Jump to content

Albanczyk

Użytkownik
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Normalny

About Albanczyk

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin

Recent Profile Visitors

1182 profile views

Display Name History

 1. Przejdz mutacje, daj sie lepiej poznac i przestan spamic podaniami przedtym az osiagniesz te dwa czynniki. Zamykam.
 2. Albanczyk

  Podanie

  Widać sporo głosów pozytywnych jak i kilka negatywnych, osobiście chcę Cię przyjąć, także ustaliliśmy z opiekunem, że dostaniesz swój okres próbny, starasz się o admina od dobrych kilku miesięcy, z tego co widze, jedyne zastrzeżenia na twój temat to "dziecinne zachowanie", prosiłbym abyś stał się bardziej poważny, oczywiście bez przesady . Przyjęty na okres próbny, zgłoś się do mnie w celu opłacenia rangi.
 3. W takim bądź razie Diesel wszystko zostało wyjaśnione, admin zachował się jak powinien i przyznał się do winy. Mam nadzieję, że mu to wybaczysz, ban na serwer już minął więc zapraszam do ponownej gry. Do Alika to tylko tyle żeby nie kierował się słowami innych, ponieważ mogą to być trolle które zakłócają rozgrywkę. Jeżeli już kara w postaci bana na 100 minut musi zaistnieć, to tylko w sytuacji gdy jesteśmy pewni. Zamykam.
 4. Nie wiem jak to rozumieć - skarga oczywiście niesłuszna w regulaminie wyraznie jest napisane, że Ct wykonuje polecenia wardena tak samo jak i TT. Swap był może niekonieczny, ale również nie był w tej sytuacji niedozwolony. Mógł cie zostawić albo mógł Cie przenieść widocznie uznał, ze sie go nie słuchasz. Zamykam.
 5. Ctban zostaje, napisz odwołanie w momencie gdy przeczytasz regulamin i twoja mutacja się "poprawi". Zamykam.
 6. Zamykam to podanie, ponieważ kandydat nie spełnia nawet minimalnych wymagań. Zamek.
 7. Po obejrzeniu 4 minut z demka mam juz wystarczajace dowody by ukarac mao. Streepy nie ma sprzętu aby obejrzeć teraz demo. Słuchaj mao, jakim prawem mówisz do gracza "zamknij mord*"?, w moim przypadku powiedziałem to raz w życiu w sposób żartobliwy, Ty powiedziałeś to na poważnie - Prowokuje Cie? Zmutuj go od tego masz komendy. Głupie prowokacje również z Twojej strony wpływają na Twoją niekorzyść " TY HANY$ KIEDY ADMIN? A NIE VAC " To jest już żałosne, ciekawe jak Ty byś się czuł. Taka sytuacja nie ma prawa sie powtórzyć na serwerze nie zależnie jaki miałby to być admin. Admin ma za zadanie pomagać graczom i ułatwiać gre a nie pokazywać jaki to on nie jest mocny. O karze zadecyduje Streepy, bo zaraz będzie jaki to ja zły jestem. Zamykam.
 8. Dziękuję i wzajemnie
 9. Odrzucam to śmieszne podanie od razu. Mam nadzieje, że dostaniesz bana na forum za multikonto. Zamykam.
 10. Albanczyk

  !nb

  Jestem tego samego zdania co Streepy. Psuło by to rozgrywkę bo więźniowie używali by przenikania podczas tworzenia szeregu i Ctkom ciężko by było prowadzić.
 11. Albanczyk

  !nb

  Może poprostu dodac wzmiankę w regulaminie, ze za naduzywanie nb kick
 12. Skarga słuszna, obejrzałem demko, runda była bardzo chaotyczna i szybko odliczyłeś, to też mogło nakłonić go do szybkiej reakcji, co nie zmienia faktu, że popełnił błąd. Foxsi, następnym razem jak dajesz ctbana to miej pewność, że masz rację, jeżeli przeprosisz matiego za pochopną i błędną reakcje to nie wyciągniemy z tego większych konsekwencji - wiadomo jesteśmy ludźmi i wszyscy popełniamy błędy. Mati Ciebie proszę o odrobinę wyrozumiałości . Tematu nie zamykam, chciałbym aby Foxsi się w nim wypowiedział.
×
×
 • Create New...