Jump to content

Alberciczek

Użytkownik
 • Content Count

  306
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Normalny

About Alberciczek

 • Birthday October 29

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://banid.pl/kto?to=0:0:49512801

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Display Name History

 1. Dosłownie kilka minut temu zgłaszałem gracza, grającego na wspomagaczach, nim wyszedłem z cs'a sprawdziłem wzór nie było tam nic napisane o dowodzie zgody ip, więc wyłączyłem grę, bo resztę rzeczy już miałem, już miałem pisać temat, ale wzór był wypełniony i tam znajdował się punkt "Dowód zgody Ip:", miałem szczęście, bo gracz dalej był na serwerze i udało mi się zrobić ss. Zauważyłem, że wzory na niektórych serwerach, nie zgadzają się z tymi wpisanymi w pole tekstowe, dlatego proszę administracje o poprawę. Dziękuje i pozdrawiam.
 2. Najwyraźniej nie zrozumiałeś o co chodzi, @Alegr0n i Baca, to jedna i ta sama osoba, ss'y mają na celu pokazanie steam id dla porównania. W skardze na @Alegr0n zostało wyjaśnione, że działał na niekorzyść serwera (http://cs-soplica.com/topic/185391-arena-1v1-alegr0n/), więc miał prawo dać mu bana. Tym bardziej należy się ban na forum, za multikonto.
 3. Pasek nad użytkownikami online, nie zajmuje całego wyznaczonego obszaru. (link: http://zapodaj.net/64e38df46b9f2.png.html) Wystarczy usunąć display w .topic_title, który znajduje się bodajże w #chatters-online. To: .topic_title { font-size: 12px; display: inline-block; } Powinno wyglądać tak: .topic_title { font-size: 12px; } Tak wiem administracja zna się na tym i niepotrzebnie to pisałem, ale dzięki temu będzie szybciej .
 4. Chyba, że wybierała by tą osobę administracja, bo zgłaszał często błędy i inne rzeczy. Wtedy myślę, że by przeszło, bo wybierali by też z mniejszej liczby użytkowników, a nie ze wszystkich. Ostatecznie gdyby zostały dwie osoby, można zrobić wyliczankę
 5. Witam, Zawsze gdy grałem w cs'a miałem stałe 60 fps'ów, ale po dłuższej przerwie od gry po pewnym czasie grania spadają np. do 20-30, a zazwyczaj do 1-15. Nie mam pojęcia o co może chodzić, wcześniej wszystko było dobrze. Ping wtedy także zaczyna mi masowo skakać. Mam nadzieję, że ktoś mi tutaj pomoże. Dziękuje i pozdrawiam. P.S. Robiłem już reintalację cs'a i steam, nic nie pomogło, synchronizację pionową mam wyłączoną.
 6. Myślałem, że to pisałem, ale Gothic II:NK przeszedłem zaraz po Gothic I, chciałem też przejść Gothic III, ale strasznie się zacinało i gdy miałem już iść do Gothy nie dało się grać.
 7. Znacie może jeszcze inne gry podobne do Gothic i Fable: The Lost Chapters? Naprawdę uwielbiam gry z takim klimatem, jeśli znacie jakieś, które będą chodzić na moim laptopie to proszę o napisanie .
 8. Budzisz się rano i lecisz do kompa, wejść szybko na serwer nim wpadnie tam chorda, bo na Soplicy nie powiem dla beki serwery CS:GO są wypełnione po brzegi. Nie masz czasu nawet iść po leki, gdy na serwery Soplicy są oczekujących pełne szeregi. Serwery 1.6 są już mniej wypełnione, lecz w sieci zostaną, bo są klasyką to chyba wiadome. Już będę kończył i za bardzo nie rozpisywał, bo grając na serwerach Soplicy, nie mam pojęcie kiedy będę kimał. Dziękuje i pozdrawiam (nie bardzo potrafię pisać wiersze, więc nie śmiejcie się po pierwsze, a to co jest drugie chyba te wersy były za długie ).
 9. Prosiłbym o napisanie, która jest najlepsza, wystarczy numerek, a będę wiedział . 1. http://allegro.pl/bateria-andida-samsung-galaxy-s-i9000-plus-i9001-i5335914801.html 2. http://allegro.pl/bateria-m-life-samsung-galaxy-s-i9000-plus-i9001-i4895162448.html 3. http://allegro.pl/bateria-samsung-galaxy-s-i9000-plus-i9001-i9003-i5378067799.html 4. http://allegro.pl/pojemna-bateria-samsung-gt-i9001-galaxy-s-plus-i5015804050.html Dziękuje i pozdrawiam
 10. Nagrzewa, ale tylko podczas korzystania z transferu danych, bądź przy ładowaniu.
 11. + dam, gdy będę korzystał z komputera. Mam jeszcze jedno pytanie, bo zastanawiam się nad zakupem nieorginalnej baterii, bardziej pojemnej, a z opisu wychodzi, że jest mniej więcej taka sama co do parametrów oryginalnej.
 12. Ten telefon mam od listopada 2013 roku, nie nie wymieniałem baterii, zakupiłem go używanego i tak bateria jest oryginalna do tego telefonu, ale nie wiem, czy była wcześniej wymieniana.
 13. Witam, Mam pewien problem z baterią podczas zimny, gdy jest -X stopni, po krótkim korzystaniu z telefonu na powietrzu, wyłącza się telefon jest cały zimny co jest raczej normalne, ale dopóki nie poleży kilka minut w ciepłym miejscu ciągle się wyłącza (zazwyczaj po włączeniu było 15-5% baterii, a przed wyłączeniem np. 90%). A wczoraj nastąpiła taka sytuacja, wykupiłem pakiet internetowy i po kilku minutach telefon się wyłączył, tak kilka razy podczas użytkowania z pakietu (bateria nie rozładowywała się momentslnie, dany % baterii był taki sam jak przed wyłączeniem). I moje pytanie brzmi, czy wymiana baterii pomoże? Wiele osób mi tak doradzał, ale wolę się upewnić, bo kupię nową, a problem będzie dalej występował. Dodam też, na pierwszą sytuacje znajomy mówił, że miał tak samo i wymiana mu pomogła. Dziękuje i czekam na szybką odpowiedź.
 14. Przeszedłem Gothic 1 i powiem tak, że naprawdę dobra. Chciałbym jedynie, aby fabuła była dłuższa, jeśli macie coś jeszcze do podajcie .
 15. Ty napisałeś pytanie, dlaczego @Luu ma moderatora, kiedy była rekrutacja złożył podanie i zostało zaakceptowane. Użytkownik, który pytał o @zaksiu nie wiedział, że otrzymał on moderatora bez podania. Dlaczego miałby on za to otrzymać warna, skoro administracja nie podała wtedy żadnej informacji, że został wybrany, a jednak range miał. Dlatego jego pytanie było normalne, a Twoje to moim zdaniem zwykły spam.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×