Jump to content

gasek

Admin TeamPlay
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About gasek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wwa/Lbn

Recent Profile Visitors

499 profile views

Display Name History

 1. Dałem Tobie bana na podstawie zapisu z regulaminu, krótka piłka. Już tysiące razy słyszałem teksty, że ktoś dostał bana, bo ktoś mu ukradł konto lub wspomagaczy używał bardzo znany "młodszy brat", ludzie, ile można... Nawet moi znajomi wpadali, chociaż się zapierali nonstop, że są czyści, więc nie wiem, czy mogę Tobie wierzyć. Ja Ci bana nie zdejme, bo nawet nie mam takiej mocy, o tym zadecyduje Góra, ale jak jednemu się daruje to trzeba też uniewinnic innych za te same przewinienie.
 2. Mistrzu, zainteresuj sie troszke banem ktorego mi wlepiles ;) 

 3. https://www112.zippyshare.com/v/VoDkAZFt/file.html Na podstawie POV'a. 06:50-06:55 Dziwne drgania celownika, szczególnie w trakcie drugiego killa. 08:46-08:50 Skanujesz po ścianach trzymając celownik jak bot, nienaturalne przeskoki celownika. 09:28-09:30 Michuj rotuje z respa na B. Dobry prefire, myślałeś, że Gracz wychyli z respa na bs'a, ale zlały się Tobie ściany i trochę niefortunnie wystrzeliłeś 10:25-10:30 Trochę pod koniec strzelania zaczynasz ciągnąć po ścianach. 12:00 - Zatrzymujesz się na model. 13:05 - Na respie CT leży full smoke, nawet ja przez niego nic nie widziałem Przeskakuje pierwszy CT, od razu przeskok celownika i idealne pestki w model. Po chwili przechodzi drugi CT, nawet celownik Ci nie drgnął. Wychyla trzeci z długiej i od razu go widzisz. Ciekawe... Poruszasz się jak BOT, trzymasz celownik bardzo nienaturalnie, nie sprawdzasz miejscówek, a jak wychyla się przeciwnik to od razu przeskakuje Tobie celownik i pestkujesz, bez większych problemów zaliczając HS. (Jak coś przepraszam za kwadraty na POVie, ewentualnie zapraszam do pobrania HLTV) Btw., masz steama sprzed tygodnia, pochwal się co tam się wydarzyło z poprzednimi
 4. Dziś już nie dam rady, ale jutro wrzucę odpowiednie materiały.
 5. gasek

  gasek

  Twój Nick: gasek Staż gry w CS'a: początki w kafejkach jak miałem 8 lat, a tak na poważniej to od 2k8 Znajomość amxx w skali od 1 do 10: 7 Wiek: 23 Czy masz/miałeś admina na innych serwerach SopliCy: brak Czy posiadasz admina na serwerze innej sieci: brak, ale w przeszłości posiadałem, kiedy scena jeszcze tętniła życiem Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: spadochron, ułatwi poruszanie się po mapach Jak długo jesteś w naszej sieci: według GT pierwsze wejście w 2014, a tak regularniej to pewnie jakoś od października/listopada 2017 Posiadasz mikrofon: nawet dwa Płatność [sMS/PRZELEW]: przelew Link do PS/GT: https://www.gametracker.com/player/gASEK/31.186.83.77:27036/ http://psychostats.cs-soplica.pl/tp/player.php?id=659 Twoje Imię: Adaś Steam Id: STEAM_0:1:21174315 Brak WARNA: brak ID konta w sklepiku sieciowym: 6087 Wymagania (proszę wkleić wymagania z podania i się do nich odnieść): - wiek min. 18 lat (mogą zdarzyć się wyjątki): +18 - przegrane min. 150h na serwerze : wyżej linki do GT i PS - brak warnów: brak - posiadanie sprawnego mikrofonu: myślę, że sprawny, nikt mi nie zwracał uwagi, że coś szwankuje - bezwzględny obowiązek posiadania czystego konta STEAM: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:21174315 - brak admina na serwerach innej sieci (mogą zdarzyć się wyjątki): brak - brak poważniejszych wykroczeń (banów) na TP: raz zagrałem solo i wyłapałem godzinę - aktywność na serwerze jak i forum: bardziej serwer aniżeli forum - zarejestrowanie się w sklepiku sieciowym http://sklep.cs-soplica.com/ i podanie ID konta jakie widnieje w sklepiku: 6087 Pjona!
 6. Jak napisał michuj, do zwykłego adminowania i trzymania porządku i kultury na serwerze się nada. Bezkonfliktowy i bezproblemowy.
 7. Nick: gasek SID: STEAM_0:1:21174315 Link do PS: http://psychostats.cs-soplica.pl/tp/player.php?id=659 Wiem, że 198,5h, ale można od razu prosić o 60 dni? slabo cos prosisz,ale niech bedzie 200h=60 dni Czekaj na dodanie slota. Slot dodany.
 8. Co wy na to, aby kiedyś zorganizować taki wieczorek map niestandardowych, czyli takich spoza mapcyklu (np. aztec, prodigy, dust, clan2_fire, cbble, piranesi itd. max 7map). Myślę, że byłaby to ciekawa odskocznia od obowiązującego mapcyklu i odmienna forma spędzenia czasu na serwerze. Wiem, że kiedyś taki event występował na jakimś serwerze i nawet cieszył się pewnym uznaniem(ale wiadomo, to było już kilka lat temu ). Jakie są wasze odczucia co do tego pomysłu?

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×