Jump to content

Casilrealek

Użytkownik
 • Content Count

  1187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Casilrealek last won the day on June 4 2013

Casilrealek had the most liked content!

Community Reputation

276 Świetny

About Casilrealek

 • Rank
  !Hala Madrid! Los Blancos !

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bałtyckie rejony (Gdańsk)
 • Zainteresowania:
  Kibicowanie, Football, WKS Śląsk Wrocław <3 i Real Madrid <3

Display Name History

 1. Coś nowego // Ale ty jesteś głupi // warn // Lost
 2. O kurdeeeeeeee! MEGA MIAZGA! Brak słów na opis pracy, bo jest zaaaaaaaaaaarąbistaaaaaaaaaaaaaaaaa! Dzięki plusika otrzymujesz ))) Ustawiam na sygnę Jak możesz zrób coś ciekawego z Cristiano Ronaldo i Sergio Ramosem, będę Ci wdzięczny.
 3. Dzięki Najlepsza praca z tego zlecenia narazie ustawiam na sygnaturę, lecz jak możesz popraw lekko napis, aby był bardziej widoczny Typo w porządku tylko lekko jaśniejszy niech będzie Jak coś Cię tam najdzie to wykonaj z Ikerem Casillasem Zapraszam innych użytkowników do zrobienia dobrych prac i zgarnięcia plusika ))
 4. Ludzie dawać! REFREEEEEESZ! Są tu jacyś graficy, czy tylko użytkownicy? Jak macie tą rangę to chociaż pokażcie że coś umiecie, a nie dla ozdoby ją macie!!!
 5. Spoko jak wiedziałeś nie ma sprawy. Lepiej zawsze zgłosić plagiat i się upewnić. Dopuściłeś się plagaitu baneru TeamSpeaka pracy sQubanego to ma być Twój innowacyjny pomysł i sam masz wszystko zrobić, a nie brać czyj ś obrazek w tym wypadku sQubanego i go udoskonalić. Jest to czysty plagiat, proszę o nałożenie moderatorowi warna za czysty plagiat pracy (banneru squbanego przedstawiającego TeamSpeaka. Można to znaleźć w zleceniu Saygona o avatar i tło na Fanpage pozdrawiam
 6. Jednak po twoich trzech krobkach można było wywnioskować iż Ci się nie podoba. Na przyszłośc oceniaj normalnie. Wtedy będzie po problemie KOLEEEEEJ. Jak się juz wypowiadasz to oceń całą pracę, A NIE TYLKO TYPOGRAFIĘ! TAK RADA! Oj olej olej :x
 7. Po pierwsze nie obrazaj, bo ja nie użyłem w stosunku do Ciebie wyzwisk! Po drugie Duska ma racje, gdzieś pisałeś, że logo jest jest profesjnoalne, dlatego tak napisałem. Porób kilka prac graficznych to gust sam przyjdzie ))) Mogłabyś spróbować wykonać logo 4, lecz napis cs.... i z nami...... będzie z pracy pod numerem 2? Myślę, że najlepiej byłoby połączyć "świecący romb" z nowymi napisami cs.... i z nami.... Takie drobne odświeżenie ale ładne.
 8. Dzięki Ci za kreatywną opinię )) To się zdecyduj bo jak narazie ty masz zaburzenia...pierw hejcisz napis teraz że jest dobry............. Spokojnie zmienię rozmiar
 9. Supcio...Tylko z tego co wiem napisu nie oceniasz, a całą pracę i kompozycję. Po za tym chyba widzisz, że to jest dziewczyna anime, więc napis Beauti Women chyba Ci w niczym nie przeszkadza....Najwidoczniej widzę, że napis jest dla Ciebie najważniejszy, ale okej Oceń całą pracę, a nie napis, bo tyle to każdy potrafi. Zapraszam do dalszej oceny i czekam na opinie dotyczące pracy!
 10. Chyba jaja sobie robisz...plusa nie masz i czekam dalej! Jak HeadAdmin złoży zlecenie dostaj milion prac A użytkownicy nie ZAPRASZAM DO ZROBIENIA PRAC PRZEZ GRAFIKÓW I INNYCH USERÓW! REFRESH!!!
 11. Mam pytanie czy będzie to tło co Klaudia proponowała? Niestety, ale z Tobą się nie zgodzę Gdybyś posiedział i podłubał torche przy grafice komputerowej sam byś stwierdził, że obecne logo jest do kitu. Sieć powinna mieć jakiś własny unikalny znak firmowy lub skrót SC, a obecne logo tego nie przedstawia tylko jakiś napis robiony w 2 minuty, na który została nałożona mapa gardientu czarno biała i tyle. Każdy grafik z SOPLICY powie Ci, że obecne logo jest słabe i źle się wkomponowuje na forum, ale Ty dalej twardo trzymasz się Twojej decyzji, nie wiem dlaczego tak robisz, ale okej Spójrz jeszcze raz na wszystkie loga i sam stwierdzisz, że obecne jest odstraszające. Zagłosowałem na numer 4 ze względu na ciekawą animację w rombie. Jednak napis cs-SopliCa.com i Z nami gra się lepiej zrobiłbym czcionką z loga numer 2 przez co zostało by ono ładnie odświeżona i każdemu by przypadło do gustu. Stare logo odpada, jednak czwórka w sam raz pasuje ze względu na ulepszenie. Popatrzcie np. na logo Pepsi też zawsze dodają niewielkie zmiany w logu, które podchodzą pod gust każdego. Tak samo powinno być z logiem SopliCy, co kilka miesięcy drobne zmiany stylistyczne i upiekszające.
 12. Jest stara forma jest impreza Coś z prac pt. "Dzisiejsza wena z nudów"
 13. Casilrealek

  Mac

  Harujesz za grafików. Głównie to Ty robisz prace userom mimo, że nie są one najwyższej jakości, jednak świadczy to o twojej pracowitości i zangażowaniu Jestem na tak!
 14. Masz marne szanse w tej rekrutacji za wybryki na BB, ale dam Ci tak za starania się na NDM! P.S. To Wolley powinien być modkiem...XD
×
×
 • Create New...