Jump to content

Radek5142

V.I.P
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Radek5142 last won the day on June 15

Radek5142 had the most liked content!

Community Reputation

181 Przykładny

1 Follower

About Radek5142

 • Secondary Groups Donator
 • Rank
  [TPS] Trawą Pale Stresy | Tylko I Wyłącznie [TIW]
 • Birthday 03/08/1997

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Radek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warmia-Mazury

Recent Profile Visitors

16921 profile views
 1. No głównie to miałem na myśli Ciebie bo przecież posiadałaś podaną rangę... Pytałem się striepiego na pw z 2x kto stracił podaną rangę, ale jak to stripi potrafi tylko tak mniej więcej odpowiedzieć: z takimi jak Ty to ja nie gadam lub podobnie, widać na pierwsze oczko, że dla chłopaka, aby odpowiedzieć na pytanko lub pogadać na tsie to jest za duży poziom Hard Widać bez problemowo Wystarczy sobie spojrzeć np: w temacie Toxica na admina tsa kto dał tam reakcje XD hmm albo najnowsze temaciki kto gopnikowi i kodzirasowi dał reakcje w ich najnowszych podania tzn Podania na admina t
 2. 1. Oczywiście nie byłoby nigdy masz racje 2. A czy wymieniłem w sprawie eventów, że się nie zapisujesz bardziej chodziło mi o te osoby które coś tam w skardze popisali. 3. Tak tylko te osoby, nikt inny XD 4. Bo mogę i mi tego nie zabronisz niech wszyscy wiedzą 5. Masz jakiś dowód w tej sprawie czy tylko wróżysz sobie z kart tarota 6. WoW niezła wiadomość! 7. Tak nic im nie mówiłeś - wszyscy nagle się zgrali i postanowili, że jednak rezygnują XDD 8. Z ssem na tsie? I co ma dać, wiedzę ze z kimś siedzisz przecież to widać gołym okiem. 9. No bo nie macie j
 3. Ten mój tekścik miał być napisany w tym temaciku (link niżej), aczkolwiek kogoś coś zabolało po poście Toxica no i wiecie mordki temat close po 24h XDD (a za kolejne 24/48h mój temat będzie przeniesiony do archiwum lub śmietniczka XDDDD bo najlepiej zamykać temaciki albo je przenosić, aby nikt więcej nie mógł się wypowiedzieć) Co tutaj mógłbym napisać. Sporo czasu spędziliśmy razem na tym tsie przy gierkach, jak i rozmowach zwykłych. Osobiście dla mnie byłeś jak i jesteś zajebistą mordką z którą można zawsze porozmawiać o wszystkim. Nie zauważyłem takiego zachowania u Ciebie, że w czasie
 4. Dość często widuje Cie na tsie, raz nawet zdarzyło mi się z Tobą pogadać i na pierwsze oczko wydajesz się osobą ogarniętą - więc ode mnie masz tak / Powodzenia.
 5. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 6. Osobiście znam tego użytkownika z dawnych czasów serwera mdc. Na serwerze zachowywał się kulturalnie, nie wyzywał innych i był aktywnym graczem. W tym podaniu na moje oczko tylko wiek jest malutkim minusem, aczkolwiek są ,,możliwe wyjątki" (Wiek min. 16 lat, (możliwe wyjątki)... Jestem na duże tak, abyś dostał szanse (na okres próbny).
 7. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. Na ponowne zaufanie trzeba sobie leciutko zapracować, a Ty dopiero co powróciłeś na sieć i napisałeś podanko. Za dużo było zadymek z Twoim udziałem, abyś dostał jakiekolwiek poparcie ,,tak o" od razu. Jestem na nie.
 10. Wybrane eventy: 1z10 Dlaczego chcesz, by dany event wrócił na stałe na serwer: Bo 1z10 to spoko teleturniej. Własna propozycja*: -
 11. Jesteś świeżym użytkownikiem tsa, który od niedawna posiada rangę zarejestrowanego. Uważam, że podanie zostało napisane zbyt szybko, a na dodatek nie wyróżniasz się zbytnio niczym. Jestem na nie.
 12. Nigdy z Tobą nie rozmawiałem, więc Cię nie znam z charakteru, aczkolwiek jesteś aktywną osobą na tsie posiadającą rangę moderatora na sieci, a za to z pewnością wyłapujesz duży plus. Masz moje tak.
 13. Trudno jest mi wypowiedzieć się w tym podaniu, ponieważ z charakteru Cie nie znam. Z tego co zauważyłem, aktualnie na serwerze przesiadujesz w różnych godzinach. Sugerując się wszystkimi wcześniejszymi postami które są za/przeciw stwierdzam, że można dać Ci szansę. Jestem na tak.
×
×
 • Create New...