked content!

Community Reputation

735 Genialny

9 Followers

About Vonki

 • Rank
  Złoto III

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

20829 profile views
 1. Gogle VR choć to w sumie nie podczas kwarantanny a pandemii związku z tym, że nie było gdzie wyjść xD
 2. Taki, który odpowiada wkładce 27,5 cm.
 3. W dniach tych w godzinach porannych odbędzie się przerwa techniczna mająca na celu: - dodać nowe mapy na serwer, - przetestowanie i być może wprowadzenie na serwer nowego vipa, - wprowadzenia częściowo nowego store, - reset rankingu.
 4. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Head Adminem Sieci @ Streepy
 5. Podrzuć demko z danej mapy, czasy wtedy zostaną usunięte, a zarazem zostanie zablokowana możliwość skracania. Przy najbliższej przerwie rekord gracza i wszystkie inne podejrzane zostaną usunięte, a zarazem zostanie zablokowana możliwość skracania w tym miejscu.
 6. Przy najbliższej przerwie postaram się wgrać przynajmniej część map.
 7. To się niektórzy zaskoczą jak "żart" będzie trwał tydzień, miesiąc, rok xD
 8. Odpowiadając myślę na wszystkie Twoje pytania. Serwer przechodzi przebudowę. Mapy t3 zostały wywalone ze względu, że gracze właśnie na tych mapach najczęściej wychodzili. Ranking nie został zresetowany gdyż i tak nie ma wielkiego znaczenia przed wprowadzeniem wszystkich zmian, a te planowane są na pierwszy tydzień kwietnia. Odnośnie nowych map jestem jak najbardziej otwarty na propozycje, jako że sam graczem surf cs go nie jestem i nie zdaje sobie sprawy co do końca jest w trendach map. Odnośnie bonusów możesz wypisać mapy, a zostanie poprawione, tak samo w przypadku zepsutych map o ile
 9. Dnia jutrzejszego (26.03) nastąpi ostatnia przerwa techniczna, która zarazem rozpocznie "nową edycje". W raz z nią nastąpi mały porządek w dziale serwera i nie tylko. Zostanie też upubliczniona prezentacja co możemy znaleźć na serwerze.
 10. Chyba najbardziej to w contre xD
×
×
 • Create New...