Jump to content

Wysoki

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wysoki last won the day on December 16 2019

Wysoki had the most liked content!

Community Reputation

85 Bardzo dobry

About Wysoki

 • Birthday 07/31/1998

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1310 profile views

Display Name History

 1. Dzień Dobry Wieczór Państwu Nick na serwerze: ♛ Wysoki ♛ Imię: Damian Wiek: 21 Znajomość SourceMod: 6 Ilość rozegranych godzin w CS:GO: Sumując ok 3,1 tysięcy godzin Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2379350 http://soplica.gameme.com/playerinfo/2009231 Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198090388137/ Posiadasz działający mikrofon?: Yup Kontakt: Steam, FB, Discord, Ts3 ewentualnie poczta polska byle nie Fedex Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8 Na serwerze grywam w godzinach: Wchodzę w godzinach od 00:00 do 23:59 zależy od dnia Tak dodam jeszcze od siebie że z tej sieci serwerów korzystam mniej więcej od 2k12 z większymi lub mniejszymi przerwami a z serwera 1vs1 od 2k16. Chciałbym wspomóc obecną administrację swoją osobą, jak i rozweselać serwer^^. Wróciłem sobie do cska a co się z tym wiążę chciałbym również powrócić do tworzenia tej świetnej soplicowej adminowej rodzinki ^^.
 2. Wysoki

  TOP10

  Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. O mój pomysł z nagradzaniem za hs <3. Popieram dodawajcie xD
 3. Dzień Dobry Wieczór Państwu. Ja jestem na tak, poznałem miły ogarnięty eluwa
 4. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Kumplu Mayer widać że znowu sesje na serwerze nie były zbyt dobre i regularne, jednak chcę wierzyć że admin może Cię zmotywować bo nie głupi z Ciebie hopok. Dlatego jestem skłonny dać Tak z kredytem zaufania, co na to inni... zobaczymy.
 5. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Dość dziwny to problem, spróbuj usunąć ten plik de_mirage.bsp i wtedy wbij na mirage albo usuń znowu folder z mapami.
 6. Dajcie mi nove do zakładki z rifle i wysyłam 100zł na serwer
 7. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Ban nałożony za wh od @Julovsky tutaj link: http://sourcebans.cs-soplica.com/1vs1/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:507282193&advType=steamid . Musisz kumpel poczekać na sprawdzenie demka oraz ustawić profil steam na publiczny do wglądu przez administrację inaczej prośba o UB zostanie szybko zamknięte @colgate A main acc kumpel mógłbyś podać?
 8. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Widzę tutaj wszyscy pięknie jednogłośnie wyrazili swoje opinie, jednak nie zauważyli Państwo największego minusu tego kandydata, używa do karabinów snajperskich tzw SCOPE domyślnie przypisanego pod PPM. Z tego powodu jestem skory przymknąć oko na wielką listę zalet i dać od mej bardzo nie skromnej osoby NIE.
 9. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Dla tego Pana oddaje mój głos na TAK, ambitny hopok z dużą ilością czasu do spożytkowania na serwerze (będzie za mnie godziny wyrabiał kappa), ładnie szczyla fajnie gada, nie ma co się rozwodzić. *summoning krowa* O Bawole nasz potężny, zamykaj i nadawaj uprawnienia dla tego urwisa nicponia.
 10. Obv gówno z słabą konfiguracją, do lochów z nim!!!
 11. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. Ja jestem dla tego Pana na TAK, hopok się stara, na forum zagląda, sesje fajne, patrzy na sprawy z innej perspektywy.
 12. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^. A ja inaczej to ugryzę, jako że przy obecnym natężeniu postów jak i wypowiedzi na forum mody pozostają trochę bezużyteczne, to w takim wypadku jestem na duże tak bo whytti jest big uselessem kappa. Oczywiście na nie, brak ogłady jak i szacunku do innych, paskudny charakter młodszego brata.
 13. Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^, gracz nie za dobry nie za słaby, może poświęcać prawie tyle czasu na serwer co nasuke, darmowe punkty. Jestem na Si.
 14. Wysoki

  Podanie Skper

  Dzień Dobry Wieczór Państwu ^^, Tak.
×
×
 • Create New...