Jump to content

Wysoki

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Dobry

About Wysoki

 • Birthday 07/31/1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

750 profile views

Display Name History

 1. Wspaniałe Q&A, tylko nadal nie wiem kto z wyższej potrafi salto wykonać.
 2. Kiedy przez syf na JB zapominasz nicki opiekunów:
 3. Niestety @mandejo jest napisane "PRIME" a nie "ONLY PRIME" co wskazuje że jak masz prime to wbić możesz xDDD, jest też przed "PRIME" "128TR" a sami dobrze wiemy jak sytuacja wygląda z naszym "128tr" xDD. To TR to chyba skrót od TRaktora na którym serwer jest postawiony kappa.
 4. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^, obie mapy są super, na nuke grałem bardzo dużo i ona nie jest stronnicza, byle by ludzie nie rozkładali obozów i będzie super. HE może być zbyt wielkim trollem, chociaż aby posłuchać tego płaczu byłbym za dodaniem tego :D. Rundy 1tap z losowymi karabinami czy losowe rundy 1tap do wybranych rund na bronie czyli np masz 10% szans na to że rundy na rifle mogą być rundami 1tap, jeśli to drugie to na tak ^^.
 5. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Zostanie zabrana z kodu psc potrzebna kwota, pozostałość zostanie na kodzie.
 6. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. KuSZIII, ten jegomość zasługuje na duże TAK bo tak i tak.
 7. O jak miło, nareszcie może coś grubas zrobi z płatnymi odpałami, bo tak długo jak grają na legit ustawieniach są nietykalni...
 8. Wysoki

  Administracja Q&A

  Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Mam jedno nurtujące mnie pytanie, czy ktoś z wyższej potrafi wykonać salto?
 9. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Masz kumpel zmienne IP i trafiłeś na to zbanowane, jak tylko ktoś z odpowiednimi uprawnieniami to zobaczy dostaniesz UB ^^.
 10. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Wiem mao że zastrzegłeś ten post tylko dla użytkowników serwera JB na mocy nadanej sobie przez siebie ale lubię dramy i miałem wątpliwości przyjemność zagrania na JB. Chcę tylko napisać ogólne moje spostrzeżenie dotyczące serwera, nawet podobne powinno być w moich logach z serwera. Serwer opiera się na zabij albo zostań zabitym, terro ma w głowie tylko zabijanie wardena a strażnik ćwiczy wymowę do coveru rap goda aby zabić 90% graczy bo boi się o życie. Zamiast się bawić mapą czy robić fajne RP nawalacie się na siłę tracąc czas ludzi którzy chcieliby pograć tak jak kiedyś się grało na JB, z szacunkiem i pomysłem. Jak chcecie postrzelać i się zabijać zapraszam na areny :P. Nie dziwię się opiekunowi że nie wchodzi na taką wojnę, ale ma zacząć jak najwięcej bo wtedy pewien osobnik nie będzie uczęszczał tam^^. Lorek i mao szanujcie proszę ludzi na forum a nie agresywnie odpowiadacie każdemu kumple, nawet chłopca do bicia łajtiego trzeba szanować Kappa. Pozdrawiam Andrzej Grabowski.
 11. Ah ten Elefunk i chłopczyki w klubie xD
 12. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Jestem hipokrytą, ale sesje sesje i jeszcze raz sesje xD. Obecnie na nie.
 13. Wysoki

  Serwus!

  Dzień Dobry Wieczór Panu ^^. Nie zapominaj rae że musisz pierw mnie przejść ;P.
 14. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Oglądałem całe demko z banana, na początku stworzyła się ogólna patologia werbalna, przekrzykiwanie się i przeklinanie, Zenek ostrzegł cały serwer bo było za dużo osób aby wymieniać, byłeś wtedy na serwerze więc nawet nie pisz że nie słyszałeś, nie słyszałeś=nie jego problem. Pana dokładne słowa "wsadź sobie kluski do do ryja k**wa już będziesz l-l-lepiej brzmiał, hyhy k**wa weźmie takie te uszka z lidla k**wa i hyyy.", ledwo złożone zdanie z trzema "przecinkami" a tutaj Pan tak ładnie się rozpisał. Jak dobrze pamiętam lubi sobie Pan przeklinać więc imo admin zareagował poprawnie. Po obejrzeniu demka prosił bym o nałożenie muta dla Pichu(http://soplica.gameme.com/playerinfo/2442984). Kolejny raz stara się prowokować, pytania typu "Gdzie mogę kupić mikro po mutacji", "Gdzie mogę kupić mikro +16". Nadużywanie mic cały czas. "Ja jestem adminem" do jakiegoś gracza. Gracz ukarany, dzięki//// Bawołek Rogalik ma muta od wczoraj(+16), po prostu się udziela nieświadome dziecko, ah ta zła Ańa. PS. Na szczęście nikogo Pan nie wyzywał po zmutowaniu @DetonatoReK, ale nadal używanie mic po blokadzie jest 273IQ. xD #EDIT To o kluskach mogłeś nawet skierować do Edyty Górniak, dostałęś bana za kulturę nie za obrazę. Odpowiedziałeś na pytanie Picha nie jakiegoś dziecka. Nie po to traciłem swój cenny czas który mógłbym poświęcić na nic nie robieniu, abyś teraz pisał głupoty, zdanie które zacytowałem zostało przez Pana wypowiedziane 1 do 1. Temat jest w dobrym dziale moderacja już to poprawiła. Otrzymałeś blokadę Ty i teraz Pichu bo po zwróceniu uwagi Zenka tylko ty przeklinałeś, a Pichu za całokształt. I nie ponoć upomniał a upomniał na 300%. Jeśli składasz skargę sam obejrzyj demko aby odświeżyć pamięć i się upewnić.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×