Jump to content

J4ss

Admin TeamSpeak 3
 • Content Count

  1059
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

J4ss last won the day on January 8

J4ss had the most liked content!

Community Reputation

434 Idealny

About J4ss

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  j4ss
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków
 • Zainteresowania:
  fotografia

Recent Profile Visitors

12349 profile views

Display Name History

 1. Po prostu, kawał dobrej roboty! Dzięki za wszystko!
 2. Szczerze, jeżeli ogarniasz pluginy i zaplecze serwerowe, to dobrze byłoby, żeby ktoś z wyższej się przyjrzał i może dał ci szansę na wykazanie, bo aktualny "opiekun" chyba ma w dalekim poważaniu serwer i to co się teraz z nim dzieje @Lost @Saygon @Streepy - zainteresujcie się
 3. J4ss

  XBOT

  Aktualizacja rankingu, widocznie siedzisz długo i lvlujesz do góry za godziny aktywności, pozdrawiam
 4. Nie spotkałem Cie online na serwerze, daj się poznać. Nie
 5. J4ss

  Fotografia amatorska

  Sobota to wspaniały czas na leżakowanie
 6. Zaspokajając Twoją ciekawość, robienie wokół siebie szumu na pokaz i dla statystyk to najgorsze co mógłbyś zrobić, żeby jak mniemam starać się o moderatora (było już i jest obecnie kilka takich osób). W tym się różnimy, bo dodając post wolę odpowiedzieć merytorycznie na temat aniżeli bez sensu kręcić licznik. Na tym małym aspekcie zakończymy. Przynajmniej dowiedziałem się gdzie tkwi problem z pisaniem własnoręcznych artykułów.
 7. Swoje tutaj zrobiłem jako grafik(2013-2016), gamer(2013-2014), [email protected] dr (2015), admin na ts3 (2013-2019). Jestem tutaj dłużej w sieci niż dobre 75% użytkowników. Warto byłoby zamiast się bulwersować, podać kontrargument, który nomen omen otrzymałem i zachować dyskusję na poziomie. To tylko moja ciekawość Nie róbmy z kilku słów krytyki batalii, bo jak wspomniałeś nie jestem twoim rywalem Kiedy widzę taki artykuł, widzę to. Jeden rzucający się w oczy nagłówek i cytat. Potencjalny czytelnik zniechęci się jak zobaczy nawalone tekstu, bez grafik.
 8. Sorry, że się czepię, ale od kiedy copy-paste jest formą do nabijania postów? Nie sądzisz, że przesadą jest wrzucanie 10 postów dziennie crtl+c ctrl+v?
 9. J4ss

  Fotografia amatorska

  New stuff.
 10. J4ss

  Fotografia amatorska

  Hej, witam Ciebie użytkowniku! Tutaj będą zamieszczane zdjęcia fotograficzne, dlatego zapraszam do komentowania i wyrażania swoich opinii Mile widziana wspólna dyskusja 1. Floral vibes.
 11. dzieki za grida
 12. Nick na serwerze: j4ss Imię: Sebastian Wiek: 22 Znajomość SourceMod: 7 Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 1726h Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/206051 Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/j4ssir Posiadasz działający mikrofon?: Jasne Kontakt: steam/pw forum Znajomość regulaminu serwera 1-10: 10 Na serwerze grywam w godzinach: popołudniowych i wieczornych //@dante.dll, regulamin wydrukowany XD TO 10 MOGŁEM WPISAĆ XD //j4ss
 13. Gra ktoś w jakieś MMO multi? Połaziłby na jakieś rajdy XD

  1. Show previous comments  3 more
  2. J4ss
  3. Gietaa
  4. kekkei

   kekkei

   mam staż od małego dziecka, grałem w 4story, metina to ja gralem od podstawowki, Aion, Tera i wiele innych

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...