Jump to content

The Haffy

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Normalny

About The Haffy

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  haffyS
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków

Recent Profile Visitors

1522 profile views

Display Name History

 1. Dzięki Nightmare za próbę odratowania ZM. Odwaliłeś kawał dobrej roboty, niestety szkoda, że tego nie dokończyłeś.

  1. .PePe.

   .PePe.

   Jeśli serwer nie złapał potencjału/nie było widać jakiegokolwiek odzewu i minimalnego feedbacku ze strony graczy to nie ma sensu go rozwijać dalej wdg. mnie. przez co Nightmare może poświęcić ten czas na nowy projekt jeśli ma na to ochotę.

    

  2. The Haffy

   The Haffy

   Wiesz co, nie chodzi o to że nie złapał potencjału i nie było feedbacku ze strony graczy, tylko po prostu nightmare wypuścił zp zbyt wcześnie, bez żadnych testów (jakie mu proponowałem), i na sam koniec okazało się, że obecna modyfikacja którą stworzył jest niegrywalna z powodu błędów których niestety nie poprawił. Myślę, że jak by poprawił wszystkie błędy, inaczej by się to wszystko potoczyło. Jednakże taką podjął decyzję, i oczywiście ma do tego takie prawo.

  3. Protek

   Protek

   Jednakże już mamy jakiś ratunek z tej sytuacji :)

 2. Dziękuje serdecznie za życzenia, oraz życzę powodzenia w Londynie!
 3. The Haffy

  Ak-47 Redline

  Przedmiot: Ak-47 Redline Opis przedmiotu: Stan Używania ; po testach bojowych Dowód posiadania: http://steamcommunity.com/profiles/76561198200431691/inventory/ Kontakt: PW/STEAM/TS3 Płatność: 22 złote, Przelew. Allegro: Raczej nie, za niska cena przedmiotu. Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.
×
×
 • Create New...