Jump to content

Maciek33211

Użytkownik
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maciek33211 last won the day on March 3

Maciek33211 had the most liked content!

Reputation

25 Normalny

3 Followers

About Maciek33211

 • Birthday 03/11/1997

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.wp.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1339 profile views
 1. a kim Ty jesteś? Na nie. :-)
 2. mirage jedyna prawilna polska mapa xd
 3. +/- regulamin, czasem się zdarzają Ci się pomyłki, + bardzo często jesteś w CT, - mało godzinek na serverze, :// +/- sesje Masz admina na serwerze Retake czy przypadkiem to by nie kolidowało z grą również na jb. Według mnie powinieneś się lepiej skupić na jednym serwerze i tam iść ciągle w górę. Z racji, że masz już większy staż na Retake może tam się postaraj o coś więcej Niestety na nie.
 4. Tak jak wyżej linx wspomniał widać, że chłopak się stara, bo pisze już któreś podanie więc mu chyba zależy. Zna regulamin, znany jest na serwerze oraz ma bardzo dobre sesje. Chętny jest również do CT. Profesor daje Ci szansę może Ci się w końcu uda. Jestem na tak. :-)
 5. Pod wszystkimi powyższymi powodami dlaczego miałbyś zostać administratorem jak najbardziej się podpisuję. Jestem na tak! :-)
 6. - znasz regulamin, - jesteś bardzo często widziany w CT, - bardzo aktywny na serwerze, kiedy nie wejdę Ty jesteś - potrafisz się wysłowić Jestem na tak :-)
 7. wszystkie lubie XD nie mogę sie zdecydować :/
 8. Wiem ze tu już nie wbijasz ale może kiedyś odczytasz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin spóźnione o dwie minutki ale szczere 100 la!! :-)

  1. AIways

   AIways

   100 Lat

  2. Maniul

   Maniul

   simp

    

 9. były administrator + regulamin ogarnia + słabe sesje - Na ta chwile na nie lecz widzę światełko w tunelu XDDD :-)
 10. Profesor niedawno pisałes podanie i się nie udało. Może lepiej odczekać troche dłuższy czas :/ Niestety na nie.
 11. Pewnie, że na tak. - aktywny - chętny do CT - znany na serverze - dużo gra - zna regulamin
 12. Ode mnie na tak, może to Ci da motywacje do stałej pracy na sobą oraz poprawy. Masz swoje minusy jak i też plusy. W sumie tak jak każdy XD. Życzę Ci powodzenia! :-) Pozdrawiam.
 13. Na tak, + ogarnia CT + ogarnia regulamin + kreatywnie prowadzi + gra już sporo i długo Pozdrawiam keicam :-)
 14. Twój nick: cuccci :v _keicam Ile grasz w CS'a GO: około 3k Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 4/10 Ile masz lat: stary zawodnik na tym serwerze, 23 Czy masz rangę w innej sieci: nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: 730h Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 4-6h Kiedy głównie grasz: o każdej porze Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: przede wszystkim to miłą atmosferę, bo myślę, że jest to najważniejsze, a czy coś więcej to wyjdzie w dalszym czasie Sposób płatności: przelew Imię: Maciek Kontakt STEAM: https://steamcommunity.com/id/keicam7
 15. Wyższa Administracja Sieci: @Streepy - Uzasadnienie: Angażuje się we wszystko w 200 %. Admin Forum: -- Uzasadnienie: -Junior Admin Sieci: @Streepy- Uzasadnienie: Pracowity człowiek co tu więcej mówić. Moderator: @Gopnik- Uzasadnienie: Miły Pan dał się poznać na only mirrage :-) Dobrze strzela. Opiekun Serwera: @SaitS- Uzasadnienie: Tu to ja nie wiem co mam więcej powiedzieć. Odpowiedzialna, miła, spokojna, pomocna osoba na odpowiednim stanowisku. Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2020:-- Uzasadnienie: -Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2020: @.Mateo.- Uzasadnienie: On jak wejdzie na serwer to już trzeba wiedzieć, że będzie tylko lepiej. Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2020: -- Uzasadnienie: -Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2020: @sadfrog- Uzasadnienie: Bardzo dużo pomysłów odnośnie nowej edycji serwera JailBreak. Najbardziej pracowita osoba w sieci 2020: @Streepy- Uzasadnienie: Z opisu wyżej nic dodać nic ująć. Najbardziej pomocna osoba w sieci 2020: @Streepy- Uzasadnienie: Ponownie nic dodać nic ująć. Masz kłopot zaraz będzie rozwiązany. Pisz wyżej.Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2020: -- Uzasadnienie: -Najzabawniejsza osoba w sieci 2020: @VaC- Uzasadnienie: Ma mega poczucie humoru. Czasem odwala, ale to zdarza się dla każdego. Osoba z klasą roku 2020: Junior Polski_Pro Key-Drop.com - Uzasadnienie: Pełna kultura zawsze i wszędzie do każdego gracza. Na serwerze JB powtórz nawet i po kilka razy, tak aby każdy słyszał i mógł zrozumieć co i jak. Nielubiana osoba w sieci 2020: -- Uzasadnienie: -Serwer CS: GO roku 2020: JailBreak- Uzasadnienie: Wszystko co zostało włączone na serverze zostało przyjęte pozytywnie przez graczy. Support serwera roku 2020: -- Uzasadnienie: -Junior admin serwera roku 2020: @Adirio44- Uzasadnienie: Osoba godna tego stanowiska. Ogarnie wszystko zawsze i wszędzie. Admin roku 2020 CS: GO: @Miczu- Uzasadnienie: Od młodszego do starszego :) Bardzo szybko się uczy, swoje zadania wykonuje jak najlepiej potrafi i nie da sobie w kaszę dmuchać! Admin roku 2020 TS3: -- Uzasadnienie: -Grafik roku 2020: -- Uzasadnienie: -Redaktor roku 2020: -- Uzasadnienie: -Gracz roku 2020 CS: GO: @Arystokrata Profesor- Uzasadnienie: Jesteś w przeciwnym teamie to musisz wiedzieć, że już przegrałeś. Aim jest, flesha jak rzuci to biało. Smokiem zakryje gość fest.
×
×
 • Create New...