Jump to content

EcoOo

Użytkownik
 • Content Count

  4223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

EcoOo last won the day on February 27 2014

EcoOo had the most liked content!

Community Reputation

410 Idealny

About EcoOo

 • Birthday 02/07/1917

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łosice
 • Zainteresowania:
  ...  c.d.n

Recent Profile Visitors

16629 profile views

Display Name History

 1. Nadal to samo, takie same komunikaty.
 2. Chyba nie muszę tego robić, bo tak jakby jestem na tym administratorze, nie loguje się tylko automatycznie idzie wczytywanie na pulpit.
 3. Same mam Home, Windows 10 Home
 4. Nie wiem, bo kupiłem konto współdzielone z grami już, a pożyczyłem od kolegi konto co ma wykupione gry na swoim koncie to taki sam problem mam. Dam ss czy to domowa edycja czy nie, bo nie wiem o co Ci chodzi :
 5. Próbowałem to samo, nawet zgodnością się bawiłem.
 6. Siema, mam problem z pobieraniem gier z Origin'a. Jaka by to nie była gra to mam problem i wygląda on tak : Win10 64bit, sterowniki aktualne, biblioteki C++ też mam, nie wiem w czym tkwi problem, może origin wsparcia do win10 nie ma. W porównaniu steam, uplay, origin strasznie długo mi się włącza. Help.
 7. Dzięki, taki zestaw mi odpowiada, obudowę mam starą jakoś nada się, dzięki można zamknąć, i będę części te zamawiał
 8. To tak 200 oki, ale tez złóż z 1050ti i swój zestaw oraz z dyskiem ssd koniecznie.
 9. Właśnie nie, czysto obudowy nie licz, mam jakiegoś rupiecia więc tylko same części a i dysk SSD ma być pod system bo HDD mam SSD 128GB.
 10. Tak tak już chyba nie miałeś co napisać, nie? Z tej ceny da się dobrego kompa założyć. Nie prosiłem o taki komentarz tylko o złożenie z tymi częściami kompa.
 11. Hej, pomożecie mi złożyć kompa do 2500zł, ma być w nim i5-7500, i gtx 1050ti dalej to dobierzcie mi najlepiej na morele i linka mi podajcie, będą plusiki . Lub coś od was w cenie 2500zł.
 12. Dzięki, widziałem tą stronę ale nie wchodziłem w nią. Plusy rozdam jak będę mógł do zamknięcia.
 13. To był pierwszy filmik który obejrzałem, po odznaczeniu tej opcji i kliknięciu zastosuj, zamknięciu okna i jeszcze raz otwarcie właściwości, nadal mam zaznaczone.
 14. Oryginał mam, lecz jak zaznaczę steam jest napisane że nie można znaleźć folderu z grą, i prosi o znalezienie ręcznie. Wygląda to tak :
×
×
 • Create New...