Jump to content

iN Gibbs

Admin Only Mirage [CS:GO]
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Dobry

About iN Gibbs

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  In Gibbs
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania:
  tylko dobre geesy !

Recent Profile Visitors

2470 profile views

Display Name History

 1. +wiek +rozpoznawalny +pomocny +aktywny +zna się na sm jestem na tak.
 2. Nick (na serwerze): [SSG]­™ ✪ In Gibbs.™ Imię: Ernest Wiek: 26 Znajomość SourceModa (skala niżej): 4 Ilość przegranych godzin w CS:GO: 4,700 Posiadasz działający mikrofon?: Tak Przeszedłeś mutację?: Tak Link do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/96105 Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198144903101 Twoje SteamID: STEAM_0:1:92318686 Twoje ID64: 76561198144903101 Czy byłeś kiedykolwiek karany za używanie czitów?: Nie Forma zapłaty (sms/psc/przelew): Przelew Skala SourceModa: Wymagania oraz informacje:
 3. raz już miałeś bana za podobne rzeczy z tym że od opiekuna, następnie davis Cie odbanował z uzasadnieniem "clear" a teraz sam Cię zbanował xD śmieszna sytuacja, może gorszy dzień u naszego [email protected]? po dodaniu demo będziemy mogli więcej powiedzieć na ten temat.
 4. Gdybyś dobrze czytał regulaminy to wiedziałbyś że składający podanie nie może się w nim wypowiadać. Do usunięcia ten temat, ewidentny brak zajęcia ze strony składającego, szukanie atencji na siłę i kompletna nieznajomość zasad panujących na serwerze.
 5. na nie x 10 ! 1.konto założone tylko po to żeby napisać podanie. 2.nigdy nie widziałem na serwerze. 3.no i te 16 godzin które "nawet dziś" może nadrobić. ahh te parcie na stołek nie pozdrawiam.
 6. Twój nick: In Gibbs Wiek: 25 Znajomość sourcemoda: 6 Link do profilu STEAM: http://steamcommunity.com/profiles/76561198144903101 Link do GT: http: //soplica.gameme.com/playerinfo/96105 Ilość godzin przegranych w CS:GO: 3.569h Ilość godzin przegranych na serwerze: 81d 22:45:47 Posiadasz działający mikrofon?: TAK Przeszedłeś mutację?: TAK Czy miałeś kiedykolwiek problem z czitami?: NIE Co chcesz wprowadzić na serwer jako admin?: Jakiś czas temu już gościłem na serwerze jako admin, przeszedłem szczebelki drabinki od [email protected] do opiekuna i potem przestałem grać. Teraz chciałbym wrócić tylko dlatego że bywam często i zdarza się że jest jeden admin na 2 teamy i nie zawsze wszystko zauważy co jest normalne. Zmian jakiś wielkich wprowadzać nie mam zamiaru z racji tego że już nie ma co wprowadzać z poziomu admina, problemami lagów i hostingu zajmują sie opiekunowie i support serwera. Chcę tylko pomóc utrzymać porządek. Czy posiadasz rangę w innej sieci?: NIE Forma zapłaty(sms/psc/przelew): Przelew. Kontakt: Steam. Pozdrawiam!
 7. support serwera wrzuca roundsoundy. napisz mu wiadomość na forum. nick : Direxx
 8. wszystkie vipy zostały dodane.
 9. konto założone do podania, brak aktywności na serwerze. i na przyszłość naucz się czytania ze zrozumieniem. podanie odrzucone.
 10. iN Gibbs

  Gag

  powody znasz, dowody przesłałem w innym temacie. brak unmute/gag.
 11. iN Gibbs

  gag

  dlatego masz gag. http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/869582
 12. zbanowany. aktualnie odeszło kilku adminów więc są braki, myślę, że w przeciągu tygodnia znajdą się nowi i wszystko wróci do normy.
×
×
 • Create New...