Jump to content

reiden.

Użytkownik
 • Content Count

  521
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

reiden. last won the day on July 23 2017

reiden. had the most liked content!

Community Reputation

54 Dobry

About reiden.

 • Birthday 05/17/1997

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łomża

Recent Profile Visitors

3208 profile views

Display Name History

 1. 1.Dobrze aby były same ESLowe mapy na co dzień, a gdy jest admin na serwerze i za ustanowionym wcześniej vote na niestandardową mapę, można zmienić na takie prodigy, piranessi itp. 2. Zostawić mapcycle, ale po każdym pełnym obrocie map, mapcycle zmienia kolejność map. ( To już trochę takie wydziwianie, ale też urozmaicenie, tylko, że problem będzie gdy cykl skończy się na de_train, a kolejny zacznie na train)
 2. Pamiętam jak miałem 5 pingu podczas gry i wszystkie głowy wchodziły. Jak tak będzie na nowym hostingu to na pewno zastanę tam na dłużej, bo przy pingu 20+ no thanks (hehe)
 3. Minie dłuuugi okres czasu, nim przyzwyczaję sie do tego gównianego stylu.

  1. .PePe.

   .PePe.

   Nie przyzwyczajaj się, bo i tak będzie zmieniany. Aktualny to tylko tymczasowy.

 4. reiden.

  #30 Życiowe wpadki

  Nawet fajnie wyszło, ale spodziewałem się bardziej wpadek z dzieckiem obojniakiem czy trójkątem z 2 facetami
 5. Nick na serwerze TS3: reiden Czy akceptujesz regulamin eventu?: Tak.
 6. The good doctor - serial o chłopaku z autyzmem będącym na stażu w szpitalu na oddziale chirurgicznym, który ma świetną pamięć i zdolności analityczne czyniace go kimś wyjatkowym. Obejrzyjcie sobie tylko 1wszy odcinek, więcej nie potrzeba żeby go uwielbić. Mindhunter - serial opowiada o 2 agentach FBI w XX wieku, gdzie pisano jeszcze na maszynach do pisania, którzy przesluchują skazanych 'psycholi' (mordercy) i tworzą uniwersalny sposób aby móc takich potencjalnych psycholi-mordercow zlokalizować przed ich przyszlymi morderstwami. za***iste .
 7. To jakie nosisz tej majteczki? +
 8. 24 godziny. - wkręca strasznie mocno Nie z tego świata ( Supernatural ) - 2 braci walczy z wszelkimi tworami boga i diabła począwszy od demonów skończywszy na archaniołach i innych. Sposób na morderstwo - Przecudowny serial o prawniczce, która wydaje się być najlepszą obrończynią w USA, naucza też w szkole wyższej studentów, ale niespodziewane morderstwa wywracają świat prawniczki i ich kilkoro uczniów do góry nogami. Świetny bez dwóch zdań.
 9. Nie no kontynuujcie tę konwersację, fajnie jest poczytać inteligentne komentarze. To co jest wypisał PePe. jest na prawdę ciekawe. Kontynuujcie, plose.
 10. reiden.

  PePe

  Jestem na Tak. PePe. ma rację, tutaj każdy ma spięta dupę (już teraz obawiam się warna), bo każdy użytkownik stara się, żeby nikt nie podpiął jego wypowiedzi pod antysemityzm, rasizm, obrazę czy sam brak kultury... Strach coś tutaj napisać, a najlepiej by było gdybyśmy nic tutaj nie pisali - wyszlibyśmy na tym najlepiej. Jestem przekonany, że wypowiedz "zasłużonych" , którzy tak bardzo są na NIE, wpływa najmocniej na opinie reszty, która nawet nie wie kim jest ten człowiek, ale, że ktoś tam napisał, co On takiego nie próbował, ile ma warnów i banów to muszą być na Nie, czyż nie?.. Tak to Tutaj działa, a przynajmniej tak to widzę. Jestem na tak, bo w pewien sposób utożsamiam się z tym kandydatem, widzę problem, który tylko on postarał się go poruszyć w podaniu. Poza tym błędy przeszłości nie powinny nadawać mu łatki "najgorszego". Każdy chce dostać szansę na naprawienie tych błędów i pokazanie jak reszta myli się co do niego, a to byłaby dobra szansa na pokazanie się w innym świetle, lepszym świetle. To tylko taka moja opinia i moje spostrzeżenia na temat PePe. Skróciłem tę wypowiedz najbardziej jak mogłem, bo w oryginalnej wersji większość ludiz by tylko przeleciała wzrokiem, a tak może to przeczytają i sie zastanowią.
 11. Grałem w nią na innych TP i powiem jedno - JEST za***ista. Ona ma być w mapcyklu!
 12. Ile cm masz w bicku ? To jest naprawdę poważne pytanie, prosze go nie usuwać. Mam nadzieję, że to do was dotarło ! //Drugie pytanie nie na miejscu. Zachowaj kulturę. Następne tego typu pytanie będą karane ostrzeżeniami. //Sparkyy
 13. Ja zagłosowałem na " Nie, jestem przeciw", ale popełniłem błąd. Po dłuższym namyśle i przeczytaniu reszty komentarzy chciałbym, żeby mój głoś został przypisany do punktu "Tak, jestem za". Trzeba sprawdzić jak ta zmiana wpłynie na rozgrywkę, jak sie nie sprawdzi to zawsze można cofnąć.
 14. reiden.

  Ping

  Właściwie tez dołączam się do tego tematu, od jakiegoś czasu mam ping po 20-30 ms przy internecie 8mb/s, podczas, gdy wcześniej przy internecie 4mb/s miałem po 8-10ms. Czy ta nowa zmiana chyba związana z silnikiem serwera czy coś takiego, która już zrealizowaliście ma wpływ na te pogorszenie pingu?

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×