Jump to content

sorry

V.I.P
 • Content Count

  996
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by sorry

 1. WUJEK SŁYSZE TWÓJ GŁOS !!!!
 2. sorry

  Cytaty z piosenek

  Znowu mnie nie widać, zaszło k***a słońce, Pryszczy na mym ryju jak kropek na biedronce. Morda nie wyjściowa, klipu trochę szkoda, To ja, to ja, to ja zrobię loda. Do k***y nędzy, w lesie pośród ptaków, Jeszcze parę ujęć przy stercie pustaków. Ręka napie***la, mnie już od machania, A tu tyle pałek, czeka do possania https://www.youtube.com/watch?v=wtWpzm30Uvk
 3. 6/10 https://www.youtube.com/watch?v=wtWpzm30Uvk
 4. Jestem na nie. Posiadając admina dr nie wywiązywała się z obowiązków admina,nadużywała go oraz faworyzowała.(nie biorąc pod uwagę multum niesłusznych banów.Grając na serwerze JB 1.6 została zapamiętana jako osoba toksyczna,która przyczyniała się do upadku serwera. Wiele rozmów z nią nie przyniosło,żadnych efektów.Została wygnana przez społeczność i przeniosła się na CS GO. Podejrzewana o Wh.
 5. Wysłałem kwotę na doładowanie portfela przelewem. Kiedy je otrzymam? Doładowanie otrzymasz jak tylko administrator sprawdzi stan konta i będzie mógł potwierdzić, czy faktycznie wysłałeś przelew. Okres ten nie powinien wynosić dłużej niż 48h po zaksięgowaniu przelewu. Czas dojścia przelewu zależy od takich czynników jak Twój bank, godzina czy data wysłania. Wysyłając przelew z Poczty Polskiej, spodziewaj się dłuższego czasu oczekiwania od przelewu międzybankowego. W weekendy przelewy międzybankowe nie są realizowane. Optymalny czas trwania przelewu wynosi do 24h w dni robocze. Najszybciej, bo natychmiastowo dochodzą przelewy z mBanku. Jeżeli po upływie 96h nie otrzymałeś doładowania do porftela, skontaktuj się z administratorem.
 6. ehh
  1. Mat.

   Mat.

   tylko nie słuchaj za głośno bo adwent i przypał bedzie!

  2. Puma aKa Kroffka

   Puma aKa Kroffka

   Kolego chyba Ci sie coś pomyliło ;D

 7. To nie jest funkcja którą mógł byś pełnić. Nie.
 8. Każdy moderator musi posiadać wysoki poziom kultury osobistej,umiejętnie współpracować z innymi czy znać podstawy poprawnej polszczyzny. Znam Patryka od dawna i mogę ze stu procentową pewnością potwierdzić,że spełnia wszystkie wymagania do pełnienia funkcji moderatora forum. Na podstawie obserwacji mogę powiedzieć,że jego intencje nie opierają się na chęci zdobycia nowej "zielonej rangi" i jego zapał szybko się nie wypali co potwierdza nam jego zaangażowanie w życie serwera JB 1.6 gdzie objął stanowisko [email protected] . Co do wątpliwości czy Wizzy pogodzi prowadzenia serwera z funkcja moderatora,jestem przekonany,że owe stanowiska nie będą ze sobą kolidowały tylko pozwolą się mu rozwijać, nabrać nowego doświadczenia i spojrzeć na wszystko z nowej perspektywy. Przechodząc do meritum jestem za tym,aby dostał szanse pełnienia rangi moderatora,gdyż jest to osoba odpowiednia na to stanowisko,której przyjęcia nikt nie będzie żałował.
 9. sorry

  Skiny CS GO

  Przedmiot:AWP Asiimov-ślady używania,AK-47 odwet akwamaryny-ślady używania,Glock-18 żywiołak wody-lekko używana,Desert Eagle Konspiracja-Fabrycznie nowa,M4A4 zły daimyo-przetestowana w boju,USP-S StatTrak izolator-zaprawiona w walkach,Five seven Małpi biznes-przetestowana w boju,AK-47 czerwona linia-przetestowana w boju,AWP czerwona linia-przetestowana w boju. Opis przedmiotu:Wartość skinów wacha się około 55 euro. Dowód posiadania:http://iv.pl/images/51800082724991061107.jpg Kontakt:pw forum/steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198163964125 Płatność:przelew 150 zł Allegro:Jeżeli trzeba będzie to wystawie aukcje. Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.
 10. Nie spełniasz nieodpowiednich kryteriów jak: -prawie 0 aktywność na forum -robiąc wywiad środowiskowy można się dowiedzieć o Twoim braku kultury -nie jesteś z Jb -no name
 11. Miałem być na tak,wydawałeś mi się ogarniętym gościem,ale po Twoim komentarzu "jb mi sie zle kojarzy xD " Skojarzyłeś mi się z Jackiem największą stulejką sieci ever,więc jestem na nie :/
 12. sorry

  MarianO

  Oczywiście na tak,sam wybrałem go na [email protected] i w tej roli mnie nie zawiódł. Ogarnięty,miły,z zapałem do pracy
 13. sorry

  Wisnia♥

  Nie rozumiem twojego toku rozumowania... Grając na Jb cs 1.6 nie siedzisz na kanale only ffa cs go czy też na kanałach innych ludzi bo chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Kandydata na @ ts chyba nie powinno dyskwalifikować to,że nie skacze po kanałach jak małpa i nie denerwuje innych ludzi... Przechodząc do podania to jestem na tak Daje rade jako [email protected] to i jako admin ts da radę
 14. sorry

  Podanko :)

  To chyba jakiś,żart... Oczywiście wielkie NIE Nie będę się tu rozpisywał o twojej znajomości języka polskiego lecz sam fakt ,że nie poradził byś sobie w roli administratora ts. Wciskasz się wszędzie na siłę,jako admin jb ledwo dajesz sobie radę,a tutaj się jeszcze wpychasz?
 15. sorry

  Sorry

  Nick z serwera:bartus / sorry Twój Unique ID:6PVY+kac4D9W62wnfaPrfcQlv6U= świeży po formacie,starych profili nie udawało mi się nigdy zachować :c Imię:Bartosz Wiek:20 Czy posiadasz głos po mutacji?:Tak Ile czasu spędzasz na TS3?:Cały czas gdy jestem w domu (3 godziny minimum) W jakich godzinach najczęściej możesz przesiadywać ?:Wieczornych Czy posiadasz admina na innym TS3?:Nie Kontakt z administracją: (w skali 1-10):6 Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):6 Dodatkowe umiejętności związane z informatyką(języki programowania, grafika etc.):Podstawy Asemblera,lecz wątpię by się przydało xd Czy posiadałeś w przeszłości poważne bany / konflikty na serwerze?:Nie Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Od bardzo dawna przesiaduje na ts'sie soplicowym i uważam,że był bym w stanie pomóc w jego utrzymaniu. Co nowego jesteś w stanie wprowadzić na nasz serwer?:Na dzień dzisiejszy nie widzę potrzeby jakiś radykalnych zmian. Czy spełniasz wszystkie wymagania na administratora ?:Tak Kontakt:steam/froum/ts
 16. Znajdź ten model w folderze z grą i usuń go.Następnie wejdź na serwer w celu pobrania modelu na nowo. Powinno pomóc,jeżeli nie coś wymyślimy xd.
 17. O czym Ty piszesz ?Czy tylko ja Cie nie rozumiem ? A co do samego pomysłu to super sprawa,jedynie boję się o zapał przez co sieć straci a serwer zostanie zamknięty w trybie na wczoraj.Każdy teraz deklaruję swoją sumienność,której po starcie serwera może zabraknąć. Ostatecznie sam bym raz na jakiś czas wbił pokarać troszkę na piaskach,więc sprawa jak najbardziej do przemyślenia.
 18. Cześć Wbij na jaila 1.6
 19. Nic nie rozumiem z tego co piszesz xd. Ale jeżeli [email protected] uważa,że nie chce Cie w swojej administracji i nie widzi sensu i korzyści z współpracą z danym adminem to jest oczywiste,że się go pozbywa.Dla mnie skarga niesł[email protected] serwera wybiera sobie administracje po przez nawet ostateczne akceptowanie podań jak również przez selekcjonowanie administracji.
 20. Counter Strike 1.6 never die ! Żeby w tym roku żaden serwer 1.6 nie został zamknięty.
 21. sorry

  Ban na ct

  Chyba pomyłka z CS GO,przenoszę
 22. KRUL jest tylko jeden ~~Jacek[*]

  1. edeeN

   edeeN

   Jacek mistrzem

  2. EcoOo

   EcoOo

   Jacek Bogiem

    

×
×
 • Create New...