Jump to content

Radek5142

Admin TeamSpeak 3
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Radek5142 last won the day on December 30 2019

Radek5142 had the most liked content!

Community Reputation

168 Przykładny

About Radek5142

 • Other groups Donator,
  Zasłużony
 • Rank
  [TPS] Trawą Pale Stresy | Tylko I Wyłącznie [TIW]
 • Birthday 03/08/1997

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://winclub.pl/user/44294-damian5142/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Radek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Warmia-Mazury

Recent Profile Visitors

11492 profile views

Display Name History

 1. Dudek P56 - Dziadek Prod.GenBeats/Zamek

   

 2. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 3. Wiśnia Bakajoko - Nawijam i smażę

   

   

 4. Jestem na tak - Kulturalny - Ma chęci - Wiek
 5. Jestem jak najbardziej na tak + Doświadczenie + Pomocny + Rozpoznawalny + Wiek
 6. Nick z serwera: Radek Twój Unique ID: 8M87e9UsbGmVJzVwgbTsLU3kAvY= Imię: Radek Wiek: 22 w marcu 23 już będzie. Czy posiadasz głos po mutacji?: Oczywiście, że tak. Ile czasu spędzasz na TS3?: Zależy od tego ile mam obowiązków, przeważnie jak już jestem przy lapku to tak od 4h do 8h. W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać ?: Od godziny 16:00, aż do samego późna. Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie, nie posiadam. Kontakt z administracją: (w skali 1-10): Myślę, że takie ładne 5/10 jest. Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): Podstawy związane z tskiem to znam. Dawniej posiadałem własnego tska wraz z rangami, więc co nieco wiem, ale trudno jest mi tu podać konkretną znajomość w skali. Dodatkowe umiejętności związane z informatyką(języki programowania, grafika etc.): Kiedyś miałem styczność z kodowaniem html strony internetowej i ogólnie nieźle sobie z tym poradziłem. Na tę chwilę już trochę zapomniałem, ale co tam - przypomnieć sobie bym mógł, jeśli byłaby taka potrzeba. Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: Startuję na stanowisko Admina, ponieważ jestem stałym bywalcem serwera teamspeak należącego do Soplicy. Jako, że jestem związany z siecią od ponad 4 lat i sprawowałem opiekę nad serwerem społecznościowym, chciałbym spróbować swoich sił na serwerze teamspeak. Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?: W sprawach technicznych uważam, że wszystko jest świetnie dopracowane, aczkolwiek z pewnością chciałbym nieść pomoc wszystkim użytkownikom, jak i również ,,pomagać" w organizowaniu różnego rodzaju konkursów. Czy spełniasz wszystkie wymagania na administratora?: Myślę, że tak. Kontakt: PW, Steam, TS.
 7. Radek5142

  Zmiana warty

  Powodzenia @Lost Zdrowiej! No i gratki dla @Oks'a nowego Head Admina Sieci ;D
 8. Radek5142

  Powrót!

  Jak najbardziej na tak: - Doświadczenie - Wiek
 9. Dobra mordka którą można spotkać na tsku... Jak najbardziej na tak - Aktywny - Pomocny - Staż
 10. Zapamietaj - FuriatNH ft Siup(Szajka), Mlody(Podtekst), Św.P.Papug

   

 11. Radek5142

  ZBIÓRKA 2019

  Wspomagam: 1. bezinteresownie Kwota: 30zł Metoda płatności: przelew Inne: Na zakończenie mojej kadencji - aby soplica długo se żyła! :-) // Dzieki wielkie! // Lost
 12. Wiśnia Bakajoko - THC

   

 13. Na samym początku chciałbym podziękować całej wyższej administracji (starej jak i obecnej) za wszelką pomoc w celu ulepszenia serwera @Lost, @Oks, @Streepy, @Walt . Po upływie ponad trzech lat bycia Opiekunem muszę się z Wami pożegnać. Kilka osób pytało mnie już na steamie o powód pt; ,,czemu chcesz odejść" ? Odpowiedź jest prosta -> brak czasu na grę. Wiem jak to mniej więcej działa. Jako Opiekun musiałbym np: co drugi dzień pykać od godziny 16:00 do 18:00. lecz jak wspomniałem już wcześniej nie mam na to czasu. Mam nadzieje, że serwer MDC będzie jeszcze przez długi okres ładnie ,,funkcjonował" z nowym Opiekunem @Bardarbunga Ehh nie wiem co tu jeszcze więcej mógłbym dodać hmm... Poznałem na tej sieci wiele fajnych osób z którymi miło spędziłem czas na tsku podczas grania mmka czy faceita. Mam nadzieje, że kontaktu z mordkami nie strace które poznałem na soplicy... a niektóre mordki to naprawdę, podczas gry potrafiły mnie rozśmieszyć, aż do łez Np @gram2raz, @Bardarbunga, @KikennS, @Number Two, @Saygon, @Shomek. @Streepy, @patrykpop i wiele wiele innych <3 Podejrzewam, że range ukrytego adminka MDC dostanę, więc co jakiś czas na pewno se wbije i jeśli będą jacyś chetarzy to z pewnością ich zbanuje! Powodzenia mordeczki - sztama!
 14. Qlox x Rafi x Dj Soina - WEEDON'T Give A F**k (prod.Ceha)

   

×
×
 • Create New...