Skocz do zawartości

Alan Nightway

Użytkownik
 • Zawartość

  676
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Alan Nightway w dniu 14 Wrzesień 2015

Użytkownicy przyznają Alan Nightway punkty reputacji!

Reputacja

136 Bardzo dobry

O Alan Nightway

 • Urodziny 08.04.1999

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Woooow pixel dał się przekupić osobie, która ma problemy psychiczne i intelektualne, a także która teraz sama na niego składa skargę z naciąganymi i wymyślonymi dowodami (jak zawsze). Przydałoby się wyczyścić forum z takich ameb żeby nie denerwowały innych xD
 2. Nie wiem po co wy piszecie "nie, brak mutacji", możecie podać więcej powodów. A no tak, wy nie gracie na jb to jak możecie wiedzieć coś o nim? On nie ma tak denerwującego głosu jak inne osobniki i kastraty (Krest) i w dodatku potrafi czytać ze zrozumieniem (co jest rzeczą zanikającą w przypadku większości adminów), regulamin zna więc nie widzę problemu dlaczego by nie miał owego Młodszego posiadać. Ps. streepy to gej aha Ps2. Gracze z DR'a i JB powinni mieć osobne forum Ps3. to taka konsola
 3. Daxmin przynajmniej Kilmen nie napiera z kolegami na Smileya, żeby pozytywnie rozpatrzył skargę. Nadmierna głupota też jest zła, ochłoń.
 4. Hmm generalnie każdy wie, że teraźniejsi admini liżą odbyt Smileya do czysta i jeszcze grzecznie pytają czy poprawić w środku, a on im ulega. My sobie poczekamy aż powstanie 4 etap JB, żołnierzu streepy, czas zmian nadchodzi wielkimi krokami.
 5. Co to za agresywne obelgi na tsay? Specjalnie tam napisałeś żebym nie widział jak brzydko się wyrażasz, aj ty niegrzeczny łobuziaczku i co tym demkiem chciałeś udowodnić tak jeszcze zapytam?
 6. Twoich "żądań" nikt nie będzie wykonywać. Ja tylko stwierdzałem fakty, sam do tego sprowokowałeś. To tyle, nic więcej nie napisze, bo wyjaśniłem wszystko, dziękuje.
 7. ^ Nie polecam propozycja gracza u góry. Ta zmiana nikomu nie jest potrzebna. Gracz Alan streepy Nightway nigdy nie był na serwerze. Jestem na nie.
 8. Alan Nightway

  No hejcia

  Siemanko, hej, witaj, co tam?
 9. Na nie, popraw aktywność i zachowanie.
 10. Nie, za mało grasz na serwerze.
 11. To jest targowisko? Zdaje mi się, że skarga dotyczy tylko osoby, która założyła temat, oskarżonego i najwyżej świadków. Nabijajcie posty gdzie indziej.
 12. Gdyby faktycznie tak było to możliwość pisania postów byłaby zablokowana. Ja mam tylko pytanie : dlaczego umieszczasz prywatną rozmowę ze steam na forum soplicy? Jak sama nazwa wskazuje PRYWATNA jest do osoby, do której ową wiadomość wysyłasz.
 13. Pociąg z mapy jb_alpha dostał mute i gaga permanentnie. Również bylem świadkiem jak przejeżdżał ludzi, a także obrażał na chacie i mikro. Został mu również nałożony ban na 10h. Twoja skarga została pozytywnie rozpatrzona, zamykam.
 14. Nie wiem po co napisałeś zasady prowadzenia dyskusji, które świetnie znam, bo nie jestem taki zacofany, że muszę wklejać je z internetu. Nie wszedłem z tobą w dyskusje, poza tym tylko mnie wyzywałeś i mówiłeś jaki to ja żałosny nie jestem. Zacytowałbym jeszcze raz co napisałem w poprzednim poście, ale słowne ostrzeżenie mi wystarczy.
 15. Nie wchodzę w dyskusje z osobami upośledzonymi. Nie odezwałem się do ciebie słowem, dałem od razu bana za wyzywanie mnie. Co do sytuacji, będąc prowadzącym wybrałeś streepiego z dyktanda do wskazania 2 tt do zabicia poprzez kucnięcie za nimi. Cytuje : "Streepy, wybierz osobę do zabicia i Alana". Streepy wskazał osobę po czym namawiałeś go, aby wybrał mnie. Kucnął obok mnie, po czym ty odliczyłeś mu i zabiłeś mnie z powodem : "za późno streepy". Dałem ci bana za umyślne zabieranie szansy na przeżycie więźniowi (czyli mnie, tłumacze jak dla niedorozwoja, którym twierdzić mogę, że jesteś). Po zbanowaniu zapytałeś się za co dostałeś bana, odpowiedziałem ci dokładnie tak jak napisałeś, nie chce mi się tłumaczyć "dorosłemu" i "ogarniętemu" graczowi JB na czym polegał jego błąd. Później zacząłeś mnie wyzywać, coś tam bełkotałeś żebym kolegów w gimnazjum pozdrowił, twierdziłeś że jestem najgorszy. Dostałeś bana na 30 minut, widać nie pomógł. Dopowiem jeszcze, że kłamliwych świń nie toleruje i zwroty skierowane do ciebie z małej litery są specjalnie, domyśl się sam czemu. Zaksiu nie dawaj mi warna, mam już 2. /// Jeżeli wiesz że obrażasz innych to po co to robisz? // Ostrzeżenie słowne / @Shizo^^

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×