Jump to content

Haucyk

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About Haucyk

 • Birthday 01/11/2001

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków
 • Zainteresowania:
  informatyka, gry komputerowe, sport, muzyka, rozrywka

Display Name History

 1. Twój nick: Haucyk Nick admina: - Rodzaj kary: Mute Data i godzina: - Mapa: - Powód bana: - Opis sytuacji: Dostałem muta od konsoli, już chyba 3 raz w tym tygodniu... Więc tylko proszę o um. Z góry dziękuję .
 2. Twój nick: Haucyk Nick admina: - Rodzaj kary: Mute Data i godzina: - Mapa: - Powód bana: - Opis sytuacji: Konsola serwera cały czas mnie mutuje przy rozpoczęciu nowej mapy, a gdzieś w połowie mnie odmutowywuje. Chciałbym prosić o rozwiązanie problemu.
 3. No tak jak napisałem wyżej chce po prostu odzyskać możliwość swobodnego grania, bo chcę pomóc. Czyli mam szanse na UB ?
 4. Twój nick: Haucyk Nick admina: Nie wiem - brak Rodzaj kary: Nie podano - brak Data i godzina: Nie podano - brak Mapa: Nie podano - brak Powód bana: Nie podano - brak Opis sytuacji: Gdzieś 1 rok temu grałem na Waszym serwerze dość długo ( w sumie miałem VIP'a i te sprawy ) po czym przestałem grać w CS'a całkowicie. Jednak nie dawno powróciłem do gry i chciałem ponownie sobie pograć na JB. Problem mianowicie jest taki, że gdy próbuje dołączyć do CT do pisze mi, że mam perm bana. Na stronie nie pisze nic o skardze na mnie, nawet nie ma mojego nicku na liście banów. Pytałem się administracji, czy mogą jakoś sprawdzić za co jest ban, lecz oni też nie wiedzą, ponieważ nic nie pisze. Głównie zwracam się z ogromną prośbą o unbana na CT, gdyż naprawdę zależy mi na grze na Waszym serwerze. Z góry dziękuję.
 5. Tak tylko, że nawet na wszej stronie nic nie pisze o moim banie.... Więc pozdro, dostałem bana z d*py, nie umiecie tego nawet sprawdzić i jeszcze moja wina :/
 6. Twój nick: Haucyk Nick admina: -brak- Rodzaj kary: ban perm na ct Data i godzina: -brak- Mapa: -brak- Powód bana: -brak- Opis sytuacji: Nie grałem na serwerze 3 tyg. Ostatnimi czasami powróciłem do gry na serwerze Jailbreak i nie mogę wejść do ct. Kiedy pytam się adminów/starszych mówią, że nic nie pisze i mam perm bana na ct.
 7. Twój nick: HaucykSayHallO Data bana: ----- Mapa: Nick admina: Powód bana: Screeny, lub demko wrzucone na zippyshare.com: http://speedy.sh/Kc5Mh/Bez-tytulu.png Opis sytuacji: Zakupiłem konto VIP na 60 dni sms'em. Gdy wklepałem kod z sms'a to wyskoczył mi błąd pokazany za załączniku (screenie). O co prosisz(skrócenie/odbanowanie): W skrócie proszę o rozpatrzenie działania. Chcę po prostu otrzymać konto VIP na serwerze Jailbreak, ponieważ lubię grać na Państwa serwerach. Z góry dziękuję.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×