Jump to content

sQubany`

Zasłużony
 • Posts

  5,793
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

sQubany` last won the day on June 29 2017

sQubany` had the most liked content!

Reputation

2,378 Legendarny

About sQubany`

 • Birthday 05/06/1997

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

32,312 profile views
 1. Jak będziesz ją konfigurował to uważaj żeby nie skończyło się jak ze sliderem Okres kwiecień-29 czerwiec w temacie SMS zdjęte 9 warnów i Wy uważacie, że coś takiego jest potrzebne. To już lepiej zbanować Wiśnie (Relon spełniony - może efektywność będzie lepsza) i spokój Do notki: Ty, Ci, Tobie - wielka litera Panie @forum Jest różnica między popełnieniem błędu, a rozjebaniem czegoś i zostawieniem tak na ponad tydzień, a może i dwa więc się gościu nie pogrążaj. Rozwal coś -> weź urlop -> czekaj aż inni za Ciebie naprawią (graj w tym czasie w gry)
 2. Takie coś można robić na dużych aktywnych forach, w obecnej sytuacji jeszcze pogorszy stan forum.
 3. Zgłaszam się Przegrany: wstawia w awatarze tego oto zacnego arbuza w wersji bez animacji na okres tygodnia Zapoznałem się z regulaminem i grożącymi karami za niewywiązanie się z zakładu
 4. Wyraziłem opinie którą ktoś skasował więc dodaję na nowo: Bardzo dobry wywiad, ból d*py również przedni.
 5. "adobe premiere elements 15 trial" -> google -> http://prntscr.com/evklqm ( link) -> http://prntscr.com/evklzz ( download)
 6. Zawsze archiwa były publiczne, na tych serwerach są prywatne: AWP AWP+DM BHOP MultiMap 1vs1 DD2 1.6 JB 1.6 Dodatkowo archiwa 1.6 są widoczne dla niezalogowanych, a CS:GO już nie.
 7. np. http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/nagrywanie/Alcohol_120.html Na takich stronach wirusów raczej nie spotkasz tylko pobieraj bezpośrednio, a nie przez te gówniane menadżery pobierania.
 8. http://bfy.tw/B2B9
 9. Serwer NonSteam -> Większa konkurencja niż steam. Setti -> ~43 reklamowane serwery Only DD2, a i tak prawie połowa z nich ledwo zipie. "Ludzie chcą serwer DD2, super posłuchajmy ich - przecież wiedzą najlepiej, zróbmy go chociaż nie ma na to zapotrzebowania i na 90% nie wypali." A chrashe na ODD2 jeśli dobrze pamiętam to w kinach tego jeszcze nie grali.
 10. Dlaczego miałby nie zniknąć? Regulamin został opublikowany później.
 11. Dogadamy się co do: Do następnego konkursu przekazuję:
 12. Relon w tym momencie sam pod sobą kopiesz. Warnujesz na siłę, a jak pojawia się odwołanie to podajesz cytaty z zamkniętego forum (wynosisz informacje, pasiak dostał za to warna, Twój post w odwołaniu: http://cs-soplica.com/topic/204293-warn-za-skarge-i-napisanie-prawdy/?do=findComment&comment=1306590) Jesteś administratorem z wieloletnim stażem więc wiesz, że warny za posty daje się przy postach, a nie przez profil. Wiśnia jest specyficzny, a jak widać Ty sobie z tym nie radzisz.
×
×
 • Create New...