Jump to content

AlucardSSJ

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Normalny

About AlucardSSJ

 • Birthday 08/01/1991

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Display Name History

 1. AlucardSSJ

  Maget^

  Info o sobie (imię, wiek, zainteresowania etc):Michał, 24 lata Czas grania: - dziennie: pracuje w trybie 24/48 więc albo jestem dostępny większość dnia albo przez całą dobę mnie nie ma - ogólnie (godziny i staż w CS:GO): 490 CS GO / 1360 CS 1.6 Mikro/mutacja: Mikro jest, na mutacje raczej podeszły wiek też wskazuje;) Preferowane mapy, bronie: Najbardziej lubię mirage, poza tym wszystko byle nie dd2. Najchętniej AWP ale mogę i z AK/M4 Ranga: Najwyżej było MGE ale spadłem i teram mam MG 1 Kontakt: steam Alucardssj Dodatkowe informacje: Lubie się bawić w robienie fragmovie więc mogę od czasu do czasu coś zlepic:)
 2. Wymysliłem sobie że zrobię serie filmików o tych grach bo ostatnio ie mam zajecia a chciałbym się z wami czymś podzielić. 1 odcinek zrobiony lamersko ale poprawię to w nastepnych, zapraszam do ogladania i komentowania. Link do 1 odcinka:) https://www.youtube.com/watch?v=T9rkIGWrfZ8
 3. Przedmiot: Konto Need For Speed World Opis przedmiotu: Konto z 23 samochodami, w tym za Speedbost i IGC, szczegóły na allegro Dowód posiadania: Screen Kontakt: [email protected] , steam alucardssj , allegro Płatność: Przelew 40 zł lub licytacja Allegro: Aukcja Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.
 4. Przedmiot: Konto Origin Opis przedmiotu: Konto z Battlefield 3 Limited Edition + Back To Karkand + Close Quarters, Medal of Honor, Dead Space, Dead Space 3 itd Dowód posiadania: Screen Origin Kontakt: Steam alucardssj, mail [email protected], allegro Płatność: Przelew 60zł lub licytacja Allegro: AUKCJA Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.
 5. Jest gdzieś możliwe ściąganie demek z serwera?
 6. Witam wszystkich, mam na imię Michał, wiosen mam 23, niedlugo 24 stuknie, w CSa gram od kilku lat ale tez z ogromna przerwą, teraz powoli przenoszę się na CS GO z 1.6 wiec nie umiem strzelać Zajmuje się grafiką i moviemakingiem, studiuję i pracuję sobie w stolicy. I to tyle tytułem wstępu;) Pozdrawiam
×
×
 • Create New...