Jump to content

Wysoki

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Dobry

About Wysoki

 • Birthday 07/31/1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

821 profile views

Display Name History

 1. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^, Tak.
 2. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Obejrzałem demka z dzisiaj i parę z innych dni. Gracz w mojej oczach czysty, wskazuje na to znajomość map, graczy na których grał jak i sama znajomość gry. Nie zauważyłem ani jednej akcji która wskazywała by na posiadanie wspomagaczy, w głównej mierze jest to znajomość/farcik. Po takim stażu gry niektóre akcję mogą się po prostu wydawać dziwne, sam się łapię na to że nawet nie patrzę na mapę czy przed siebie tylko na okienko z powiadomieniem od PW i zabijam gościa nieświadomie. (tak tylko wstawiam ku pamięci xD). I tak poza tematem staraj się mniej przeklinać kumpel, nie jest to kościół ale też niektóre przekleństwa nie są potrzebne w wypowiedzi :D. Moja ulubiona to "No admin na serwerze i jest KU*WA kulturka" xD Tako.mp4
 3. Wspaniałe Q&A, tylko nadal nie wiem kto z wyższej potrafi salto wykonać.
 4. Kiedy przez syf na JB zapominasz nicki opiekunów:
 5. Niestety @mandejo jest napisane "PRIME" a nie "ONLY PRIME" co wskazuje że jak masz prime to wbić możesz xDDD, jest też przed "PRIME" "128TR" a sami dobrze wiemy jak sytuacja wygląda z naszym "128tr" xDD. To TR to chyba skrót od TRaktora na którym serwer jest postawiony kappa.
 6. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^, obie mapy są super, na nuke grałem bardzo dużo i ona nie jest stronnicza, byle by ludzie nie rozkładali obozów i będzie super. HE może być zbyt wielkim trollem, chociaż aby posłuchać tego płaczu byłbym za dodaniem tego :D. Rundy 1tap z losowymi karabinami czy losowe rundy 1tap do wybranych rund na bronie czyli np masz 10% szans na to że rundy na rifle mogą być rundami 1tap, jeśli to drugie to na tak ^^.
 7. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Zostanie zabrana z kodu psc potrzebna kwota, pozostałość zostanie na kodzie.
 8. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. KuSZIII, ten jegomość zasługuje na duże TAK bo tak i tak.
 9. O jak miło, nareszcie może coś grubas zrobi z płatnymi odpałami, bo tak długo jak grają na legit ustawieniach są nietykalni...
 10. Wysoki

  Administracja Q&A

  Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Mam jedno nurtujące mnie pytanie, czy ktoś z wyższej potrafi wykonać salto?
 11. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Masz kumpel zmienne IP i trafiłeś na to zbanowane, jak tylko ktoś z odpowiednimi uprawnieniami to zobaczy dostaniesz UB ^^.
 12. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Wiem mao że zastrzegłeś ten post tylko dla użytkowników serwera JB na mocy nadanej sobie przez siebie ale lubię dramy i miałem wątpliwości przyjemność zagrania na JB. Chcę tylko napisać ogólne moje spostrzeżenie dotyczące serwera, nawet podobne powinno być w moich logach z serwera. Serwer opiera się na zabij albo zostań zabitym, terro ma w głowie tylko zabijanie wardena a strażnik ćwiczy wymowę do coveru rap goda aby zabić 90% graczy bo boi się o życie. Zamiast się bawić mapą czy robić fajne RP nawalacie się na siłę tracąc czas ludzi którzy chcieliby pograć tak jak kiedyś się grało na JB, z szacunkiem i pomysłem. Jak chcecie postrzelać i się zabijać zapraszam na areny :P. Nie dziwię się opiekunowi że nie wchodzi na taką wojnę, ale ma zacząć jak najwięcej bo wtedy pewien osobnik nie będzie uczęszczał tam^^. Lorek i mao szanujcie proszę ludzi na forum a nie agresywnie odpowiadacie każdemu kumple, nawet chłopca do bicia łajtiego trzeba szanować Kappa. Pozdrawiam Andrzej Grabowski.
 13. Ah ten Elefunk i chłopczyki w klubie xD
 14. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Jestem hipokrytą, ale sesje sesje i jeszcze raz sesje xD. Obecnie na nie.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×