Skocz do zawartości

loganek

Junior Admin Serwera
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

45 Dobry

O loganek

Junior Admin Serwera

Admin Free For All [CS:GO]

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Drammen

Ostatnie wizyty

923 wyświetleń profilu
 1. Mogę być trenerem 4k godzin znam taktyki majorowe, chętnie poprowadzę tą drużynę.
 2. Wizzy ,Ola.. Przyjęci zgłoście się do opiekuna serwera.
 3. Po pierwsze "Dowody: Nie posiadam" co wyklucza skargę po drugie była taka sytuacja, że jego możesz( nie "a go możesz" nie używam takich wypowiedzi cokolwiek znaczą) ale to była forma żartu. Na serwerze też jest potrzeba luźna atmosfera, żeby lepiej spędzało się czas na naszym serwerze z czego każdy się śmiał. Jeszcze coś takiego "Świadkowie: Cała strona terro ale nwm czy poświadczom." no wypadało by się w skardze troszkę postarać i wiedzieć jak się pisze poszczególne słowa, słowa "poświadczom" trochę boli w oczy jak się to czyta. No to albo masz tych świadków albo nie masz, bo nie sądzę aby ktoś poczuł się urażony. Jeśli chodzi o mnie to tyle brak dowodów, brak świadków nie wiem czy jest jeszcze coś tutaj dodawać.
 4. loganek

  Ban za nic

  Co do Pawełka powinien mieć bana mniej wiecej 2-3 razy w tygodniu za swoje zachowanie wiec nie rozumiem tutaj skargi i tak Ci sie pozwala czasami na zbyt wiele,jak widać nie potrzebnie. Teraz regulamin bedzie stosowany wobec Cibie bardzo skrupulatnie. Także do zobaczenia na serwerze
 5. loganek

  Skarga

  Winą tej sytuacji był serwer i wcale się nie dziwie, że gracze obrażali serwer skoro nie dostawali nawet podstawowej broni. Głównym powodem tego była nocna aktualizacja serwerów i niestety aktualizacja nie przebiegła pomyślnie i trzeba było ją poprawić ręcznie, za co bardzo przepraszamy jako administracja. Co do ludzi, którzy obrażali nie pojawili się więcej na serwerze, jeżeli znowu wrócą i będą zachowywać się w taki sam sposób dostaną odpowiednia karę. Zamykam
 6. Jest plugin który po 30 sekundach bezczynności przerzuca gracza na specta a później wyrzuca go z serwera. Gracze faktycznie byli afk ale później grali normalnie. Skarga nie słuszna i bezpodstawna. Zamykam.
 7. loganek

  skillu

  Co do Skilla gra on na naszym serwerze bardzo długo ale i bardzo dobrze. Były już zgłoszenia na niego i był wielokrotnie sprawdzany i nie było wystarczających dowodów "i celownik nie przeskakuje mu na głowę".Demka z reguły są zlagowane dlatego też tam widać co widać aczkolwiek tam też nie widać "aimbota czy triggerbota".Jeżeli ktoś jest od kogoś lepszy to nie znaczy, że zaraz odpalony. Według mnie gracz Skillu nie używa on programów ułatwiających rozgrywkę.Może niech wypowiedzą się inni admini którzy go oglądali.
 8. Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale jestem na urlopie i nie mam na tyle czasu. Co do Twojego bana jest jak najbardziej słuszny dlaczego? Mapa Cache podbiegamy na B jeden z CT skraca zabił mnie powiedziałem, że patrzylibyście coś, bo stało kilka osób no i oczywiście Ty w toxicu z glockiem i patrzyłeś w ścianę i zwróciłem Ci uwagę, po chwili Ty padłeś i zaczynasz mnie wyzywać co byś mi nie zrobił itp za co dostałeś bana. Co do mojego obrażania innych graczy nie widzę tu innej skargi albo, żeby ktoś mi wtedy powiedział, że kogoś obrażam. Dodam, że nie mam zamiaru gadać z kimś kto nie ma kultury o czym świadczyło Twoje wyzywanie mnie no i pierwszy tutaj wpis i za to co napisałeś tutaj chce przedłużenia bana dla Ciebie, nikt nie będzie tolerował Twojego chamstwa.
 9. Byłem świadkiem tego co Siodemka pisałeś do Xargo na czacie (do admina) i ban jak najbardziej słuszny. Raz to był to już to spam i dwa, że była to obraza admina a tego nikt nie będzie tolerował. Ban miną zapraszam do gry. Zamykam żeby uniknąć spamu i zajmie się tym support serwera.
 10. Wiedziałeś o tym bo Cie informowałem. Wszystko zostało wyjaśnione temat do zamknięcia.
 11. Nadaje się Co do podania słabe ale film mnie przekonał
 12. Dostałeś bana za celowe wykorzystanie błędu a nie przypadkowe.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×