Jump to content

Wysoki

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Dobry

About Wysoki

 • Birthday 07/31/1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

970 profile views

Display Name History

 1. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Dość dziwny to problem, spróbuj usunąć ten plik de_mirage.bsp i wtedy wbij na mirage albo usuń znowu folder z mapami.
 2. Dajcie mi nove do zakładki z rifle i wysyłam 100zł na serwer
 3. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Ban nałożony za wh od @Julovsky tutaj link: http://sourcebans.cs-soplica.com/1vs1/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:507282193&advType=steamid . Musisz kumpel poczekać na sprawdzenie demka oraz ustawić profil steam na publiczny do wglądu przez administrację inaczej prośba o UB zostanie szybko zamknięte @colgate A main acc kumpel mógłbyś podać?
 4. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Widzę tutaj wszyscy pięknie jednogłośnie wyrazili swoje opinie, jednak nie zauważyli Państwo największego minusu tego kandydata, używa do karabinów snajperskich tzw SCOPE domyślnie przypisanego pod PPM. Z tego powodu jestem skory przymknąć oko na wielką listę zalet i dać od mej bardzo nie skromnej osoby NIE.
 5. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Dla tego Pana oddaje mój głos na TAK, ambitny hopok z dużą ilością czasu do spożytkowania na serwerze (będzie za mnie godziny wyrabiał kappa), ładnie szczyla fajnie gada, nie ma co się rozwodzić. *summoning krowa* O Bawole nasz potężny, zamykaj i nadawaj uprawnienia dla tego urwisa nicponia.
 6. Obv gówno z słabą konfiguracją, do lochów z nim!!!
 7. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Ja jestem dla tego Pana na TAK, hopok się stara, na forum zagląda, sesje fajne, patrzy na sprawy z innej perspektywy.
 8. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. A ja inaczej to ugryzę, jako że przy obecnym natężeniu postów jak i wypowiedzi na forum mody pozostają trochę bezużyteczne, to w takim wypadku jestem na duże tak bo whytti jest big uselessem kappa. Oczywiście na nie, brak ogłady jak i szacunku do innych, paskudny charakter młodszego brata.
 9. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^, gracz nie za dobry nie za słaby, może poświęcać prawie tyle czasu na serwer co nasuke, darmowe punkty. Jestem na Si.
 10. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^, Tak.
 11. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Obejrzałem demka z dzisiaj i parę z innych dni. Gracz w mojej oczach czysty, wskazuje na to znajomość map, graczy na których grał jak i sama znajomość gry. Nie zauważyłem ani jednej akcji która wskazywała by na posiadanie wspomagaczy, w głównej mierze jest to znajomość/farcik. Po takim stażu gry niektóre akcję mogą się po prostu wydawać dziwne, sam się łapię na to że nawet nie patrzę na mapę czy przed siebie tylko na okienko z powiadomieniem od PW i zabijam gościa nieświadomie. (tak tylko wstawiam ku pamięci xD). I tak poza tematem staraj się mniej przeklinać kumpel, nie jest to kościół ale też niektóre przekleństwa nie są potrzebne w wypowiedzi :D. Moja ulubiona to "No admin na serwerze i jest KU*WA kulturka" xD Tako.mp4
 12. Wspaniałe Q&A, tylko nadal nie wiem kto z wyższej potrafi salto wykonać.
 13. Kiedy przez syf na JB zapominasz nicki opiekunów:

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×