Jump to content

Dzierzba

Zasłużony
 • Posts

  4,585
 • Joined

 • Days Won

  21

Dzierzba last won the day on December 6 2016

Dzierzba had the most liked content!

Reputation

1,321 Rewelacyjny

About Dzierzba

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Sport, terrarystyka, speedcubing ;p

Recent Profile Visitors

19,758 profile views
 1. Usługa edytowana. Czas skrócony do zgodnego z cennikiem SVIPa.
 2. Napisz jaką klasę chcesz otrzymać. Formularze zostaną wkrótce poprawione. @EDIT Formularze poprawione. Wartość smsa odpowiada klasie Assasyn, więc taką dodam. Wyślij mi na PW, na jakie hasło chcesz otrzymać usługę (w przypadku wyboru usługi na nick), lub jaki masz SID (w przypadku wyboru usługi na SID). Jeżeli Twoim zamiarem był zakup innej klasy niż Assasyn, to uwzględnij taką informację w swoim PW. Zamykam.
 3. Obie wersje są poprawne, tylko że jednej używa się w konsoli a drugiej w configu. Patrząc na godzinę utworzenia tematu i godzinę zakupu slota, wnioskuję że próbowałeś się połączyć jeszcze w czasie trwania mapy, która była grana w chwili zakupu slota. Serwer wczytuje nowe usługi dopiero po zmianie mapy. Proszę o potwierdzenie czy slot już działa, czy problem w dalszym ciągu występuje.
 4. Prawdopodobnie właśnie z tego powodu nie działa Ci slot. Chwilowo zawieszam Ci rezerwację nicku i daj znać, czy slot zaczął działać.
 5. Wyślij potwierdzenie przelewu do mnie na PW.
 6. Zakupione usługi działają dopiero po zmianie mapy. W sklepiku i w amx_bansie widzę aktywną usługę ze slotem na Twój nick. Sprawdź jeszcze raz i w razie potrzeby pisz do mnie na PW.
 7. Opis usług poprawiam. Z Twojego posta niewiele można zrozumieć, ale domyślam się, że przez nieaktualny opis kupiłeś nie tą klasę co chciałeś. Usuwam usługę i przywracam stan portfela. W razie potrzeby pisz do mnie na PW.
 8. To wszystko nie jest takie czarno-białe jak mogłoby się w pierwszej chwili wydawać, dlatego skarga zostanie rozpatrzona dopiero po dokładnym zapoznaniu się ze sprawą. @EDIT bez wątpienia odpowiada za wykonanie logo dla innego portalu i nie da się nie zauważyć, że opiera się ono o nasze logo sieciowe. Dodatkowo bez wiedzy Wyższej Administracji naszej Sieci, za sprawą Agaty dodano na obcym portalu Tracker naszego DRa, do tabeli na forum. Faktem działającym na korzyść Agaty jest to, że nie była ona faktycznym właścicielem tego forum. Co prawda po fakcie, ale doprowadziła też do zlikwidowania skutków swojego działania. Nie zmienia to jednak faktu zaistnienia wymienionych wyżej przewinień. jako Opiekun Serwera DR+EXP otrzymuje ograniczone uprawnienia dostępu do serwera. Jako Opiekun Grafików, ma wykonać 200 reklam na rzecz naszej sieci. Jako Opiekun Serwera oraz Opiekun Grafików traci też możliwość awansu na Wyższe stanowiska, bez możliwości odwołania od tej decyzji. Traci też możliwość awansu na stanowiska równorzędne, czyli na stanowisko Moderatora i Opiekuna Serwerów, innych niż ma pod opieką obecnie. W tym przypadku, decyzję tą może jednak z czasem uchylić Administrator Forum (odnośnie blokady na Moderatora, ale tylko jednogłośnie jeżeli w tym czasie funkcję @F będzie pełniła więcej niż jedna osoba), oraz Junior Admini Sieci (odnośnie Opiekuna Serwera, również jednogłośnie). Decyzję o uchyleniu zakazu dotyczącego Moderatora lub Opiekuna Serwera, może zostać podjęta tylko jeżeli zadośćuczyni Sieci, poprzez nienaganne wykonywanie swoich dalszych obowiązków.
 9. Jeżeli po upływie 30 minut kod zwrotny nadal nie przyszedł, skontaktuj się z operatorem obsługującym nasze kody składając reklamację. http://www.dotpay.pl/kontakt/
 10. 1. Wchodzimy do sklepiku (http://sklep.cs-soplica.com/) i logujemy się na swoje konto. 2. Wybieramy doładowanie portfela (http://sklep.cs-soplica.com/#doladuj/ucp) 3. Wybieramy opcję "przelew bankowy" (tak jak na screenie) 4. Wpisujemy kwotę o jaką chcemy doładować konto. 5. Wciskamy przycisk "Doładuj" 6. Wyświetlą się dane przelewu -> wykonujemy przelew na podane dane. 7. Czekamy na realizację przelewu i aktualizację stanu portfela. 8. Po upłynięciu czasu oczekiwania i zaktualizowaniu się stanu portfela, wykupujemy usługę 9. Po wybraniu odpowiedniej usługi, jako sposób płatności wybieramy "punkty" (tak jak na screenie). Przede wszystkim trzeba pamiętać, że doładowanie portfela i płatność punktami, możliwa jest tylko po zalogowaniu na konto w sklepiku. Konto w sklepiku jest oddzielnie od konta na forum, więc trzeba takie zarejestrować niezależnie od konta na forum. Na przyszłość pisz w odpowiednim dziale, ten jest przeznaczony tylko do zgłaszania reklamacji. Do tego typu tematów masz dział z pytaniami (http://cs-soplica.com/forum/558-pytania-do-administracji/)
 11. Tymczasowo kończymy akcję. Temat zostawiam i w najbliższym czasie nadrobię zaległe plusy. Dziękuję wszystkim za udział.
 12. http://cs-soplica.com/topic/203411-nieporozumienie/?do=findComment&comment=1299027
 13. Wpłacone fundusze wpłynęły do portfela.
 14. Zapraszam do wiadomości na PW. @EDIT Usługi dodane
×
×
 • Create New...