Jump to content

Assasino

Użytkownik
 • Content Count

  2313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Assasino last won the day on September 19 2015

Assasino had the most liked content!

Community Reputation

700 Genialny

About Assasino

 • Rank
  Warto próbowa�.
 • Birthday 04/16/1999

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zachpom.

Recent Profile Visitors

16963 profile views

Display Name History

 1. Mój przedmiot: Konto ubisoft z grą Far Cry 4 Opis przedmiotu: - Chcę przedmiotu: Konto lub key do jakiejś gry survival typu DayZ lub konta/klucz do gry H1Z1. Opis przedmiotu:- Kontakt: Forum - PW Steam - Kappasino (http://steamcommunity.com/id/kappasino1998/) Forma wymiany: Passy za key/passy Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.
 2. Pierwsza praca ok, ale nie jest jakaś wyjebana. Druga taka średnia bym powiedział. W 2 napis nawet ok, ale w pierwszym nie pasuje. Ogólnie ODPUŚĆ sobie na razie napisy, gdyż nie umiesz ich dopasować i są zazwyczaj paskudne przez co prace tracą na jakości.
 3. Elo, siemandero. Mam od kilku dni problem z twitch.tv. Chodzi o to, że nie działają mi streamy Stream się ładuje bardzo długo i wyskakuje, że streamer jest OFFLINE.. Chciałbym dodać, że chat działa normalnie, a stremy np. na hitboxie też chodzą bez problemu.. Dodatkowo czyściłem ciasteczka i wgl. ale to nic nie dało. Dziękuje za każdą pomoc w postaci plusa, za najlepszą daje 5 plusów. Pozdrawiam.
 4. Assasino

  Skip3r's Sig's

  Nie wiem jakim cudem miałeś grafika... Napis out. Światło nie udane.. Pusto.. DUŻO PRACY PRZED TOBĄ
 5. Podrabianiec.. Nie. Za wcześnie.
 6. Wielkie tak. - ogarnięty - swój kot - z poczuciem chumoru
 7. Jestem na nie. - prace nie mają poziomu jakiego się oczekuje
 8. Pozdrawiam mamę, tatę i twoją siostrę
 9. Polecam usunąć wszystko co związane z grafiką na twoim komputerze. Prace 0.0001/10 Ps. WIELE pracy przed tobą jeśli chcesz, aby coś z tego było.
 10. Gra była zbugowana, lecz zostało wszystko naprawione. Czasami tylko widać np. lewitujący kawałek mięsa xD Ale to bardzo rzadko
 11. 1 av, nawet spoko, ale jakość ssie i środek taki nie za bardzo. 2 av, bez komentarza ;-;
 12. Witam. Wraz z kumplem szukamy chętnych do grania w grę, która jest na Steam Free To Play. Gra ta nazywa się "Romero's Aftermath". Jest to coś podobnego do H1Z1. Jest to gra zombie survival. My gramy od około 2-3 dni i szukamy kogoś z kim można by przechwytywać miasta i rozwalać inne grupy. Wymogi: - Ts3 - Mikro (nie konieczne) -Trochę wolnego czasu Kontakt: - Forum (PW) - Steam (Kappasino)

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×