Jump to content

Herman#

Użytkownik
 • Posts

  76
 • Joined

 • Last visited

Reputation

11 Normalny

About Herman#

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Seba983 Dayway
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,534 profile views
 1. Herman#

  Zamknięcie Sieci

  jest jak jest #JBnajlepszy
 2. Wg mnie system starych zabaw jest lepszy, gdyż zasady pojawiają się na czacie oraz jest licznik przeprowadzonych zabaw. Najlepszą opcją byłoby połączenie wszystkich albo większości w jeden lepszy system ich wybierania czyli ten "stary". Przydałoby się dodać igrzyska śmierci do wyboru zabaw, żeby zasady się pojawiały na czacie.
 3. Jako admin masz dawać przykład innym graczom i co świadczy o tym, że są osoby bez mutacji w administracji? To, że są dzieciaki i to jest słabe. Też jestem na nie powody wyżej.
 4. Komuś się nie podobało w więzieniu
 5. Jestem na tak jesteś znany i lubiany oraz bardzo dobrze znasz regulamin.
 6. Jestem nie, głównym powodem jest wiek.
 7. Gdzie ty przeczytałeś, że na polowaniu jest życzenie?
 8. Na zbijaku czasami zabawa kończy się trocheee za wcześnie jak jest z 9 osób... ;c
 9. Miałeś/Masz VACa więc od razu to ciebie wyklucza, 14 lat to troche za mało(nie jestem najstarszy), słabo z SM. Jestem na NIE.
 10. Tak, 1. usunąć a reszta jest spoko
 11. Nazwa mapy: ba_jail_sandstorm Kilka screenów mapy: http://csgo.gamebanana.com/maps/168340 Nazwa mapy: Jail Break - Russian Concrete Kilka screenów mapy: http://csgo.gamebanana.com/maps/180817 Nazwa mapy: jb_skyscraper_go Kilka screenów mapy: http://csgo.gamebanana.com/maps/172475 Nazwa mapy: jb_battleforce_jail_csgo Kilka screenów mapy: http://csgo.gamebanana.com/maps/179734 Nazwa mapy: jb_slayersgaming_r2 Kilka screenów mapy: http://csgo.gamebanana.com/maps/176265 Nazwa mapy: jb_jong Kilka screenów mapy: http://csgo.gamebanana.com/maps/174552 Nazwa mapy: ba_jail_mars_2213 Kilka screenów mapy: http://csgo.gamebanana.com/maps/171665 Wszystkie mapy sprawdziłem, działają, są dobre i nadają się na nasz serwer
 12. Jestem za wprowadzeniem tej opcji
 13. Jestem na TAK, jest miły, zna dobrze regulamin itd.
 14. Jestem na TAK. Często widze cię na serwerze, ogarniasz regulamin i ogólnie miły gość.
×
×
 • Create New...