Jump to content

dxm

Użytkownik
 • Content Count

  169
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Dobry

About dxm

 • Birthday 04/08/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Toruń

Recent Profile Visitors

2873 profile views

Display Name History

 1. Okienka ostatnimi czasy nawalają. Sprawdzimy to.
 2. Ban dodany. CT bana nałoży któryś z adminów, gdy delikwent będzie na serwerze.
 3. ^Sprawdziłem twoją wersje 1.1 i jest całkiem dobra. Gdy ją aktualizujesz do 1.2, daj znać - dodamy na serwer dla sprawdzenia jej przy większej ilości graczy.
 4. Mapa zostanie wyłączona (przynajmniej do czasu, aż autor mapy naprawi błąd).
 5. Problem jest mi znany, ostatni patch wprowadził pewne zmiany do silnika gry (zmiany w fizyce ruchomych obiektów takich jak drzwi, pojazdy itd), przez co niektóre mapy mogą działać nieprawidłowo. Spróbujemy jak najszybciej znaleźć rozwiązanie. Do tego czasu proponuję unikać problematycznych map. @edit Nowsza wersja mapy nie posiada tego błędu, w ciągu kilku godzin mapa zostanie zaktualizowana.
 6. dxm

  Błąd VIP

  Problem rozwiązany, usługa dodana.
 7. Nie ma potrzeby otwierania tematu, zarówno @Lost jak i ja możemy wypowiadać się mimo jego zamknięcia. Pozwolę wtrącić kilka słów, jeśli końcowy werdykt nie będzie komuś odpowiadać, proszę o napisanie stosownej prośby o otwarcie w celu dalszej dyskusji. Owszem, w regulaminie występuje tylko i wyłącznie wzmianka o pozwoleniu na muzykę w czasie freedaya. Od chwili dodania pluginu z zabawami na serwer istnieje jednak niepisana zasada, według której puszczanie muzyki na zabawach jest traktowane dokładnie tak samo, jak puszczanie jej na dniu wolnym. Dwa moje luźne przemyślenia: 1. Czego nie ma w regulaminie, to nie istnieje. Dzięki skardze zrozumiałem, że trzeba uściślić regulamin, by był mniej restrykcyjny w sytuacjach, które są już od jakiegoś czasu akceptowalne na serwerze. Omówię szczegóły z J@ oraz Lostem. 2. Nie mam nic przeciwko puszczaniu muzyki, ale gdybym usłyszał taką prymitywną przyśpiewkę na serwerze, to sam wlepiłbym mute bądź napisał skargę. Poważnie Hanys? Liczyłem na trochę większe wyrafinowanie. :x Nie będę wyciągał poważniejszych konsekwencji, ponieważ jak już wcześniej wspomniałem, puszczanie muzyki jest u nas często akceptowane. Proszę cię jednak @DarkMaster, oraz wszystkich pozostałych puszczających muzykę, abyście liczyli się z opinią osób, które są skazane na słuchanie waszych utworów. Jeśli komuś nie odpowiada to, co puszczacie, dajcie sobie na luz i wyłączcie HLDJ. W końcu powinniśmy wprowadzać miłą atmosferę na serwer, a nie denerwować graczy.
 8. CTban na dwa dni zostanie nałożony przez któregoś administratora w najbliższej możliwej okazji.
 9. http://lmgtfy.com/?q=store+alliedmods
 10. Dodam jeszcze, że w razie problemów z wykryciem karty w telefonie w starszych wersjach androida (1.6-2.3) może pomóc formatowanie karty w systemie ext3.
 11. @@kubpica mapa wygląda interesująco, ale również podzielam kilka wątpliwości poprzedników. Sprawdzę ją i jeśli nie będzie miała żadnych większych problemów, zostanie dodana na serwer. (a jeśli zostanie dodana, kto wie, może zafunduję ci VIPa za stworzenie dobrej mapy )
 12. Przykro mi, moim (i nie tylko) zdaniem jest dla ciebie za wcześnie. Odrzucam.
 13. Od siebie polecam aplikację FolderMount, wymaga Roota. Znacznie łatwiejsza alternatywa dla Link2SD, bez zabawy w partycjonowanie. Używam na dwóch telefonach i nigdy mnie nie zawiódł. Poradnik dobry, powinien pomóc mniej wprawionym użytkownikom Androida.
 14. Niech sobie kolega gra, nakładam jednak na niego mute oraz gaga (to drugie zapobiegawczo) na 1 dzień. Miejmy nadzieję, że taki odpoczynek od komunikacji na serwerze dobrze mu zrobi.
 15. Mała aktualizacja zabaw powinna wejść na serwer już niedługo: - zmiany w KD i Zbijaku (poprawiony sposób kończenia rundy), - osoby martwe na Chowanym mogą teraz używać wolnej kamery, - optymalizacja kodu (mniejsze obciążenie serwera).
×
×
 • Create New...