Jump to content

edeeN

Banned
 • Content Count

  762
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

edeeN last won the day on August 2 2016

edeeN had the most liked content!

Community Reputation

221 Przykładny

About edeeN

 • Birthday 03/19/1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd:
  Las Vegas

Recent Profile Visitors

9151 profile views

Display Name History

 1. Dobre rozciągnięcie i rozgrzanie organizmu przed treningiem powinno pomóc
 2. edeeN

  Wesołego Alleluja!

  Dzięki, również wesołych!
 3. edeeN

  Awatar edeeN

  O to mi chodziło, do zamknięcia. Jest was 6, ja dostałem 3 prace przez 9 dni. Rozumiem, macie inne zlecenia, ale do zamknięcia tematu jest dziesięciu, ale żeby zrobić jakąś pracę nikt się nie zainteresuje. Pisząc się na rangę macie obowiązek wykonywać zlecenie. Nie ważne, czy komuś się podoba, czy nie. Pozdrawiam i dziękuję.
 4. edeeN

  Awatar edeeN

  Ktos sie weźmie do roboty? Sory za post pod postem
 5. edeeN

  #9 Wielki awans!

  Witam! W imieniu całej redakcji chciałem pogratulować @Vonki posady Administratora Sieci! Z miejsca życzymy samych sukcesów, zapału do pracy oraz żebyś nigdy nie zostawał bez pomysłów, cierpliwości do graczy, jak i użytkowników, żeby mieli z Ciebie masę pożytku. Teraz krótko przedstawię Wam naszego admina sieci. Swoją historię z forum i siecią zaczął 7 czerwca 2015 roku. Od samego początku grał na serwerze oSS2. Dzięki ciężkiej pracy oraz wiedzy, którą posiadał, awansował na admina. Czas, jaki poświęcał serwerowi zaowocował tym, że awansował na [email protected] serwera. Po dość krótkim czasie, zasiadł na stanowisku [email protected] serwera. Odkryto u niego duże pokłady wiedzy związanej z counter strike'em od strony technicznej, więc otrzymał szansę na awans na [email protected] sieci. Działał na takowej funkcji do dnia wczorajszego, dziś możemy go zauważyć w "nowym kolorze", lecz nie tylko na tym polegają zmiany. Czeka również na niego wiele obowiązków, o które od dnia wczorajszego musi dbać. Nie ukrywając, @Vonki jak najbardziej zasłużył na awans. Moje oraz innych zdanie może uzasadnić jego pracowitość, staż na posadzie [email protected], włożone serce we wszystko, co robił. Nowy kolor nie jest jedynie rangą na forum, a nowym rozdziałem w "życiu forum". Tak oto brzmi historia studenta z Podlasia, który z szarego użytkownika - poprzez ciężką i mozolną pracę - stał się jedną z najbardziej wpływowych osób w sieci. Jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego!
 6. Jest sens, można to również ozdobić jakimiś fajnymi zdjęciami, oraz rozpisać się, dodać swoje zdanie na ten temat itp. Co do podania: Jest mało treściwe, ale jeśli się postarasz to będą z Ciebie ludzie. Jestem na Tak, wszystko da się dopracować (nie zawiedź mnie)
 7. Wywiad w miarę, kolory dobrane tragicznie,pytania tylko i wyłącznie o posadę,masa błędów.
 8. edeeN

  Awatar edeeN

  + po limicie czekam na następne :v
×
×
 • Create New...