Skocz do zawartości

Dzierzba

Zasłużony
 • Zawartość

  4585
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Ostatnia wygrana Dzierzba w dniu 6 Grudzień 2016

Użytkownicy przyznają Dzierzba punkty reputacji!

Reputacja

1320 Rewelacyjny

O Dzierzba

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Sport, terrarystyka, speedcubing ;p
 1. Usługa edytowana. Czas skrócony do zgodnego z cennikiem SVIPa.
 2. Po pierwsze. Samo zgłoszenie ma na celu ułatwienie pracy Moderatorom. Nie przesądza ono, że użytkownikowi należy się warn. To czy warn się należy czy nie, powinien ocenić sam moderator. Otrzymane zgłoszenie, nie jest więc żadnym argumentem. Zgłoszenie może kliknąć pierwszy lepszy przypadkowy użytkownik i nie musi być one słuszne. Nad słusznością tego ostrzeżenia nie będę się rozwodził, bo Twoja decyzja jest tu nie do podważenia. Jeśli jednak dałaś ostrzeżenie o godzinie 10:48 (http://prntscr.com/e2uto1), to jaka jest szansa, że użytkownik mógł w ciągu 2 minut zapoznać się z jego treścią i edytować post napisany na wiele godzin wcześniej? (http://prntscr.com/e2utwu). Ostrzeżenie słowne z założenia ma być upomnieniem, które może w przyszłości zapobiec podobnym przewinieniom. Jaki więc sens ma nadawanie ostrzeżenia + warna w przeciągu dwóch minut? Dodatkowo w kwestii drugiego posta. To właśnie napisał. Jasno określił, że dowód w postaci demka GOTV nie istnieje. Gdybyś zapoznała się nie tylko z postem zgłoszonego, ale też z postem do którego odnosiła się jego odpowiedź, to może byś na to wpadła. Żeby zrozumieć sens tego posta i wyciągnąć odpowiednie wnioski, wystarczyłoby troszeczkę myślenia. Serio? To teraz trzeba na piśmie wydać oświadczenie, że demko obejrzało się samodzielnie, żeby nikt nie pomyślał, że to tylko znikąd wzięta informacja? Przekazał po prostu istotną informację. Zrozumiałbym Twoją argumentację, gdyby jego wypowiedź była tylko powtarzaniem informacji przekazanej już w skardze przez kogoś innego, w dodatku bez wzbogacenia jej o żadne nowe argumenty, a jego post nic nowego by wtedy nie wnosił. On jednak przekazał istotną informację jako pierwszy, więc jaki jest sens zakładać od razu, że użytkownik powtarza tylko informacje otrzymane od kogoś innego? Domniemanie winy? Według wytycznych Losta, sensowna wypowiedź oparta o dowody jest dopuszczalna. Admin przekazał istotną informację, więc postąpił według tej wytycznej. To czy zdażyło mu się wcześniej spamować, a w samej wypowiedzi wtrącił też własną uwagę, nie zmienia faktu że napisał też coś konkretnego. Na temat pierwszego ostrzeżenia (słownego) jak już wspomniałem nie ma sensu dyskutować, ale nie tego dotyczy to odwołanie. Drugi warn był niesłuszny i dodatkowo podważał sens nadawania ostrzeżenia słownego na dwie minuty wcześniej (brak logiki w postępowaniu). Warna zdejmuję. @Lyskyy Więc skoro sam się przyznał i dowodów nie było sensu dostarczać, to wystarczyło poczekać już na ocenę ze strony [email protected] / [email protected], a sugerowanie kary było w 100% zbędne (spam). Radzę w przyszłości przed zatwierdzaniem postów zastanowić się, czy wnoszą coś istotnego do tematu.
 3. Dzierzba

  SMS

  Napisz jaką klasę chcesz otrzymać. Formularze zostaną wkrótce poprawione. @EDIT Formularze poprawione. Wartość smsa odpowiada klasie Assasyn, więc taką dodam. Wyślij mi na PW, na jakie hasło chcesz otrzymać usługę (w przypadku wyboru usługi na nick), lub jaki masz SID (w przypadku wyboru usługi na SID). Jeżeli Twoim zamiarem był zakup innej klasy niż Assasyn, to uwzględnij taką informację w swoim PW. Zamykam.
 4. Obie wersje są poprawne, tylko że jednej używa się w konsoli a drugiej w configu. Patrząc na godzinę utworzenia tematu i godzinę zakupu slota, wnioskuję że próbowałeś się połączyć jeszcze w czasie trwania mapy, która była grana w chwili zakupu slota. Serwer wczytuje nowe usługi dopiero po zmianie mapy. Proszę o potwierdzenie czy slot już działa, czy problem w dalszym ciągu występuje.
 5. Dzierzba

  Slot nie działa cd

  Prawdopodobnie właśnie z tego powodu nie działa Ci slot. Chwilowo zawieszam Ci rezerwację nicku i daj znać, czy slot zaczął działać.
 6. Dzierzba

  Doładowanie

  Wyślij potwierdzenie przelewu do mnie na PW.
 7. Dzierzba

  Slot nie działa

  Zakupione usługi działają dopiero po zmianie mapy. W sklepiku i w amx_bansie widzę aktywną usługę ze slotem na Twój nick. Sprawdź jeszcze raz i w razie potrzeby pisz do mnie na PW.
 8. Dzierzba

  Zamiana

  Opis usług poprawiam. Z Twojego posta niewiele można zrozumieć, ale domyślam się, że przez nieaktualny opis kupiłeś nie tą klasę co chciałeś. Usuwam usługę i przywracam stan portfela. W razie potrzeby pisz do mnie na PW.
 9. Dzierzba

  Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt
 10. Dzierzba

  HELP

  http://www79.zippyshare.com/d/jwB2XJuz/298054/svipassasin.mdl
 11. To wszystko nie jest takie czarno-białe jak mogłoby się w pierwszej chwili wydawać, dlatego skarga zostanie rozpatrzona dopiero po dokładnym zapoznaniu się ze sprawą. @EDIT bez wątpienia odpowiada za wykonanie logo dla innego portalu i nie da się nie zauważyć, że opiera się ono o nasze logo sieciowe. Dodatkowo bez wiedzy Wyższej Administracji naszej Sieci, za sprawą Agaty dodano na obcym portalu Tracker naszego DRa, do tabeli na forum. Faktem działającym na korzyść Agaty jest to, że nie była ona faktycznym właścicielem tego forum. Co prawda po fakcie, ale doprowadziła też do zlikwidowania skutków swojego działania. Nie zmienia to jednak faktu zaistnienia wymienionych wyżej przewinień. jako Opiekun Serwera DR+EXP otrzymuje ograniczone uprawnienia dostępu do serwera. Jako Opiekun Grafików, ma wykonać 200 reklam na rzecz naszej sieci. Jako Opiekun Serwera oraz Opiekun Grafików traci też możliwość awansu na Wyższe stanowiska, bez możliwości odwołania od tej decyzji. Traci też możliwość awansu na stanowiska równorzędne, czyli na stanowisko Moderatora i Opiekuna Serwerów, innych niż ma pod opieką obecnie. W tym przypadku, decyzję tą może jednak z czasem uchylić Administrator Forum (odnośnie blokady na Moderatora, ale tylko jednogłośnie jeżeli w tym czasie funkcję @F będzie pełniła więcej niż jedna osoba), oraz Junior Admini Sieci (odnośnie Opiekuna Serwera, również jednogłośnie). Decyzję o uchyleniu zakazu dotyczącego Moderatora lub Opiekuna Serwera, może zostać podjęta tylko jeżeli zadośćuczyni Sieci, poprzez nienaganne wykonywanie swoich dalszych obowiązków.
 12. Jeżeli po upływie 30 minut kod zwrotny nadal nie przyszedł, skontaktuj się z operatorem obsługującym nasze kody składając reklamację. http://www.dotpay.pl/kontakt/
 13. Może chciał słusznie zwrócić uwagę na fakt, że ten dział służy do składania skarg na adminów. Skargi te zaś rozpatrywane są przez Opiekuna serwera. Składając więc skargę, powinieneś kierować ją we wskazany przez @Wizzy dział, gdzie skargi na Opiekunów rozpatrywane są przez Wyższą administrację. Wszedłem tu tylko po zgłoszeniu , inaczej w ogóle o skardze bym nie wiedział. Tak więc, jak to sam określiłeś. Chciałeś zabłysnąć, nie wyszło, przykro : / Na drugi raz potraktuj z rozsądkiem wskazówki takie jak od @Wizzy Albo piszesz skargę, albo prośbę o UB. Prosty podział. Dział do skarg wskazał Ci już @Wizzy, dział próśb o UB, wskażę Ci ja: http://cs-soplica.com/forum/746-prosby-o-odbanowanie/ A jeśli serio mam potraktować poważnie ten temat, to proszę bardzo. Na opiekunów wybieramy osoby, które mają choć trochę rozsądku. Z tego względu w sytuacji kiedy to Opiekun zna lepiej wszystkie aspekty związane z daną sytuacja, do tego są przesłanki wskazujące na to, że Opiekun podjął uzasadnioną decyzję, a sam ban jest na czas taki jak w tym przypadku, to możemy pozwolić sobie na zaufanie do Opiekuna. Tak właśnie zamierzam zrobić tym razem. Skargę zamykam. Bana zostawiam.
 14. Dzierzba

  przelew

  1. Wchodzimy do sklepiku (http://sklep.cs-soplica.com/) i logujemy się na swoje konto. 2. Wybieramy doładowanie portfela (http://sklep.cs-soplica.com/#doladuj/ucp) 3. Wybieramy opcję "przelew bankowy" (tak jak na screenie) 4. Wpisujemy kwotę o jaką chcemy doładować konto. 5. Wciskamy przycisk "Doładuj" 6. Wyświetlą się dane przelewu -> wykonujemy przelew na podane dane. 7. Czekamy na realizację przelewu i aktualizację stanu portfela. 8. Po upłynięciu czasu oczekiwania i zaktualizowaniu się stanu portfela, wykupujemy usługę 9. Po wybraniu odpowiedniej usługi, jako sposób płatności wybieramy "punkty" (tak jak na screenie). Przede wszystkim trzeba pamiętać, że doładowanie portfela i płatność punktami, możliwa jest tylko po zalogowaniu na konto w sklepiku. Konto w sklepiku jest oddzielnie od konta na forum, więc trzeba takie zarejestrować niezależnie od konta na forum. Na przyszłość pisz w odpowiednim dziale, ten jest przeznaczony tylko do zgłaszania reklamacji. Do tego typu tematów masz dział z pytaniami (http://cs-soplica.com/forum/558-pytania-do-administracji/)
 15. Dzierzba

  Głóosowanko :)

  Tymczasowo kończymy akcję. Temat zostawiam i w najbliższym czasie nadrobię zaległe plusy. Dziękuję wszystkim za udział.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×