Jump to content

Direxx

Zasłużony
 • Posts

  1,452
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by Direxx

 1. Direxx

  Zamknięcie Sieci

  Nie wiem od czego tak naprawdę zacząć bo miałem przyjemność zagościć tu w 2014r. I nie sądziłem ze Piotrek będziesz miał serce zamknąć taki kawał historii. Chciałbym podziękować wszystkim osobom które ze mną współpracowały kiedy byłem [email protected] sieci i miałem to piecze nad serwerami 1.6 to był ogromny zaszczyt współpracować z tak świetnymi ludźmi, nie zapomnę tego nigdy… Każdy z nas zostawił tu kawałek swojego życia, nie mniej mimo wszystko wspominam te czasy z ogromnym uśmiechem i mam nadzieje ze jeszcze się tu spotkamy. Ja tak czuje. Wiecie „Historie mają to do siebie, że lubią się powtarzać” i ja będę tym optymistą, bo sam aktualnie prowadzę projekt który właśnie te historie powtórzył. Piotrze, ogromne podziękowanie za danie mi szansy spędzenia najlepszych młodych chwil życia. „Wspomnienia to jedyny raj którego nie można nas wygnać!” Trzymajcie się i do zobaczenia!
 2. Tym odejściem kończy się pewna epoka serwera ts, nie sądziłem że kiedykolwiek będę wypowiadał się pod rezygnacją Artura... Aż ciężko uwierzyć. Tyle ile przetrwałeś w sieci mówi samo za siebie, ogram pracy włożony w cały serwer, dodatkowo poświecenie i staranność, elementy tak prozaiczne ale do dnia dzisiejszego widoczne w sieci. Chciałbym Ci Arturze również podziękować z tego miejsca za lata świetnej współpracy i za odwagę co do tej decyzji bo wiem że nie była ona łatwa i potrzebowała kilku butelek i nocy. Mam nadzieję że jeszcze wrócisz tu kiedyś. Powodzenia w życiu osobistym. Z poważaniem :)
 3. Direxx

  Karaoke Party

  Witam, mam nadzieje ze znów będzie mi dane rozkręcić ten event jak za dawnych lat! Pozdrawiam i do usłyszenia!
 4. Pamiętaj, jak Ty podchodzisz do ludzi, tak ludzie podchodzą do Ciebie. Szanuje pracę kierowców i szanuje ich za ich trud, bo nie jest to lekki kawałek chleba, jednak mimo wszystko potrafię stworzyć dobrą atmosferę co przekłada się na świetne relacje i wzajemny szacunek, pomimo tak "złej" opini na temat tego zawodu, specjalizacji.
 5. Direxx

  Zmiana warty

  Doskonale Cię rozumiem i szanuje za podjęcie tak trudnej decyzji. Życie prywatne oraz czas który trzeba poświęcić w sieci jest ogromny i nie da się tego pogodzić zwłaszcza przy problemach zdrowotnych. Droga którą teraz obrałeś jest bardzo dobra, na naszych oczach powraca historia bo już teraz patrząc na wyższą administracje zasila ją stara ekipa która robiła tu kiedyś naprawdę ogromną robotę. Mam nadzieję że Oks obierze jeszcze lepszy kierunek i wyciągnie sieć na jeszcze wyższy poziom. @Lost powodzenia i wracaj do zdrowia, czas który tu poświeciłeś to kawałek Twojego życia i jestem pewny że za każdym razem jak będziesz tu wracał ten uśmiech będzie się sam generował na twarzy. Gratulację dla nowej administracji!
 6. Ile to już podań? Nie chce mi się liczyć tych wszystkich wątków... Kiedyś myślałem że w końcu będziesz w stanie dorosnąć do tej funkcji ale ten nieszczęsny czas stawia Cię w jeszcze gorszym świetle. Jestem na nie.... Nie poradzisz sobie z tak odpowiedzialną funkcją.
 7. Direxx

  Powrót!

  Takie osoby są potrzebne w tej sieci, i posty typu miałeś swoją szansę są dla mnie śmieszne, człowiek który ma ogromny wkład w tą sieć, czas i praca którą tu poświęcił jest nie do przecenienia. Osobiście się cieszę gdy widzę jak zasłużeni mają znów trochę czasu i chcą pomagać w sieci. Mam nadzieję że na moderatorze się nie skończy i znów zawędrujesz wyżej, tak jak było to w poprzednich latach. Fajnie że znów chcesz pomagać Bez dwóch zdań, jestem na TAK. Powodzenia
 8. Się tu zmieniło he :) 

 9. Kurdę, nie wiem co tak naprawdę o Tobie sądzić... Nie znam Cię i nic o Tobie nie wiem, pamiętam Cię z DR'a GO Wydajesz się ogarnięty (No chyba że się mylę) dam Ci TAK ale takie delikatne, nie myśl tam sobie już.
 10. Jestem na TAK. Tobie też się należy szansa jak odchodziłem z sieci to Cię kojarzyłem, młody chętny do pracy... Miód!
 11. Direxx

  PePe

  Ta osoba aktywnością bije na głowę 90% użytkowników tego forum, tyle lat na tej sieci kilkanaście permów ale mimo wszystko dalej wierny SopliCy... To musi być sentyment! Wiesz PePe jak jest ale Twoje zachowanie jest jakie jest więc jestem na NIE
 12. A więc... Jestem na NIE, czemu? Już Ci mówię... Miałaś już swoją szansę, i nie wykazałaś się... Są kandydaci którym warto dać szansę Ty już swoją wykorzystałaś.
 13. O matko Ying który to już raz ? Tobie kolego sympatyczny szansa się należy w sieci jesteś bardzo długo... Do tego pełniłeś już pierdyliard funkcji i wiesz co robisz, a co do aktywności można ją poprawić przecież, dostanie rangę to się wykaże... Kto nie ryzykuje wina nie pije TAK
 14. Śmieszą mnie wypowiedzi osób które mają ból dupska, i z uśmiechem na twarzy czytam wasze wypociny... Naprawdę dawno mnie tu nie było A teraz do sedna. Młody - Czyli chętny do pracy i działania Staż - Jakiś jest. Do tego wydaję się być ogarnięty, więcej argumentów nie mam. TAK
 15. A więc... Na samym początku zacznę od tego że otrzymałaś niedawno opiekuna, do tego masz słabą aktywność... Skup się na tym, możliwe że w kolejnej rekrutacji o ile wytrzymasz otrzymasz ową rangę Na obecną na chwilę jestem na NIE.
 16. Direxx

  Hej

  Interesujące Witamy
 17. Zapomnij... W własnym podaniu dałeś się wyprowadzić z równowagi i do tego wykłócasz się na forum publicznym zamiast załatwiać takich spraw na pw. Zdecydowane NIE.
 18. Jestem na nie. [email protected] sieci to bardzo odpowiedzialna funkcja oraz wiele dostępów do serwerów. Nie jesteś znaną osobą i wgl Cię nie znam.
 19. Chyba wy oszaleliście do reszty... Przecież to forum umiera śmiercią naturalną a wy chcecie dodać jeszcze kary czasowe? Lepiej zróbcie coś aby forum ożyło, później myście o takich karach.
 20. Niezmiernie się cieszę że sieć wytrwała tyle lat i dalej ma się dobrze! Cóż mogę rzec! Młode i ambitne pokolenie musi się wykazać! Przed nami era CS:GO. Chciałbym tu wrócić za 10lat i zobaczyć soplicę w tej samej kondycji jak teraz! Powodzenia
 21. Ja się dziwię że minęło tyle czasu a serwer dalej nie jest naprawiony. Zresztą na DD2 to mało wymagajacy serwer więc dziw bierze ze są crashe.
 22. Oszczerstwa, to nie ja tak pisałem. Tak było, tak jak piszesz.
 23. Nie widzę sensu aby specjalnie ukrywać dział dla adminów. Wystarczy kliknąć w niebieskie ikone działu na str głównej forum i wszystko z tego działu oznaczy się jako przeczytane. Propozycja odrzucona.
×
×
 • Create New...