Jump to content

Bedzie Dobrze

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Normalny

About Bedzie Dobrze

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Display Name History

 1. Przedmiot: 400000 coinsów na Csgodouble.com Opis przedmiotu: Posiadam 400000 na csgodouble.com. Coinsy są zdobyte przeze mnie (trochę czasu na to poświęciłem) . Ceny przedstawiają się następująco : 10.000 coinsów - 30 zł PSC 20.000 coinsów - 50 zł PSC 50.000 coinsów - 100 zł PSC 100.000 coinsów - 200 zł PSC Dowód posiadania: Kontakt: http://steamcommunity.com/id/svvnajlepszy/ Płatność: PSC Allegro: - Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na steam'a.
 2. Jest to mój steam drugi, ponieważ tamtego sprzedałem. Również tam posiadałem Cs:GO ponieważ go zakupiłem. Widzisz, na szczęście Twoje zdanie się nie liczy, tak jak powiedziałem ... Popełniłem błąd, przyznałem się do niego. Tyle.
 3. Tak odpaliłem się w Cs 1.6, a co ma do tego Cs:GO ? Przyznałem się, poniosłem karę więc dla Mnie to jest już przeszłość
 4. Info o sobie (imię, wiek, zainteresowania etc): Łukasz, 18-naście, zainteresowania, gry komputerowe, piłka nożna, koszykówka. Czas grania: - dziennie: Około 5-6 godzin - ogólnie (godziny i staż w CS:GO): 99 godzin przegranych, staż, hmm... 3 tygodnie ;c Mikro/mutacja: Tak jest Preferowane mapy, bronie: Mapa - DD2/Mirage/Inferno ; Bronie - AWP/M4A4-S1/AK-47 Ranga: Podwójne Kałachy Kontakt: http://steamcommunity.com/id/asgnajlepszy Dodatkowe informacje: Jestem z Podlasia.
 5. Sam Assasin to 12 euro + Cs:GO to wylicz
 6. Reff Zmiana : Możliwość wystawienia na Allegro w przypadku kupna przez PSC !
 7. Przedmiot: Konto Steam Opis przedmiotu: Na koncie znajdują się gry takie jak: Dowód posiadania: Kontakt: PW lub GG : 53986812 Płatność: PSC - 50 zł / SMS - 5x po 11.07 zł SMS Allegro: Aktualnie nie. Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.
 8. Przedmiot: Konto Steam Opis przedmiotu: Konto steam z grami: Dowód posiadania: http://zapodaj.net/5cc6afd875491.png.html http://zapodaj.net/7f8120c1efab4.png.html Kontakt: PW / GG: 53451642 Płatność: PSC 50 zł Allegro: - Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.
 9. Przedmiot: Konto Steam z Cs:GO Opis przedmiotu: - Dowód posiadania: Kontakt: PW Płatność: PSC 30 zł Allegro: - Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.
 10. Witam Mam na imię Łukasz, 14-nastego kwietnia tego roku skończyłem 17 - naście lat. Uczęszczam do 2 klasy Technikum Informatycznego. Mieszkam na podlasiu, a dokładniej w Siemiatyczach, a uczę się jedyne 2 KM od Mojego miejsca zamieszkania. Na Soplicę, przyszedłem w celach czysto rozrywkowych oraz staram się pomagać w wyłapywaniu odpałów na serwera TP oraz FFA. Moją przygodę z Cs'em rozpocząłem na sieci serwerów Pochy*****.**, gdzie spędziłem 3 lata Mojego życia pełniąc funkcję Admina na 3 serwerach, Super Admina oraz byłem członkiem grupy AC. W następnej kolejności zacząłem się interesować bardzo modem Cod Mod, tworzyłem nawet Swoje serwery, dwa z nich zostały sprzedane, natomiast ostatni padł po 3 miesiącach, bo po prostu go olałem, nie miałem już ochoty tym się bawić. Obecnie pomagam na sieci serwerów Fragu****.*** oraz pomagam innym osobom, gdy mają jakiś problem z oceną demek nie koniecznie z sieci na której gram obecnie. Jeszcze niedawno, bo zaledwie 3 miesiące temu, pomagałem dla Mego przyjaciela z serwerem Cod Mod jako jedynie Technikum zajmujący się ,,ulepszaniem" serwera. Moimi głównymi zainteresowaniami są Sport, a dokładnie Piłka Nożna, wszystko co jest związane z komputerami oraz hobby a mianowicie, granie w cs'a oraz rozpisywanie demek (lubię po prostu to robić) Jak było już można zauważyć na przykładnie serwera TP, demka rozpisuję Moim zdaniem dobrze, staram się wyciągać z Nich jak najwięcej się da. Tak jak wspomniałem wyżej, głównie gram na serwerze TP oraz na FFA (ale FFA bardziej, a na TP wbijam jedynie aby obadać czy nie ma nikogo ciekawego do sprawdzenia). Gram pod nickiem: Bedzie Dobrze ! Proszę też uważać na tych serwerach, bo ja widzę prawię wszystko więc nikt mi nie umknie ;p Pozdrawiam wszystkich
×
×
 • Create New...