Jump to content

J4ss

Admin TeamSpeak 3
 • Content Count

  1055
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

J4ss last won the day on January 8

J4ss had the most liked content!

Community Reputation

431 Idealny

About J4ss

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  j4ss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków
 • Zainteresowania:
  fotografia

Recent Profile Visitors

12159 profile views

Display Name History

 1. J4ss

  ub

  Twój nick: j4ssir Admin nadający blokadę: console Data i godzina otrzymania blokady: 22:56~ Rodzaj otrzymanej blokady: perm Powód: jazda na kucyku, flyantyczit Opis sytuacji:jazda na kucyku XDDDDD
 2. Nie spotkałem Cie online na serwerze, daj się poznać. Nie
 3. buff nieskończoność 1/2/3 nie działa poprawnie na itemach, boli mnie to oddawaj 5 kilofów XD
 4. J4ss

  Fotografia amatorska

  Sobota to wspaniały czas na leżakowanie
 5. Zaspokajając Twoją ciekawość, robienie wokół siebie szumu na pokaz i dla statystyk to najgorsze co mógłbyś zrobić, żeby jak mniemam starać się o moderatora (było już i jest obecnie kilka takich osób). W tym się różnimy, bo dodając post wolę odpowiedzieć merytorycznie na temat aniżeli bez sensu kręcić licznik. Na tym małym aspekcie zakończymy. Przynajmniej dowiedziałem się gdzie tkwi problem z pisaniem własnoręcznych artykułów.
 6. Swoje tutaj zrobiłem jako grafik(2013-2016), gamer(2013-2014), [email protected] dr (2015), admin na ts3 (2013-2019). Jestem tutaj dłużej w sieci niż dobre 75% użytkowników. Warto byłoby zamiast się bulwersować, podać kontrargument, który nomen omen otrzymałem i zachować dyskusję na poziomie. To tylko moja ciekawość Nie róbmy z kilku słów krytyki batalii, bo jak wspomniałeś nie jestem twoim rywalem Kiedy widzę taki artykuł, widzę to. Jeden rzucający się w oczy nagłówek i cytat. Potencjalny czytelnik zniechęci się jak zobaczy nawalone tekstu, bez grafik.
 7. Sorry, że się czepię, ale od kiedy copy-paste jest formą do nabijania postów? Nie sądzisz, że przesadą jest wrzucanie 10 postów dziennie crtl+c ctrl+v?
 8. J4ss

  Fotografia amatorska

  New stuff.
 9. J4ss

  Fotografia amatorska

  Hej, witam Ciebie użytkowniku! Tutaj będą zamieszczane zdjęcia fotograficzne, dlatego zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii Mile widziana wspólna dyskusja 1. Floral vibes.
 10. dzieki za grida
 11. Nick na serwerze: j4ss Imię: Sebastian Wiek: 22 Znajomość SourceMod: 7 Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 1726h Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/206051 Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/j4ssir Posiadasz działający mikrofon?: Jasne Kontakt: steam/pw forum Znajomość regulaminu serwera 1-10: 10 Na serwerze grywam w godzinach: popołudniowych i wieczornych //@dante.dll, regulamin wydrukowany XD TO 10 MOGŁEM WPISAĆ XD //j4ss
 12. Gra ktoś w jakieś MMO multi? Połaziłby na jakieś rajdy XD

  1. Show previous comments  3 more
  2. J4ss
  3. Gietaa
  4. kekkei

   kekkei

   mam staż od małego dziecka, grałem w 4story, metina to ja gralem od podstawowki, Aion, Tera i wiele innych

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×