Jump to content

Direxx

Zasłużony
 • Content Count

  1450
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Direxx last won the day on January 21 2017

Direxx had the most liked content!

Community Reputation

448 Idealny

About Direxx

 • Rank
  King! #01
 • Birthday 06/21/1996

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Direxx.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Raciąż/Drobin
 • Zainteresowania:
  Muzyka, sport i kobiety

Recent Profile Visitors

15777 profile views

Display Name History

 1. Pamiętaj, jak Ty podchodzisz do ludzi, tak ludzie podchodzą do Ciebie. Szanuje pracę kierowców i szanuje ich za ich trud, bo nie jest to lekki kawałek chleba, jednak mimo wszystko potrafię stworzyć dobrą atmosferę co przekłada się na świetne relacje i wzajemny szacunek, pomimo tak "złej" opini na temat tego zawodu, specjalizacji.
 2. Direxx

  Zmiana warty

  Doskonale Cię rozumiem i szanuje za podjęcie tak trudnej decyzji. Życie prywatne oraz czas który trzeba poświęcić w sieci jest ogromny i nie da się tego pogodzić zwłaszcza przy problemach zdrowotnych. Droga którą teraz obrałeś jest bardzo dobra, na naszych oczach powraca historia bo już teraz patrząc na wyższą administracje zasila ją stara ekipa która robiła tu kiedyś naprawdę ogromną robotę. Mam nadzieję że Oks obierze jeszcze lepszy kierunek i wyciągnie sieć na jeszcze wyższy poziom. @Lost powodzenia i wracaj do zdrowia, czas który tu poświeciłeś to kawałek Twojego życia i jestem pewny że za każdym razem jak będziesz tu wracał ten uśmiech będzie się sam generował na twarzy. Gratulację dla nowej administracji!
 3. Ile to już podań? Nie chce mi się liczyć tych wszystkich wątków... Kiedyś myślałem że w końcu będziesz w stanie dorosnąć do tej funkcji ale ten nieszczęsny czas stawia Cię w jeszcze gorszym świetle. Jestem na nie.... Nie poradzisz sobie z tak odpowiedzialną funkcją.
 4. Direxx

  Powrót!

  Takie osoby są potrzebne w tej sieci, i posty typu miałeś swoją szansę są dla mnie śmieszne, człowiek który ma ogromny wkład w tą sieć, czas i praca którą tu poświęcił jest nie do przecenienia. Osobiście się cieszę gdy widzę jak zasłużeni mają znów trochę czasu i chcą pomagać w sieci. Mam nadzieję że na moderatorze się nie skończy i znów zawędrujesz wyżej, tak jak było to w poprzednich latach. Fajnie że znów chcesz pomagać Bez dwóch zdań, jestem na TAK. Powodzenia
 5. Się tu zmieniło he :) 

 6. Kurdę, nie wiem co tak naprawdę o Tobie sądzić... Nie znam Cię i nic o Tobie nie wiem, pamiętam Cię z DR'a GO Wydajesz się ogarnięty (No chyba że się mylę) dam Ci TAK ale takie delikatne, nie myśl tam sobie już.
 7. Jestem na TAK. Tobie też się należy szansa jak odchodziłem z sieci to Cię kojarzyłem, młody chętny do pracy... Miód!
 8. Direxx

  PePe

  Ta osoba aktywnością bije na głowę 90% użytkowników tego forum, tyle lat na tej sieci kilkanaście permów ale mimo wszystko dalej wierny SopliCy... To musi być sentyment! Wiesz PePe jak jest ale Twoje zachowanie jest jakie jest więc jestem na NIE
 9. A więc... Jestem na NIE, czemu? Już Ci mówię... Miałaś już swoją szansę, i nie wykazałaś się... Są kandydaci którym warto dać szansę Ty już swoją wykorzystałaś.
 10. O matko Ying który to już raz ? Tobie kolego sympatyczny szansa się należy w sieci jesteś bardzo długo... Do tego pełniłeś już pierdyliard funkcji i wiesz co robisz, a co do aktywności można ją poprawić przecież, dostanie rangę to się wykaże... Kto nie ryzykuje wina nie pije TAK
 11. Śmieszą mnie wypowiedzi osób które mają ból dupska, i z uśmiechem na twarzy czytam wasze wypociny... Naprawdę dawno mnie tu nie było A teraz do sedna. Młody - Czyli chętny do pracy i działania Staż - Jakiś jest. Do tego wydaję się być ogarnięty, więcej argumentów nie mam. TAK
 12. A więc... Na samym początku zacznę od tego że otrzymałaś niedawno opiekuna, do tego masz słabą aktywność... Skup się na tym, możliwe że w kolejnej rekrutacji o ile wytrzymasz otrzymasz ową rangę Na obecną na chwilę jestem na NIE.
 13. Direxx

  Hej

  Interesujące Witamy
 14. Zapomnij... W własnym podaniu dałeś się wyprowadzić z równowagi i do tego wykłócasz się na forum publicznym zamiast załatwiać takich spraw na pw. Zdecydowane NIE.
 15. Jestem na nie. [email protected] sieci to bardzo odpowiedzialna funkcja oraz wiele dostępów do serwerów. Nie jesteś znaną osobą i wgl Cię nie znam.
×
×
 • Create New...