Skocz do zawartości

seboW.

Użytkownik
 • Zawartość

  657
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana seboW. w dniu 17 Sierpień 2016

Użytkownicy przyznają seboW. punkty reputacji!

Reputacja

390 Idealny

O seboW.

Użytkownik

 • Tytuł
  Time hasn't changed a thing.
 • Urodziny 01.03.1998

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  seboW.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Sosnowiec

Ostatnie wizyty

10946 wyświetleń profilu
 1. Już dzisiaj ponowny start FFA! Więcej informacji tutaj - http://cs-soplica.com/topic/212523-ponowny-start-ffa-05-02-2018/

 2. seboW.

  [rozgrywki] ZGADNIJ KTO TO!

  Brawa dla @Qucak'a za odgadnięcie "osoby zagadki". Na kolejny etap zapraszamy serdecznie w najbliższy czwartek. @LOREK. Spozniles się. Żółta kartka.
 3. seboW.

  [rozgrywki] ZGADNIJ KTO TO!

  Dobra, czas na pytania dobiegł końca. @Qucak: Nie/Tak, 1pkt. (osoba ta miała Zasłużonego w czasie, gdy zadawaliśmy osobom pytania, więc Tobie uznajemy punkt, ze względu na nasz błąd i niedopatrzenie.) : Nie, 0pkt. @Klatow: Nie, 0pkt. @JcobX: Tak, 2pkt. @LOREK.: Nie zadałeś pytania, 0pkt. @Puma aKa Kroffka: Nie zadałeś pytania, 0pkt. Zapraszam do odgadnięcia "osoby zagadki"
 4. seboW.

  [rozgrywki] ZGADNIJ KTO TO!

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ZAGADKA NR 6 "Skromny młody chłopak - do wzięcia Lecz uważaj na niego i jego zniknięcia! Dość nietypowe hobby posiada Kto by słuchał swego roweru, którego dosiada? Muzyka go interesuje, kto wie? Być może tak przyszły DJ się zwie? Nie zapominajmy o piłce nożnej, która niezwykle go pasjonuje" Zagadka: Damy wam utrudnienie, bo widać że ostatnio wam łatwo to idzie, więc dzisiejszą osobę opisywać będzie tylko rymowanka. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Zapraszam wszystkich zapisanych do zadawania pytań lub jeśli ktoś wie, do udzielenia odpowiedzi. Przypominajka: Jeśli zadasz to samo pytanie co osoba wyżej nie uzyskasz punktu! Standardowo, jeśli jedna z zapisanych osób nie zada pytania, po upływie 5 minut od ostatniego - swoje pytania zadać może osoba rezerwowa.
 5. seboW.

  Ukryta Prawda !

  1 Marca. Jakiego sportu najbardziej nie lubisz?
 6. seboW.

  [rozgrywki] ZGADNIJ KTO TO!

  @Kirje, jako pierwszy podałeś prawidłową "osobę zagadkę" i otrzymujesz 10pkt. Zapraszamy serdecznie na kolejną zagadkę w najbliższy czwartek! Pozdrawiam!
 7. seboW.

  [rozgrywki] ZGADNIJ KTO TO!

  @Qucak: Nie, 0pkt. @BicuS: Tak, 2pkt. @Kirje: Nie, 0pkt. @Oks: Tak, 2pkt. @LOREK.: Tak, 2pkt @Protek: Odrzucony, 0pkt. ZAPRASZAM DO ODGADNIĘCIA "OSOBY ZAGADKI"!
 8. seboW.

  [rozgrywki] ZGADNIJ KTO TO!

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ZAGADKA NR 3 "Dziś historię zobaczycie niesamowitą Ten człowiek pasja obdarzony niezwykłą Nikt się nie do myśli Gdy przy składaniu klamek się nieźle wysili! Grafika nie jest mu obca Na rower swój czas poświęca Na CS:GO serwerach go spotkasz Gdy daleko od niego mieszkasz." Zagadka: Dzisiaj opowiadamy o osobie, która dosyć niedawno pojawiła się w naszej sieci. Swoją pracę wykonuje starannie i rzetelnie oraz jest osobą bardzo widoczną na forum. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Zapraszam wszystkich zapisanych do zadawania pytań lub jeśli ktoś wie, do udzielenia odpowiedzi. Przypominajka: Jeśli zadasz to samo pytanie co osoba wyżej nie uzyskasz punktu! Standardowo, jeśli jedna z zapisanych osób nie zada pytania, po upływie 5 minut od ostatniego - swoje pytania zadać może osoba rezerwowa.
 9. seboW.

  Ukryta Prawda !

  Dodge Charger z 1969, Nissan Skyline GTR-R34 lub Nissan z350. Najciekawsze miejsce do odwiedzenia?
 10. @Cotidie, tyle czekania na ten moment. GRATZY!

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
stat4u