Jump to content

Klaniam

V.I.P
 • Content Count

  1519
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Klaniam last won the day on March 28 2015

Klaniam had the most liked content!

Community Reputation

563 Genialny

1 Follower

About Klaniam

 • Rank
  Szach i mat!

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

24566 profile views

Display Name History

 1. Klaniam

  kawały/suchary :D

  Poszedł facet z buldogiem do parku, a tam odbywały się wyścigi hartów. Buldog mówi do faceta: - Zapisz mnie proszę. Na pewno wygram! Zobaczysz... - Co ty buldog, nie dasz rady. - Mówię ci, że dam. Proszę zapisz mnie. Więc zapisał facet buldoga na wyścigi. Po chwili wszystkie psy stanęły na starcie, a wśród nich buldog. Sędzia dał znać, otworzyły się boksy i psy wystartowały. Pierwsze okrążenie i buldog przebiega linię mety ostatni. Właściciel zaniepokojony wydziera się z trybun: - No i co? Jesteś ostatni! - Spoko, spoko Drugie okrążenie i pies znów przebiega przez metę na samym końcu. Facet się wydziera: - Buldog, co jest?! - Spoko, spoko Przed ostatnim okrążeniem pies znów ostatni przebiegł linię mety. Facet krzyczy: - Buldog, co jest? Dasz radę?! - Dam, spoko, spoko Na ostatniej prostej pies znów był najgorszy i przybiegł na metę ostatni. Po wyścigu podchodzi do niego pan: - No i co? Mówiłeś, że dasz radę. Co jest buldog? - Ty, no nie wiem LICZĘ NA APROBATĘ PONIEWAŻ ŚMIESZNY ZART ))) licze na plusy!!!!!
 2. Klaniam

  Rezygnacja

  dzieki pozdro swirek wariacik!!!!!!!!!!!!1
 3. Klaniam

  Rezygnacja.

  elo powodzenia dzieki
 4. super wywiad!!!!! Nawet o mnie pamietales xD slodki!!
 5. nie rozumiem czemu [email protected] nie może dać perma skoro może wejść w sourcebans na stronie i po prostu przedłużyć xD taka różnica ze jest więcej niepotrzebnej roboty
 6. Klaniam

  Avek

  dopiero zaczynam, ale myślę, że styknie. Myślę, że wybuchające papryki dodają tej pracy pazura. Mam nadzieję, że pomogłem.
 7. ile czasu układasz fryzurę rano? xD
×
×
 • Create New...