Jump to content

Arrowpt

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Normalny

About Arrowpt

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wrocław
 • Zainteresowania:
  Grafika komputerowa, szkoła :D

Display Name History

 1. Napis mi się nie podoba, szczególnie obrys na mniejszej czcionce i mogłaby być ciemniejsza. Na spacecms widziałem, że przyciemniłeś. To dobry pomysł tylko w lewym i prawym górnym rogu i trochę na klacie wydaje mi się, że powstanie głębia i trochę wyostrzyć. <- Mniej więcej o coś takiego mi chodziło.
 2. Arrowpt

  elo, siemano!

  Nie wykorzystuj renderów z internetu ;D Bo to jest najgorszym co możesz zrobić i staraj się zachować jakość, logo ma być minimalistyczne i przejrzyste oraz przeciętny Kowalski ma skojarzyć to z tym, co dana organizacja (cokolwiek) przedstawia. Kolory też są ważne.
 3. ^Żaden szanujący się grafik nie będzie robić za darmo, "czas to pieniądz".
 4. "Myślę że codziennie od 3 do 4 godzin dam radę." Poświęć to na przerobienie 2 poradników na np. sygnaturę, uwierz mi twój poziom wzrośnie kilkukrotnie, jeśli szybko przyswajasz nową wiedzę.
 5. Teraz dobre, jutro "nerf" i tak zawsze..
 6. Arrowpt

  FuriaTEAM logo

  Ogólnie to logo jest chjowe i odrzuca mnie
 7. mogłem poprawić napis, ale już mi się nie chce ;D
 8. Plagiat ? Po miesiącu raczej nie osiągniesz takiego poziomu, chociażby co do światła. Jeśli to twoje prace, z góry przepraszam, lecz pokaż ss otwartego programu graficzneo i pokaż, udowodnij, że jesteś autorem. 1. Gimp może tworzyć bryły 3d ? bo odręcznie raczej tego nie robiłeś. Ta 2 praca to chyba z google, czy jakiegos klanu avangarda, jdn chj. Twój avek mówi sam za siebie. 3. Też kiedyś widziałem na forum graficznym. Kolego, chyba nie wiesz, że podawanie cudzych prac jako własne jest karalne.
 9. Nie mam pomysłów na to, masz co zacząlem http://speedy.sh/srCdR/1123.psd
×
×
 • Create New...