Jump to content

Secton

Użytkownik
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Secton last won the day on March 9 2015

Secton had the most liked content!

Community Reputation

122 Bardzo dobry

About Secton

 • Birthday 05/08/1990

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin

Recent Profile Visitors

3334 profile views

Display Name History

 1. CT ban jest dla osób, które zabijają umyślnie lub nieświadomie, ale z nieznajomości regulaminu. W tym przypadku to po prostu zwykła pomyłka i masowy FD w zupełności wystarczy.
 2. Zapomniał wspomnieć, że ten mass FK był na multihacku.
 3. Na JB już nie gram, ale skoro skarga jest o "niekompetencje" [email protected], to jako był junior admin mogę na pewno wyjaśnić parę rzeczy. Taka Sytuacja wyjaśnił. Nie da się tego zepsuć, bo [email protected] nie ma dostępu do flag, może jedynie wybrać grupę z permisjami, czyli vip, młodszy admin, admin etc. Jeśli po zdjęciu admina, ktoś ma dostęp do admin chatu, to błąd zapewne leży po stronie SB/serwera. Zdarzały się już podobne przypadki w przeszłości. Często gracze źle wypełniają formularze i stąd te problemy, o czym zresztą Smileyovsky wspomniał w jednym z tych tematów. Jeśli Pxl nie potrafiłby dodawać VIPów to takich tematów byłoby więcej, bo [email protected] ma już od półtora miesiąca, a tobie udało się znaleźć jedynie dwa tematy. Serio? Nie masz o co się czepiać tylko o zepsuty szablon w jakimś temacie? XD Rzeczywiście tutaj pośpieszył się z oceną, szkoda tylko, że to temat sprzed ponad miesiąca. @topic Cała ta skarga to ewidentna próba udupienia, dowody są naciągane i bezsensowne. Najśmieszniejsze są te screeny sprzed miesięcy (http://scr.hu/81jv/yo5a5 i http://scr.hu/81jv/8d5dm), które po dacie widać, że robiłeś na bieżąco. Nie ma to jak zbierać "dowody" od ponad miesiąca, żeby kogoś uwalić, a ostatecznie zrobić tak śmieszną skargę.
 4. Jak tele, który ciągle kłamie i ma już udowodnione próby kradzieży, może być wiarygodnym źródłem? xD Btw. To, że pożyczył komuś konto nie usprawiedliwia kradzieży.
 5. Przecież wszelkie zmiany na serwerze nie są tylko dla stałych graczy, celem zmian jest także zyskanie nowych. Jeśli nie gram na jakimś serwerze, ale widzę temat o zmianach, które mi się podobają lub nie to wyrażam swoją opinię jako potencjalny gracz, bo być może jeśli zmiany będą korzystne to zacznę na nim grać. Także wypowiadanie się w takich tematach, gdy nie gra się na serwerze nie powinno być brane jako spam. Z drugiej strony, jeśli post zawierał tylko cytat kogoś i tekst typu "zgadzam się" to już jednak spamowanie.
 6. W tej rekrutacji jest sporo lepszych kandydatów od ciebie, jestem na nie.
 7. Krótki staż, mało widoczny i dopiero co dostałeś opiekuna. Ledwo wlazłeś na sieć i już zbierasz rangi, na nie.
 8. Od tamtego czasu zmieniło się jedynie to że już nie można płacić amnestii, a DeQu aka Fake odrzucił (w sposób chamski) tę możliwość - http://i.imgur.com/WpGL47b.png Także według starej jak i nowej polityki nie może dostać admina. Oprócz polityki Soplicy, Lost ewidentnie nie zgodził się na dawanie mu jakichkolwiek uprawnień. Nie dość, że znowu jak widać prosisz się o głosy to jeszcze VAC bany, multikonta na forum i inne śmieszne rzeczy. Nie wiem czemu takie parcie na admina masz, powinieneś sobie odpuścić.
 9. Pewnie chodzi o kupowanie uprawnień za itemy. Po części autor tematu ma rację, bo skoro sam Lolus przyznał, że zaraz po przybyciu na Soplicę dał cyrexa Sytuacji, a po chwili dostał STARSZEGO admina, mając dwa posty na forum, 4 dni stażu i kilka godzin (XD) rozegranych na serwerze (swoją drogą niezbyt "fair" wobec innych adminów, którzy mieli rozegrane po kilka/kilkanaście dni, a i tak musieli pisać podanie na starszego). Widać ewidentnie, że itemy mają większą wartość przy awansie niż czynniki, które rzeczywiście powinny się liczyć. Co do awansu na [email protected] to dość szybko się odbył i powiem szczerze, że spodziewałem się już po jego pierwszym "awansie", że [email protected] to tylko kwestia czasu. Jednak w tym przypadku nie wiadomo czy dostał ten awans w sposób podobny co za pierwszym razem czy po prostu sprawdził się jako admin. Mimo wszystko skoro Lost i Hast niby o wszystkim wiedzą to i tak wątpię czy coś zdziałasz.
 10. Przecież to będzie zwykły konkurs popularności i znajomości, a nie wybór kogoś, kto rzeczywiście się przysłużył dla sieci.
 11. Niby co on mógł sobie wyjaśnić z dxm skoro według polityki Soplicy, DeQu nie ma żadnych szans na admina? http://cs-soplica.com/topic/180067-nowa-polityka-sieci-odnosnie-banow-vac-i-cziterow/- Nie zapłacił amnestii przed 10.05 = out. Za samo multikonto powinien polecieć ban na forum, a podanie do kosza. btw. Lost zabronił mu dawać jakiekolwiek uprawnienia po tym, jak DeQu się zachował, gdy pierwszy raz wspomniałem mu o amnestii:
 12. O to samo miałem pytać. Przyjemniej jednak ogląda się jakiś wyrównany mecz, a nie jak Hast lata i czyści mapę robiąc 40 fragów.
 13. Szczerze to nie widziałem Cię poza ShoutBoxem, nie spełniasz też wszystkich wymagań. Według mnie ta rekrutacja to jeszcze za wcześnie dla Ciebie, jestem na nie.
 14. On leci na rangi? To twoje podania widzę na każdym nowym serwerze + jeszcze podanie na [email protected] Dość śmieszne, szczególnie, że za odpalanie się na JB Soplicy to powinieneś mieć rangę zbanowanego, ale ok. @topic Bezkonfliktowy, ogarnięty i spełnia wymagania. Minusem jednak jest spora liczba rang, więc mam nadzieje, że poradzisz sobie z dużą liczbą obowiązków. Mimo wszystko ze wszystkich obecnych podań tylko Ty się nadajesz, więc jestem na tak.
 15. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś robiący błędy ortograficzne typu "karzdy", posiadał rangę moderatora. Jestem na nie.
×
×
 • Create New...