Jump to content

Assasino

Użytkownik
 • Posts

  2313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Assasino last won the day on September 19 2015

Assasino had the most liked content!

Reputation

700 Genialny

About Assasino

 • Birthday 04/16/1999

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Zachpom.

Recent Profile Visitors

21440 profile views
 1. Mój przedmiot: Konto ubisoft z grą Far Cry 4 Opis przedmiotu: - Chcę przedmiotu: Konto lub key do jakiejś gry survival typu DayZ lub konta/klucz do gry H1Z1. Opis przedmiotu:- Kontakt: Forum - PW Steam - Kappasino (http://steamcommunity.com/id/kappasino1998/) Forma wymiany: Passy za key/passy Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.
 2. Pierwsza praca ok, ale nie jest jakaś wyjebana. Druga taka średnia bym powiedział. W 2 napis nawet ok, ale w pierwszym nie pasuje. Ogólnie ODPUŚĆ sobie na razie napisy, gdyż nie umiesz ich dopasować i są zazwyczaj paskudne przez co prace tracą na jakości.
 3. Elo, siemandero. Mam od kilku dni problem z twitch.tv. Chodzi o to, że nie działają mi streamy Stream się ładuje bardzo długo i wyskakuje, że streamer jest OFFLINE.. Chciałbym dodać, że chat działa normalnie, a stremy np. na hitboxie też chodzą bez problemu.. Dodatkowo czyściłem ciasteczka i wgl. ale to nic nie dało. Dziękuje za każdą pomoc w postaci plusa, za najlepszą daje 5 plusów. Pozdrawiam.
 4. Nie wiem jakim cudem miałeś grafika... Napis out. Światło nie udane.. Pusto.. DUŻO PRACY PRZED TOBĄ
 5. Podrabianiec.. Nie. Za wcześnie.
 6. Wielkie tak. - ogarnięty - swój kot - z poczuciem chumoru
 7. Jestem na nie. - prace nie mają poziomu jakiego się oczekuje
 8. Pozdrawiam mamę, tatę i twoją siostrę
 9. Polecam usunąć wszystko co związane z grafiką na twoim komputerze. Prace 0.0001/10 Ps. WIELE pracy przed tobą jeśli chcesz, aby coś z tego było.
 10. 1 av, nawet spoko, ale jakość ssie i środek taki nie za bardzo. 2 av, bez komentarza ;-;
 11. Przedmiot: Konto Steam Opis przedmiotu: Konto z 2010r. Nie banowane Posiadanych gier: 39 Odblokowany Rynek W tym CS:GO z przegranymi 784h i rangą DMG A także na koncie jest AWP (StarTrak) - Worm God (FT) z naklejką pashaBiceps l Kolonia 2015 https://steamdb.info/calculator/76561198028659642/?cc=de Dowód posiadania: http://i.imgur.com/b5modKL.jpg Kontakt: Na forum: PW E-mail: [email protected] Steam: Kappasino Płatność: PSC (cena do ok. 80 zł lub do uzgodnienia) Allegro: - Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com. @REF
×
×
 • Create New...