Jump to content

nico

Admin Mir/Dust2/Cache [CS:GO]
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Normalny

About nico

 • Birthday June 11

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.deviantart.com/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  ShifT
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Białystok
 • Zainteresowania:
  <.../>

Recent Profile Visitors

1545 profile views

Display Name History

 1. Dzięki i powodzenia, a nowemu Opiekunowi życzę powodzenia na nowej funkcji. 3m się ramy!
 2. Ja jestem na nie, - nie widziałem Cię na serwerze (przynajmniej pod tymi nickami co podałeś) - wypowiadasz się w swoim podaniu, sam o sobie piszesz, że zawsze pomożesz... (wtf) - czat: "jebać cie", "chuju", "za***any", "ty cxhcujcjc", "twój stary]w" - no raczej słabo to wygląda
 3. Jestem na tak, - widuję na serwerze, przyjazny, opanowany, - daje info, nie spina się, - adminów nigdy mało, w szczególności jeśli chodzi o opłaty serwera. Pozdrawiam P
 4. nico

  ZBIÓRKA 2018

  Wspomagam: 2. z usługą Nick: C plus Kwota: 2,50 Metoda płatności: przelew Usługa: zmiana nicku - nowy nick: nico Inne:
 5. Dziękuję,@Darxx
 6. Dział Propozycje i uwagi, regulamin działu, punkt drugi: Do poprawy słowo "propozycje", należy to zmienić na "pisania propozycji". Pozdrawiam P.
 7. Cześć, piszę z prośbą o dodanie uprawnień użytkownikom do dodawania odpowiedzi w tematach, które są pisane w dziale Grafika → Zlecenia → Sieciowe. Nie wiem dlaczego ktoś dodał takie restrykcje, ale to trochę głupie. Jako użytkownik mam prawo do napisania tematu, a nie mogę dodać odpowiedzi... Pozdrawiam, Piotr
 8. Przydatna opcja, jestem jak najbardziej za dodaniem.
 9. Nick (na serwerze): nico Imię: Piotr Wiek: 20 lat Znajomość Sourcemoda (komendy/podstawy): 10/10 Ilość przegranych godzin w CS:GO: 5kh Ilość przegranych godzin na naszym serwerze: ponad 150h Posiadasz działający mikrofon?: TAK Przeszedłeś mutację?: TAK Link do GT: LINK Link do Twojego profilu Steam: LINK Czy miałeś kiedykolwiek problemy z czitami na naszych serwerach?: NIE Forma zapłaty (sms/przelew/paypal): przelew Kontakt: jw.
 10. Nick (na serwerze): SHIFT Imię: PIOTR Wiek: 20 LAT Znajomość Sourcemoda (komendy/podstawy): 10/10 Ilość przegranych godzin w CS:GO: 5kh Ilość przegranych godzin na naszym serwerze: ~150/200h Posiadasz działający mikrofon?: TAK Przeszedłeś mutację?: TAK Link do GT: LINK Link do Twojego profilu Steam: LINK Czy miałeś kiedykolwiek problemy z czitami na naszych serwerach?: NIE Forma zapłaty (sms/przelew/paypal): PRZELEW Kontakt: jw.
 11. Właśnie obejrzałem to demko i szczerze powiem, że dawno tak nie lamiłem... Doskonale słychać jak dostaję info gdzie są przeciwnicy, widać również na demku, że wszystkie kile jakie jakie zrobiłem były normalnymi zabójstwami. Nie wiem gdzie Ty widziałeś coś nadzwyczajnego. Teraz odniosę się do Twojej "rozpiski demka": 26' - widziałem gdzie ten gość idzie, strzeliłem full auto, mógł się zatrzymać, ale się nie zatrzymał - tzw. ryzyko gry... -B 26' 02 - nie widziałem tam tego gościa, gdzie miałem patrzeć? Na siatkę, w bs-a? To chyba oczywiste, że z wózka mogę patrzeć maina albo dorsy... (26' 02 - dostaję info, że na drzwiach jest ostatni przeciwnik, co miałem zrobić? Biec na b?) Słychać również doskonale scope'y z AWP przeciwnika. Na radarze widziałem, że jeden z moich idzie mu już na plecy, także nawet nie planowałem w te drzwi wchodzić. -B Po takich miernych dwóch akcjach dostaje bana? Słaby temat. Zapomniałeś również dodać o rundzie poprzedzającej moje zacne wybryki (24' 43), przez którą, jak sądzę, dostałem bana, bo zabiłem wielmożnego admina, którego nie powinienem był zabijać, bo przecież to nie wypada, żeby admin grał słabiej. Śmieszne, a za razem żenujące. Dodam tylko tyle, że jeśli już osądzasz mnie o strzelenia przez smoke, a w następnej rundzie robisz to samo - polecam zapoznać się z terminem hipokryzji. Żadna z tej akcji nie była na plus, proszę o UnBana. Pozdrawiam, Piotr edit: Widzę, że nie ogarniasz tematu, więc się nie pogrążaj. To, że jadłeś nie ma nic do rzeczy. Wszedłem na serwer jak już grałeś, nie gadaj tu o jakimś jedzeniu. Każdy może się pomylić - racja, tu się z Tobą wyjątkowo zgodzę, pomyliłeś się.
 12. Jeśli admin banujący jest "na nie", to ja poproszę o rozpisanie demka, jestem na tej sieci od 2014 roku, 81 w rankingu na tym serwerze. Prawie 5k godzin w csie, Supreme, Lem, niecałe 1000 rozegranych mmów (posiadam dwa konta) - mam prawo strzelać przez smoki i namierzać gościa pół rundy. (Choć nie wiem czy mnie z kimś nie pomyliłeś, bo nie przypominam sobie takiej akcji.) Nie wiem kto Cię przyjął na admina (bez urazy dla osoby przyjmującej), ale jeśli banujesz za takie coś, to wybacz, ale owa ranga nie powinna być dla Ciebie. PS. Mój stary nick - "Microsoft Word". PS2. Bot Valdi, ANT czy nawet KikennS powinni mnie kojarzyć, bo przegrałem z nimi kawał czasu.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...