Jump to content

FantastycznY

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Normalny

About FantastycznY

 • Rank
  Brąz II
 • Birthday 05/04/1996

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Bielsko-Biała
 • Zainteresowania:
  Sport,informatyka i oczywiście CS :D
 1. Tak tylko że przy kupnie sma nie dostane, a ja potrzebuje ten plugin z sma i nigdzie tego nie ma więc proszę o napisanie.
 2. Witam. Proszę o napisanie pluginu zwanego menu sparingowym bądz stam czy inne podobne nazwy. Jest to plugin na sparingi paintballowe i nie tylko. 1. 3Restarty - wykonuje 3rr,wylącza alltalk itp. 2. Zmien druzyny - zmienia druzyny, wykonuje 1rr 3. Losowanie MIX - losowo rozdziela graczy na drużyny 4. Ustaw Interp - ustawia interp na 0.01 5. Włącz alltalk - możliwość rozmowy między CT i TT 6. Wyłącz alltalk -wylacza możliwość rozmowy między CT i TT 7. Zmiana Mapy - wyswietla meny zmiany map 8. LIVE- pokazuje wiadomosc w HUD ze jestesmy gotowi 9. NOT- pokazuje w HUD ze nie jestesmy
 3. Zaaktualizuj sobie email i proponuje od istalować steam i zainstalować jeszcze raz, a potem spróbować zainstalować counter-strike
 4. FantastycznY

  Keed.pl

  Witam Ostatnio postawiłem sobie stronę na hostingu keed.pl jest on darmowy i chciałbym znać opinie czy on jest w miarę dobry? Czy raczej nie warto na nim robić strony i np. lepiej płatny wykupić hosting? Jak dla mnie hosting jest fajny tylko ciekawe czy nie będzie z nim problemów..
 5. Jakoś Cię w tym nie widzę.. Wiek i aktywność jest, ale to chyba nie twój czas jeszcze.. na nie
 6. Staż i wiek jest ok. Da radę na tak.
 7. Krótki staż w sieci.. Jakoś nie jestem co do Ciebie przekonany. Póki co na nie może przy następnej rekrutacji będę na tak.
 8. Masz na pieńku z kilkoma osobami, a moderator nie powinien mieć z nikim złego kontaktu. Nie spełniasz wszystkich wymagań. Jestem na nie.
 9. Nie spełniasz wszystkich wymagań, mało widoczny plus krótki staż w sieci. Na nie
 10. Jestem na nie. Nie wyróżniasz się jakoś szczególnie. Aktywność też mała na forum.
 11. Może i jest mało widoczny na forum, ale przynajmniej się stara i nie spamuje gdzie popadnie, a aktywność przecież można poprawić? Wymagania spełnia oprócz jednego który jest w połowie spełniony. Zmienił się na lepsze i widać że mu zależy to czemu nie dać mu szansy? Może warto? Jestem na tak!
 12. Tematyka PaintBall lub ogólnie typowo klanowa jakieś buźki itd. [email protected] Hot-Frags /Kolega wyżej już napisał. Nie spamuj. /@Duska
×
×
 • Create New...