Jump to content

tuEq

Użytkownik
 • Posts

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tuEq last won the day on February 3 2012

tuEq had the most liked content!

Reputation

40 Dobry

About tuEq

 • Birthday 07/11/1984

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. A nazwę modelu zmieniłeś na taką jaką ma ten podstawowy marker na serwerze? Na 100'e jest inna niż ta którą nosi super marker. Najlepiej to wrzuć SS z tym podstawowym modelem i zajrzyj do folderu z modelami, może trafisz na nazwę tego podstawowego.
 2. Za to jakie okno wyświetla Ci się po uruchomieniu Steam'a odpowiedzialna jest odpowiednia pozycja w ustawieniach, tzw. "Ulubione okno". Poniżej opiszę krok po kroku gdzie masz się udać aby zmienić w/w okno; 1.PPM(prawy przycisk myszy) na ikonkę Steam w tray'u --> następnie klikasz na Społeczność. Otworzy Ci się nowe okno. 2.W nowo otwartym oknie klikasz kolejno Steam --> Ustawienia. Otworzy się okno z ustawieniami. 3. W nowo otwartym oknie klikasz na Interfejs, następnie rozwijasz menu pod "Ulubione okno". Z rozwiniętego menu zaznaczasz rodzaj okna otwieranego po starcie aplikacji Steam, polecam okno Biblioteki, gdyż z niego masz prosty dostęp do większości potrzebnych pozycji Steam. Gdy już wykonasz powyższe czynności, zrestartuj Steam i w otwartym przy starcie oknie Biblioteka rozwiń menu kontekstowe przy swoim loginie. Teraz możesz wyświetlić sobie profil oraz zmieniać swoje ustawienia. Prościej opisać się tego chyba nie da. Pozdrawiam.
 3. Witam, obiecałem Ci pomóc i znalazłem model tego markera. Niżej ss z HLV dla porównania + plik z modelem do pobrania. Pozdrawiam. http://speedy.sh/dN7J4/v-pbgun6.rar
 4. 3/10 za całokształt - to moim zdaniem właściwa ocena. Każda sygnatura okraszona tym samym 'plamiastym' efektem. Na forum udostępniono ostatnio paczki z ciekawymi teksturami, powinieneś urozmaicać swoje prace. Dobór oraz rozmiar czcionek jest totalną porażką. Staraj się stosować czcionki czytelne w mniejszych skalach. Czytaj tutoriale. Osobiście uważam, iż każdy kto zaczyna bawić się grafiką zasługuję na pochwałę. Wykazujesz chęci do tworzenia grafiki, brakuje Ci po prostu doświadczenia. Pozdrawiam.
 5. Po pierwsze panie 'grafiku^' czytaj wszystkie posty w temacie. Dowiesz się, że już poszły takie oskarżenia co do plagiatu w moim kierunku. Dałem do wglądu pliki bazowe każdej z tych sygnatur. Zapewniam Cię, że każda była robiona przeze mnie. Zamykasz temat, wypisując jakies bzdury nie mając żadnych dowodów. Teraz możesz sobie zamknąć.
 6. Przez 2 miesiące nauczyłeś się wklejać kilka warstw do jednego dokumentu, którego ni jak nie można nazwać 'wykonaną pracą'. Nie potrafisz nawet dobrać dobrze wyciętego renderu ? Przypatrz się dokładnie, na każdej Twojej 'pracy^' rendery są wybrakowane, widać dokładnie pozostałości po dawnym tle na obrysach, m4-ki są rozmazane, wszystko wygląda jak byś używał painta, a nie PS'a. Na rangę 'Grafik' zasłużysz sobie wykonywaniem dobrych, estetycznych prac dla użytkowników. Zacznij od czytania poradników i szlifuj techniki. Nie wyobrażam sobie Ciebie na tym stanowisku. Pozdrawiam.
 7. tuEq

  Ps cs3

  W otwartym oknie masz zaznaczone na dole 'Otwórz jako' i tam musisz wybrać konkretne rozszerzenie. Nie znika, tylko przełącza Ci widok na nowy dokument. To zależy jaki 'Tryb ekranu' oraz jaką 'Przestrzeń roboczą' masz ustawioną w interfejsie. Daj SS z otwartymi dokumentami.
 8. Moja propozycja Bez napisu Pozdrawiam
 9. Demko jest wiekowe raczej, nie pamiętam dokładnie ale zmiana protokołu była przeprowadzona dość dawno temu. Takie demko możesz spróbować potraktować DemoFixem. Jest to dodatek do aplikacji HLAE. Jeżeli nie masz ochoty jej ściągać możesz dać link do demka. Postaram się przerobić Ci je na protokół v48. Niestety gwarancji na jego działanie dać nie mogę. Spróbuj też http://code.google.com/p/coldemoplayer/ --> odtwarza dema z CS 1.0 oraz 1.5 więc te na protokole v47. Spróbuj ściągnąć demko HLTV z jakiegoś serwera soplicy. Sprawdzisz czy problem ten występuje również przy demkach generowanych na protokole v48, w co wątpię.
 10. Witaj, nie ma programu który konwertuje pliki .dem do innego formatu. Dlaczego? Plik '.dem' ma zapisane tylko gdzie wygenerować poszczególną teksturę i jako samodzielny plik nie zawiera w sobie żadnych animacji, a do odtworzenia pliku jest potrzebna gra(aplikacja) z której pochodzi plik. Mam nadzieję, że zrozumiesz. Sposobów na zgranie(nie konwertowanie) akcji z demka do avi jest dość sporo. 1. Tak jak napisał PUCH4CZ możesz to zrobić Frapsem, Game Camem i innymi podobnymi programami do robienia zrzutów ekranu. 2. Zgrywanie akcji aplikacją HLAE, w której będziesz miał dodatkowe opcje; efekt WH, Campatch'e(ustawienia ruchów kamer) itd. Program zrzuca akcje do plików BMP lub TGA(Targa), musisz mieć dużo miejsca na dysku oraz program do łączenia plików bitmapowych w poszczególne klatki ujęć. VirtualDub lub Sony Vegas albo Adobe Aftereffects. Różnica pomiędzy sposobem 1 i 2 jest prosta, a mianowicie jakość zgrywanego materiału. Jeżeli zależy Ci na bardzo dobrej jakości polecam sposób drugi. Pozdrawiam.
 11. Faktycznie, zauważyłem to dziś rano. Moim zdaniem któryś z administratorów sieci(w każdym bądź razie ktoś z dostępem do ftp hostingu, na którym stoi forum) chciał pokazać innej osobie(dedukcja wskazuje na Patryka) gdzie mogła by się na przykład znajdować reklama, banner czy coś w tym stylu. No to się ktoś popisał, gratuluję weny. Pozdrawiam.
 12. Proszę bardzo, zminiejszona do rozmiaru 400x150 - będzie pasowała na forum. http://img98.imageshack.us/img98/4566/bobbudosig400px.png Pozdrawiam.
 13. Ciekawa reklama T-Mobile w wykonaniu naszych sÄsiadów.
 14. Ściągnąłem tego CS'a. Problem z połączeniem występuje od razu. Trzeba wpisać w konsoli 'update' i zatwierdzić 'Enter'em'. Potem normalnie wyszukuje serwery. Wersja jest ta sama lecz nie modyfikowana. Nie ma w niej reklamy serwera. Podaje linka do zawartości folderu 'resources'. Wystarczy nadpisać. http://speedy.sh/PntjN/resource.rar Pozdrawiam.
 15. Luuq, za chwilkę pobiorę ten wynalazek "New Era" i wtedy dam Ci dokładną instrukcję.
×
×
 • Create New...