Jump to content

NeZ.

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Normalny

About NeZ.

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1164 profile views

Display Name History

 1. Swastyka sama w sobie nie jest zła Nazistowska owszem, zwykła nie. I przepraszam bardzo ale co złego jest niby w Ascetyzmie? Dżinizm jest przeciw cierpieniu, kradzieży, kłamstwa. Nadal nie widzę nic złego w tym, że miałem ustawiony symbol religii pokoju jako avatar.
 2. Ah no tak bo przecież żeby używać symbolu szczęścia pochodzącego z Azji trzeba być w Azji Nie używaj więc symbolu chrześcijaństwa bo nie wywodzi się on z Polski xD
 3. Witam, dostałem dzisiaj ostrzeżenie od moderatora Relon oraz został mi zdjęty avatar z powodu "Sygnatura/avatar/podpis niezgodny z regulaminem" Na avatarze posiadałem Swastykę INDYJSKĄ która w Azji jest powszechnie stosowanym symbolem szczęścia i pomyślności. Rozumiem, że gdybym posiadał swastykę nazistowską wtedy byłaby ona niezgodna z regulaminem ale żeby karać mnie za symbol szczęścia? Pisałem już na PW do owego moderatora ale oczywiście zignorował moją wiadomość :/ Swastyka ta wyglądała tak: Natomiast swastyka nazistowska wygląda tak: Widzimy, że jest ona obrócona o 45 stopni niż wyżej wspomniany symbol szczęścia Prosiłbym o odjęcie nadanych mi ostrzeżeń. I lekcję historii dla Moderatora Relon Pozdrawiam - Pokrzywdzony użytkownik.
 4. Na tak - Ogarnia w ct - Normalny głos - Wiek
 5. Potwierdzam, ten gracz często wyzywa i do tego monotonnie prowadzi oraz irytuje, przęciąga. Ban na serwer może nie, ale na CT jak najbardziej by mu się przydał.
 6. Dobry pomysł stripi jestem za :)
 7. 25 godzin to i tak według mnie za mało, zanim osobnik nauczy się dokładnie regulaminu + wielu zabaw by nie prowadził monotonnie minie więcej niż 25 godzin. Ale pomysł dobry, można by to było dodać.
 8. Jak ograniczysz wyzwiska to jestem na tak.
 9. Na nie, powody up. Popraw zachowanie itd.
 10. Tak szczerze to Skill jest nieco wybuchowy ale chyba każdy by się zdenerwował jak prosił się o FD pare minut... Takie rzeczy jak FD powinno się załatwiać od razu.
 11. Na tak powody up tylko uzupełnij wzór do końca
 12. Uzasadnij. @ na nie, powody u Streepy'ego
 13. Boże, coś takiego miało J@... @ Na tak powody up.
×
×
 • Create New...