Jump to content

anchoryta

Użytkownik
 • Content Count

  191
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Normalny

About anchoryta

 • Birthday 06/12/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • Zainteresowania:
  Piłka nożna, siłownia, książki (thrillery, sensacyjne, kryminały), gry komputerowe, podróże.

Recent Profile Visitors

1651 profile views

Display Name History

 1. Mimo niektórych wad wymienionych przez streepy'ego i VAC (niestety nie wiem, jak obecnie wygląda sytuacja z amnestią), to jeśli da się opłacić amnestię, jestem na tak. Można dać mu szansę.
 2. anchoryta

  Bany

  2 da się sprawdzić na source bans.
 3. Wiek jest tu wymaganiem mile widzianym, czyli jak gracz byłby znany i miał dobrą reputację, to otrzymałby pozytywne wypowiedzi pod podaniem o rangę. Raizz, jak ktoś ma mutację to w sumie jest lepszy od kogoś bez, bo to tak jak jesteś starszy i masz większą wiedzę, niż dziecko w podstawówce, takie prawa natury. Jeśli pomysł nie zostanie przyjęty, to dobry i inny kolor na czacie np. dla vip'ów. Lepszy rydz niż nic, ale nie znaczy to, że wycofuję się z mojej propozycji. Bardzo mi zależy na takim udogodnieniu.
 4. A jak ja mam wydawać polecenia, jako przywódca buntu/terrorystów? Ci gimnazjaliści w większości nie potrafią czytać albo im się nie chce czytać czatu... I dokładnie. Najlepiej było by to zorganizować drogą podania o rangę ( nie wiem na razie, jak miałaby się ona nazywać, ale mam kilka pomysłów). Kwestia, że ktoś ma mutację i potrafi się zachować będąc młodszym niż 16 lat, to byłyby wyjątki, tak samo jak z adminami. Voicepower po śmierci może być automatycznie zabierany, bo w sumie wtedy można pisać i nie jest konieczny. Zależy mi przede wszystkim na możliwości rozmowy przez mikro za życia. Jeśli warden będzie chciał wydać polecenia, to powie "tt mówi, tt ginie" i jak ktoś (najprawdopodobniej ja) zarządzi bunt, to można go od razu zabić. Ogólnie nic się nie zmieniło od czasu mojej 1 rezygnacji. Usuwa się tylko mapy, bo bugują, zastępuje nowymi, dodaje się jakieś skiny i tyle... Jakby były dawne mapy typu canyondam, voodoo, mapka na pustyni z helikopterem itd. to by było ciekawiej, a mam wrażenie, że Lost idzie po linii najmniejszego oporu i załatwianie jakiś nowości trwa miesiącami. Takie moje spostrzeżenia.
 5. Proponuje dodac mozliwosc uzywania mikrofonu w kazdej chwili dla graczy +16, z mutacja, ogarnieciem i moze dodatkowo doswiadczeniem na serwerze mierzonym przegranymi godzinami. Moze to byc jakas oddzielna ranga, nawet za jakas sensowna oplate. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.
 6. Jestem na tak! Gracz sie nadaje na admina, bo widzialem wiele razy, jak sie zachowuje na serwerze.
 7. Na Tak. Nie wiem, dlaczego wypowiadają się na nie osoby, które dopiero co raczkują na serwerze, skoro Relax grał jako admin rok temu, dzięki czemu ma duże doświadczenie. Ponad to jest opanowany, spokojny i z rozsądkiem podchodzi do wszelkich problemów. Ja bym go przyjął, bo to same korzyści, po pierwsze zapłaci pieniążki, dzięki czemu sieć będzie się rozwijać. Po drugie zapłata będzie w funtach, więc napływ waluty obcej do Polski spowoduje aprecjację złotego (PLN), po trzecie i po n-te to naprawdę ogarnięty gracz, których potrzeba serwerowi. Biorąc pod uwagę zdroworozsądkowe podejście Relax'a, jak opłaci admina, to raczej będzie grał co dziennie, bo po kiego miałby wydawać kasę na marne, a co do adminowania, to na pewno sobie poradzi - przeczyta regulamin przez noc i będzie dorównywał poziomem reszcie administracji. Ogólnie polecam.
 8. Dołącz dowód w postaci demka, bez demka skaga niesłuszna, ale jeśli tak było, to ban i w zależności od liczby zabitych tt, adekwatny czasowo. Tu masz link do demek: http://355464.node86.pukawka.pl/
 9. To samo co przedmówcy (przedpisarze) i jestem na NIE,
 10. anchoryta

  Admin

  Nie za małą dojrzałość.
 11. anchoryta

  Wojsko

  Muffin dobrze napisał. Dobrze powiedzieć, że zakanczasz zabawę, bo nie wszyscy gracze w tt wczytują się tak dokładnie w regulamin.
 12. Bardzo ciekawy pomysł, ale niech spadochron będzie za kredyty, żeby mało rozgarnięci gracze nie nadużywali.
 13. Skarga niesłuszna. Następnym razem daj link do demka albo screeny, gdy ktoś zachęca graczy do votebana.
 14. To tak: ogarniasz regulamin, dobrze się zachowujesz, nie ma z Tobą problemów, masz dobry kontakt z graczami i adminami, co sprawia, że nie da się powiedzieć, że masz 15 lat. Jestem na tak.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×