Jump to content

Cotidie

Zasłużony
 • Content Count

  3373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  55

Cotidie last won the day on November 25 2018

Cotidie had the most liked content!

Community Reputation

1724 Perfekcyjny

5 Followers

About Cotidie

 • Other groups Admin Mir/Train/Cache [CS:GO]
  V.I.P
 • Rank
  Live a life you will remember.

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Cotidie
 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

53036 profile views

Display Name History

 1. Z taką bogatą historią w Sieci, nikt nie traktowałby Cię poważnie, a to już skreśla Twoją kandydaturę. Jestem na nie. Przy okazji, mam wrażenie, że potraktowałeś moje słowa jako aprobatę lub przyzwolenie takiego zachowania. Nie rób tego proszę, bo zrozumienie jest czymś innym.
 2. Cotidie

  Administracja Q&A

  1. Załóż, że należę do wyznawców płaskiej ziemi - jakich argumentów użyjesz, aby przekonać mnie, że nie mam racji? 2. Po co jesteśmy na ziemi? 3. Jak myślisz, co kryje się w strefie 51? 4. Gdyby wybuchła 3 wojna światowa, kto ją wygra? 5. Wierzysz w to, że kosmici kiedyś byli na ziemi? 6. Bonus - kto ananasowy pod wodą ma dom?
 3. @Wie Wiur aS z pewnymi osobami ciężko się dogadać...xD
 4. Cotidie

  ZBIÓRKA 2018

  Wspomagam: bezinteresownie Nick: Cotidie Kwota: 30 zł Metoda płatności: przelew // Dzięki, doszło! // Lost
 5. Nerwus straszny, podejrzewam tez że lata odpalony, ale dałabym szansę. Generalnie polecam, razem z graczem Omirosem dopełniają się nawzajem i stworzą na serwerze miłą atmosferę. Jestem na tak, Kubuś będzie pilnował serwera
 6. Nick (na serwerze): mazikeen Imię: Ola Wiek: 23 Znajomość SourceModa (komendy/podstawy): 9 Ilość przegranych godzin w CS:GO: 1750 Ilość przegranych godzin na naszym serwerze: prawie 5 Posiadasz działający mikrofon?: of kors Przeszedłeś mutację?: chyba xD Link do GameMe : http://soplica.gameme.com/playerinfo/426830 Link do Twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/cotidiemorimur Twoje ID64: 76561198128734716 Czy miałeś kiedykolwiek problemy z czitami na naszych serwerach?: nie Forma zapłaty (sms/przelew/paypal): przelew Kontakt: steam, forum pw
 7. Jedna z najsympatyczniejszych osób w tej Sieci! Gołym okiem widać, że bardzo robotna i chętna do współpracy. Zdecydowanie na tak!
 8. 6/10, dobrze się słucha
 9. Zgłaszam się na SC mnie masz
 10. Wyższa Administracja Sieci: Vonki - Uzasadnienie: Podziwiam za chęci do pracy, wiedzę i pomoc innym. Admin Forum: Saygon - Uzasadnienie: Bezsprzecznie największy skarb tej Sieci. Zawsze jest w stanie pomóc, człowiek o niesamowitej cierpliwości, o wielu pomysłach, o wielkiej wiedzy. Junior Admin Sieci: Walt - Uzasadnienie: Głupek jakich mało, z dystansem do wielu spraw. Robotny, ale też szczery. Współpracę wspominam barrrdzo dobrze. Moderator: Darxx - Uzasadnienie: Zdecydowanie jeden z najlepszych moderatorów Soplicy. Chętny do pomocy i przede wszystkim praktycznie zawsze dostępny, zawsze jest w stanie pomóc. Uspokaja sb jak nikt inny Opiekun Serwera: PatolEcho - Uzasadnienie: Przecież tutaj nie można nikogo innego wymienić, najbardziej pracowity opiekun jakiego poznałam. Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2018: Oks - Uzasadnienie: Niezmiennie, historia mówi sama za siebie. Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2018: Saygon - Uzasadnienie: jw Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2018: Maciek - Uzasadnienie: Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2018: PatolEcho - Uzasadnienie: Najlepsze konkursy zazwyczaj wychodziły z Arenek Najbardziej pracowita osoba w sieci 2018: Saygon - Uzasadnienie: jw Najbardziej pomocna osoba w sieci 2018: Saygon - Uzasadnienie: jw Serwer CS: GO roku 2018: Mirage/Inferno/Cache - Uzasadnienie: Świetny opiekun, [email protected], atmosfera. Junior admin serwera roku 2018: Tabaluga (Bardarbunga) - Uzasadnienie: Jego każdy na micu zna Redaktor roku 2018: olaokej - Uzasadnienie: Mocno wpisała się w ogólne działanie redakcji, najlepsze artykuły wychodziły własnie od Olki. Najzabawniejsza osoba w sieci 2018: Omiros - Uzasadnienie: Tego głąba nie da się nie lubić, zazwyczaj rozkręca bekę na serwerach.
 11. Cotidie

  Moderator

  Średnio widzę Cię na tym stanowisku, wiele razy nie potrafiłeś dostosować się do regulaminu. Czytając kilka Twoich wypowiedzi nie mogę się zgodzić z plusikiem przy 4 z wymagań jestem na nie
 12. Do 18 listopada można za darmo pobrać grę Destiny 2. Wystarczy zalogować się do klienta Battle.net i przejść do "podarunków"
 13. Łatwo ulegasz prowokacjom i podejmujesz zbyt pochopne decyzje. Mam wrażenie, że w pewnych sytuacjach nie jestes w stanie przyznać się do błędu. Obawiam się, że będziesz nadużywać możliwości wynikających z rangi moderatora. Zgadzam się, że trzeba konkursów z innymi nagrodami niż vip i premium, ale trzeba też mieć coś, co sfinansuje te inne nagrody. Mimo Twojego stażu na forum, podzielam zdanie streepiego i równiez jestem na nie.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×