Jump to content

D3nIM.

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Normalny

About D3nIM.

 • Birthday 04/06/1998

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Kreska w Kreske
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Częstochowa
 • Zainteresowania:
  Już się niczym nie interesuje :)

Display Name History

 1. Napisz czy probowales zmienic klienta, tak jak polecił ci gorzki
 2. Może to pomoże. Wejdź we właściwości cs (ikona->ppm->właściwości) i dodaj do parametrów startowych -game cstrike -steam -32bpp Może, choć nie daje ręki.
 3. A ja zapytam. Bo pewnie przed i po aktualizacji cs nie ruszałeś. Spróbuj zweryfikować spójność plików cs w steam. Jak nie pomoże to spróbuj jak kolega wyżej napisał, na innym dysku. PS. Jeśli tworzysz temat, pisz szczegółowo, cs ci się nie włącza? A pokazuje ci się coś?
 4. Jeśli instalujesz zboty to spróbuj podboty lub na odwrót .
 5. A powiedz mi czy serwer włączasz na hlds czy odpalasz new game w cs?
 6. D3nIM.

  Wisnia♥

  Jestem na tak =aktywny =mily =nie obraza =pomocny [email protected] serwera o czymś swiadczy
 7. nie prościej wejść na cssetti i pobrać sprawdzonego cs?? http://cssetti.pl/Api/GameDownload.php?GameDownloadId=v43
 8. Sorry, że odkopuję, ale temat nie jest jeszcze zamknięty, a ja chciałem dodać wartościową informację! Kiedyś miałem identyczna sytuację, ludzie mówili mi, że klatkuje, postanowiłem coś zaradzić i usunąłem configa (nie znam się na samym configu na tyle dobrze, żeby wyszukiwać komend odpowiedzialnych za klatkowanie, tym bardziej, że u mnie config zajmował ponad 300 linijek, a samo błędne wpisanie wartości nie jest w 100% odpowiedzialne za efekt). Po usunięciu cofiga i dopisaniu kilku standardowych komend. Cs chodził mi jak marzonko, (mały rozrzut, małe lagi, a co najważniejsze nie piszą, że klatkuje.
 9. Wgraj orpheu pierw, dołącz do folderu opheu foldery functions i memory. Dalej skompiluj sobie ten kod od misiaczka wrzuć na serwer i powinno działać, nie widzę tu nic trudnego.
 10. Ładne napisy robisz. Estetyczny.
 11. D3nIM.

  Spray cs 1.6

  16 downloads

  Spray do cs 1.6 Podmieniamy w cstrike.
 12. Version PLUGIN

  74 downloads

  Przedstawiam wam plugin robiony pod serwer ZE dla kolegi. Koledze jest raczej nie potrzebny, mnie tym bardziej, więc udostępniam go wam, może komuś się przyda Jedyne o co proszę to nie usuwać autora z register_pluginu Dodałem flagi admina do pluginu, dla estetyki choć nie są one potrzebne (flagi nie ukrywają zakładek, a jedynie blokują je zmieniając kolor cyfry na szary) Dostępne komendy: say /menu say menu say_team /menu say_team menu Krótkie wyjaśnienie Zakładki tworzy funkcja menu_additem ____________________________________ menu_additem(menu, "Menu Gracza", "1", 0) ____________________________________ menu - uchwyt menu Menu Gracza - nazwa zakładki 1 - nr case 0 - paccess, czyli kto ma dostęp do tej zakładki, jeśli 0, dostęp ma każdy, jeśli chcemy, aby dostęp miała wybrana flaga, to podajemy wybrana literę, np. a - ADMIN_IMMUNITY. W innych funkcjach dodałem też formatowanie ^n - nowa linia^t - tabulator\w - dalszy tekst będzie miał kolor biały\y - dalszy tekst będzie miał kolor żółty\r - dalszy tekst będzie miał kolor czerwony\d - dalszy tekst będzie miał kolor szary\R - dalszy tekst będzie pisany od prawej, nie ładnie to wygląda Przejdźmy do case: ____________________________________ menu_additem(menu, "Menu Gracza", "1", 0) // case 1 menu_additem(menu, "Zmien Kamere^n", "2", 0) // case 2 menu_additem(menu, "\r[VIP]\yInformacje VIP", "3", 0) // case 3 menu_additem(menu, "\r[VIP]\y Menu VIP'a^n", "4", ADMIN_LEVEL_H) // case 4 menu_additem(menu, "Regulamin Serwera", "5", 0) // case 5 menu_additem(menu, "\r[ADMIN]\w Menu Admina", "6", ADMIN_KICK) // case 6 ____________________________________ case 1: client_cmd(id, "jointeam") case 2: client_cmd(id, "amx_camera") case 3: show_motd(id, "vip.txt", "Informacje o VIP'ie") case 4: client_print(id, print_console, "Brak dostepu") case 5: show_motd(id, "regulamin.txt", "Regulamin - Ogolny") case 6: client_cmd(id, "amxmodmenu", "Menu Admina") Można podać inne liczby, ale należy pamiętać o tym by każda cyfra case przypisana była do odpowiedniej funkcji. Cyfry nie powinny się powtarzać, czyli w pierwszej funkcji Menu Gracza mamy 1, jeśli w drugiej funkcji Zmien Kamere użyjemy też 1 i case ma wartość 1 to zadziała komenda jointeam w obu przypadkach dla case 1, jednak jeśli chcemy by jakiś case odpowiadał dwóm zakładkom, nic nie stoi na przeszkodzie.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×