Jump to content

Cotidie

Zasłużony
 • Content Count

  3375
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  56

Cotidie last won the day on October 23 2019

Cotidie had the most liked content!

Community Reputation

1729 Perfekcyjny

5 Followers

About Cotidie

 • Other groups V.I.P
 • Rank
  Live a life you will remember.

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Cotidie
 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

53661 profile views

Display Name History

 1. Cotidie

  Zmiana warty

  Bardzo dojrzała decyzja, a chyba nie ma nikogo lepszego na to stanowisko niż Oks Dużo zdrowia Piotrek i powodzenia przy magisterce
 2. Po Twoim snapie czułam, ze to właśnie taka wiadomość Byłeś świetnym opiekunem, można było pozazdrościć takiej dobrej relacji z graczami serwera! Powodzonka Radziu, jak będziesz kiedyś miał czas to ogarniemy jakieś GTA Tabaluga na pewno będzie dobrym opiekunem
 3. Z taką bogatą historią w Sieci, nikt nie traktowałby Cię poważnie, a to już skreśla Twoją kandydaturę. Jestem na nie. Przy okazji, mam wrażenie, że potraktowałeś moje słowa jako aprobatę lub przyzwolenie takiego zachowania. Nie rób tego proszę, bo zrozumienie jest czymś innym.
 4. Cotidie

  Administracja Q&A

  1. Załóż, że należę do wyznawców płaskiej ziemi - jakich argumentów użyjesz, aby przekonać mnie, że nie mam racji? 2. Po co jesteśmy na ziemi? 3. Jak myślisz, co kryje się w strefie 51? 4. Gdyby wybuchła 3 wojna światowa, kto ją wygra? 5. Wierzysz w to, że kosmici kiedyś byli na ziemi? 6. Bonus - kto ananasowy pod wodą ma dom?
 5. @Wie Wiur aS z pewnymi osobami ciężko się dogadać...xD
 6. Cotidie

  ZBIÓRKA 2018

  Wspomagam: bezinteresownie Nick: Cotidie Kwota: 30 zł Metoda płatności: przelew // Dzięki, doszło! // Lost
 7. Nerwus straszny, podejrzewam tez że lata odpalony, ale dałabym szansę. Generalnie polecam, razem z graczem Omirosem dopełniają się nawzajem i stworzą na serwerze miłą atmosferę. Jestem na tak, Kubuś będzie pilnował serwera
 8. Jedna z najsympatyczniejszych osób w tej Sieci! Gołym okiem widać, że bardzo robotna i chętna do współpracy. Zdecydowanie na tak!
 9. Zgłaszam się na SC mnie masz
 10. Wyższa Administracja Sieci: Vonki - Uzasadnienie: Podziwiam za chęci do pracy, wiedzę i pomoc innym. Admin Forum: Saygon - Uzasadnienie: Bezsprzecznie największy skarb tej Sieci. Zawsze jest w stanie pomóc, człowiek o niesamowitej cierpliwości, o wielu pomysłach, o wielkiej wiedzy. Junior Admin Sieci: Walt - Uzasadnienie: Głupek jakich mało, z dystansem do wielu spraw. Robotny, ale też szczery. Współpracę wspominam barrrdzo dobrze. Moderator: Darxx - Uzasadnienie: Zdecydowanie jeden z najlepszych moderatorów Soplicy. Chętny do pomocy i przede wszystkim praktycznie zawsze dostępny, zawsze jest w stanie pomóc. Uspokaja sb jak nikt inny Opiekun Serwera: PatolEcho - Uzasadnienie: Przecież tutaj nie można nikogo innego wymienić, najbardziej pracowity opiekun jakiego poznałam. Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2018: Oks - Uzasadnienie: Niezmiennie, historia mówi sama za siebie. Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2018: Saygon - Uzasadnienie: jw Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2018: Maciek - Uzasadnienie: Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2018: PatolEcho - Uzasadnienie: Najlepsze konkursy zazwyczaj wychodziły z Arenek Najbardziej pracowita osoba w sieci 2018: Saygon - Uzasadnienie: jw Najbardziej pomocna osoba w sieci 2018: Saygon - Uzasadnienie: jw Serwer CS: GO roku 2018: Mirage/Inferno/Cache - Uzasadnienie: Świetny opiekun, J@, atmosfera. Junior admin serwera roku 2018: Tabaluga (Bardarbunga) - Uzasadnienie: Jego każdy na micu zna Redaktor roku 2018: olaokej - Uzasadnienie: Mocno wpisała się w ogólne działanie redakcji, najlepsze artykuły wychodziły własnie od Olki. Najzabawniejsza osoba w sieci 2018: Omiros - Uzasadnienie: Tego głąba nie da się nie lubić, zazwyczaj rozkręca bekę na serwerach.
 11. Cotidie

  Moderator

  Średnio widzę Cię na tym stanowisku, wiele razy nie potrafiłeś dostosować się do regulaminu. Czytając kilka Twoich wypowiedzi nie mogę się zgodzić z plusikiem przy 4 z wymagań jestem na nie
 12. Do 18 listopada można za darmo pobrać grę Destiny 2. Wystarczy zalogować się do klienta Battle.net i przejść do "podarunków"
 13. Łatwo ulegasz prowokacjom i podejmujesz zbyt pochopne decyzje. Mam wrażenie, że w pewnych sytuacjach nie jestes w stanie przyznać się do błędu. Obawiam się, że będziesz nadużywać możliwości wynikających z rangi moderatora. Zgadzam się, że trzeba konkursów z innymi nagrodami niż vip i premium, ale trzeba też mieć coś, co sfinansuje te inne nagrody. Mimo Twojego stażu na forum, podzielam zdanie streepiego i równiez jestem na nie.
×
×
 • Create New...