Jump to content

BrowarusSS

V.I.P
 • Content Count

  2109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by BrowarusSS

 1. Wałkowane x razy, jakoś kilka razy nie przeszło myślę że tym razem to samo. Chcesz lepszą jakoś mniejsza rozdzielczość x).
 2. Usługa: Usunięcie podpisu pod nickiem Kod: TAK
 3. DEMKO HERE :] http://www108.zippyshare.com/v/sv1GdJyS/file.html
 4. Jestem na nie, <Do wieku nic nie mam sam miałem opiekuna jako 14 latek.> brak wyższej rangi, widziałem Cię w rekrutacji na JB ze słomianym zapałem <uwierz że sledze ten dział od dawna> + super aktywnością na forum nie świecisz nie ma powodu dawać kredytu zaufania.
 5. 11 Urodziny Gothic'a. Piękna gierka, klasyka.

  1. Show previous comments  3 more
  2. .PePe.

   .PePe.

   i trójką, która ma patologiczny do bólu system walki

  3. Walt

   Walt

   w 3cę nawet respekt przed wilkiem się czuło :D

  4. Jacek123

   Jacek123

   Mi tam gothic 3 przypadł do gustu. Grafika średnio, ale da sie jakoś grać.

 6. S1mple ma dawać tylko info, gra awp więc będzie solo grał mid, tak stawiam. + S1mple grał już z hiko. Hiko grał jako stand in w F3.
 7. 2 tysiące godzin na mapie do trenowania bh.
 8. Head Admin: - - Uzasadnienie: Brak dobrej osoby na tę nagrodę. Admin Sieci: @Oks - Uzasadnienie: Król forum. Junior Admin: @sQubany` - Uzasadnienie: Najlepszy [email protected] w tym roku. Admin Forum: @Oks - Uzasadnienie: Król forum Moderator: @Karmolada - Uzasadnienie: Lepszego moderatora już tu nie będzie. Opiekun Serwera: @Direxx - Uzasadnienie: Stworzyłem potwora. Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2015: @Oks - Uzasadnienie: Od zawsze... Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2015: @Direxx - Uzasadnienie: Pracuje za 2 i jeszcze jest szczęśliwy z tego powodu. Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2015: [member=] - Uzasadnienie: Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2015: @Direxx - Uzasadnienie: ... Najbardziej pracowita osoba w sieci 2015: @Direxx - Uzasadnienie: ... Najbardziej pomocna osoba w sieci 2015: @Direxx / - Uzasadnienie: Tylko oni nigdy nie odmówili mi pomocy. Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2015: @Direxx - Uzasadnienie: rok z gówna do [email protected] Najzabawniejsza osoba w sieci 2015: - Uzasadnienie: ... Osoba z klasą roku 2015: @Karmolada - Uzasadnienie: Moje zdanie. Nielubiana osoba w sieci 2015: @Oks / @Saygon - Uzasadnienie: O tak. Serwer roku 2015: DR+EXP or TP 1.6 - Uzasadnienie: Najlepsze serwery sieci. Support serwera roku 2015: @Nightmare - Uzasadnienie: Wszystko robił Junior admin serwera roku 2015: @Direxx - Uzasadnienie: Mój murzyn. Admin roku 2015 CS 1.6: @Lamcia - Uzasadnienie: Admin roku 2015 CS GO: @Luu - Uzasadnienie: ... Admin roku 2015 TS3: Nie ma takiego. - Uzasadnienie: Grafik roku 2015: - Uzasadnienie: Ten rok był jego oprócz tego odpału na koniec. Gamer roku 2015: - - Uzasadnienie: Duże postępy w cs go. Uploader roku 2015: @yoyeK - Uzasadnienie: Gracz roku 2015 CS 1.6: - Uzasadnienie: Gracz roku 2015 CS GO: @Luu - Uzasadnienie: /Do zobaczenia za rok. /BRO
 9. Mało postów, nie znam już lepszy kappasino albo yoyek ;x
 10. Dla Ciebie nawet zalogowałem się na wszawicy, dzięki za banowanie mnie na multikontach . Eldo.
 11. +1 w sumie direxx i wujek potwierdza lagi podczas trwającego karaoke na kanale dr+exp o godzinie ~12:05 =-O
 12. Twój nick na serwerze:kumak Data/czas bana:12 Nick bana:wujek Pbana:reklama Dowody/świadkowie:ss podobno z karaoke o godzinie 12 Opis sytuacji: ten ss wyrwany z kontekstu jeszcze na kanale siedzieli sami admini ja i assasino. Zacxeło lagować ten serwer podvzas mixa chciałem podać assasino żebyśmy poszli na inny bo ch*ja sie dalo gadac assasino potwierdzi / tel A i denn Reklama poszła do 2 adminów, opiekuna grafików i stałego bywalca + ip jeszcze z błędem.
 13. BrowarusSS

  UB

  Twój nick na serwerze:Mystic Data/czas bana:Dziś Nick admina: - Powód bana: Reklama Dowody/świadkowie: Opis sytuacji:Byłem dzisaj na ts norma, wracam wieczorem banicja.
 14. Nick na serwerze: Mystic Godzina, data zdarzenia: 11:48 Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: zax Opis sytuacji: Zostałem poka żeby zejść na kanał JB. Poszedłem tam siedząc nie odzywając się ani słowem po czym "dzieci z dr" zaczęli śpiewać piosenkę o papieżu i skakać po kanałach. Za idiotów dostałem trolla z którego nie mogłem się odwołać bo zaxiowi się po prostu nie chciało . Na szczecie wujek pomógł. To nie jest żadne odwołanie tylko SKARGA. Świadkowie/dowody: Kanał JB // Potwierdzili przy zdejmowaniu mi trolla więc myślę że teraz też potwierdzą. Samemu też trzeba myśleć.
 15. Przedmiot:M4A1-S Cyrex FT & P2000 Żywiołak ognia MW Opis przedmiotu: skin do cs:go Dowód posiadania steam Kontakt: steam : BrowarekHS Płatność: Tylko przelew Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=5519741096 http://allegro.pl/m4a1-s-i-cyrex-ft-i5519733607.html Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com. Tak.
 16. Krótki staż, mało postów, 0 poważnych rang, tylko znajomość, nie.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...