Jump to content

Vonki

Zasłużony
 • Content Count

  976
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Vonki last won the day on July 20

Vonki had the most liked content!

Community Reputation

502 Genialny

7 Followers

About Vonki

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

18602 profile views

Display Name History

 1. Przypuszczam, że szukałeś na polskich forach, które zżynają zwykle stąd: https://forums.alliedmods.net/index.php Myślę, że na tej stronie znajdziesz z możliwością pobrania.
 2. Popieram swojego przedmówcę. Przy TFT nie umie sobie poradzić z agresją. Dlatego mówię stop staczaniu się prawie jak Kate Moss. A jak wiadomo praca moderatora to praca pod ciągłą presją społeczeństwa przez co boję się o jego zdrowie psychiczne i możliwy kolejny wybuch agresji.
 3. Z obecnych kandydatów w moich oczach wpadasz najlepiej to też pozwolę zawrzeć w tym podaniu swój głos. Jestem na tak, skoro potrafi zaprowadzić porządek wśród tych hultaji z aren to myślę, że nad tymi z forum też se poradzi.
 4. Zamknięcie serwera surf 1.6 Z dniem dzisiejszym zamykamy serwer surf 1.6. Niestety modyfikacja ta w Polsce cieszy się coraz słabszym zainteresowaniem i bez ciągłej reklamy serwer tego typu nie potrafi zebrać graczy. Dlatego też stwierdziłem, że nie ma potrzeby na siłę trzymać przy życiu tego serwera i lepiej zająć się nowymi projektami. Zarazem nie jest to ostanie słowo strefy 1.6. Zacząłem już nawet pracę nad jednym modem, ale mile są też widziane propozycje co chcielibyście zobaczyć na sieci wśród serwerów 1.6. Najlepiej, żeby prócz samej propozycji była też chęć współpracy, która miałaby na celu przyśpieszenie procesu pojawienia się takiego serwera.
 5. +REP

  -Pomocny

  -Aktywny

  -Wyrozumiały

 6. Może jak dobije do wagi, którą chcę osiągnąć to może bym zademonstrował parę rzeczy, ale obecnie niestety mimo sporej ilości pochłanianego jedzenia to metabolizm nie pozwala tak łatwo zwiększać masy.
 7. Jest na pewno minimum jedna osoba, czyli ja, choć są to głównie salta w tył.
 8. Zgodzę się z tym, bo odnośnie 3 byłem zdziwiony, że do mnie trafiły, ale najwidoczniej były typowo losowane, a nie dobierane.
 9. Tak jak już napisałeś kompletnie nie znasz się na amxx. Na sourcemodzie zgaduję, że też. Jak to napisałeś będąc "na adminie", więc przypuszczam, że ogranicza się to do adminowskich komend, itp. Musisz też wypracować sobie opinię wśród użytkowników, że tak powiem dać się poznać, a przede wszystkim poznać się w stopniu podstawowym ze składnią sourcemoda jak i korzystać z jego dokumentacji. Na chwilę obecną podanie odrzucam, ale nie zamyka to drogi do składania kolejnych podań jak się poprawi wyżej wymienione punkty.
 10. Same prawilne mordki, nie to co ja xD
 11. Vonki

  Slot

  Usługa dodana.
 12. @LOoKi prosiłbym o kod zwrotny z sms w wiadomości prywatnej.
 13. @Sensi Samurai prosiłbym o kod zwrotny z sms w wiadomości prywatnej.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×