Jump to content

Merchandising

Donator
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Dobry

About Merchandising

 • Birthday 09/15/1996

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  MerchaN
 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Kutno/ Llanelli

Recent Profile Visitors

2981 profile views

Display Name History

 1. Merchandising

  ZBIÓRKA 2018

  Wspomagam: 1. bezinteresownie Kwota: 203 zl Metoda płatności: paypal Inne: https://imgur.com/a/Y1bIf6l Pozdrawiam // Potwierdzam otrzymanie płatności! Dziękujemy bardzo, zwłaszcza że to już kolejne wsparcie od Ciebie! // Lost
 2. na tak + doświadczenie w cs go + staż + aimer
 3. Merchandising

  ZBIÓRKA 2017

  A teraz prezent świąteczny Wspomagam : 1 Metoda płatności: paypal Kwota: 208 Inne: https://imgur.com/a/IYUG8 Wesołych swiąt!
 4. Merchandising

  ZBIÓRKA 2017

  Wspomagam: 1. bezinteresownie Kwota: 68 zł Metoda płatności: PAYPAL Inne: https://imgur.com/a/Jn0Cj
 5. Hejka zapraszam na COD Moda
 6. Nick / SID: Merchandising Serwer: cod mod Usługa: admin Ilość dni: 30 ID użytkownika w sklepie: 3823 Otrzymany kod SMS'a: EIWPXUYV Data złożenia zamówienia: 25.06.2015 Opis problemu: Wiec tak, posiadam vipa na serwerze i przy zakupie admina wpisałam inne hasło niż przy vipie a nie ogarnęłam że tak nie można i teraz nie moge wogóle wejsc na serwer (głupota ludzka nie zna granic...) Da jakos to naprawic?
 7. Twój nick: Merchandising Nick oskarżonego: porobiony na wzorowo IP/SID oskarżonego: Nie zdążyłam zobaczyć Godzina i data zdarzenia: 19:55 Mapa: surf_ski_2 Screeny/demo: Zrobiłam ale nie nie zapisały ( Lecz mam świadka którego też wyzywał) ( Julia ) Opis sytuacji: Cały czas wyzywa, przeszkadza graczom pisząc do nich że są dziećmi i że są debilami. Do mnie pisał że jestem jego "DZIWKĄ" i "KURWĄ" Na Julię pisał podobne rzeczy, Spamował cały czas wyzywając itd. Niby jesteśmy dziećmi i jego "PRYWATNYMI DZIWKAMI" Proszę żeby go jakiś admin ogarnął i porozmawiał z nim.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×